Detaylı & Resimli NDrive v9.3.14 GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

maktama

maktama

Üye
nokia E5 e kuramıyorum 9ncu aşamayı göremiyorum ----------Eklendi @ 15:57:17 ---------- Yazıldı @ 15:56:56 ---------- lütfen yardım
9 aşama dediğiniz ke.ygen bölümü mü? eğer orayı diyorsanız programını bilgisayarda çalıştırıp gerekli yerlere gerekli bilgileri yazıp çıkan telefona yazacaksınız.

sehristanbul

Üye
link fıs... :)

azrailtr

Üye
linkleri kontrol edin dosya telif hakkından dolayı silindi diyor

korgblackstorm

Üye
arkadaşlar ben 5800 a yüklerken güncelleme hatası diyor sebebi nedir acaba yanlız benim tel sürüm v 60 sürümü ondan olabilirmi

sedisedisedi1

Üye
teşekkürler

djsulkay

Üye
link ölü

ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
2011 harita yok mu

xxcnbrkxx

Üye
abicim imza işi ne ben yapamıyorum imza işini. detaylı anlatımı varsa biri link versin.

allytkn

allytkn

Üye
kardeş herşey tamam ama yüklemeye tam yüklemeye gelince güncelleştirme uyarısı veriyo.

xenon56

xenon56

Üye
arapça hotfile a yönlendiriyo..çözüm?

aslls

aslls

Üye
bu dosya telif hakkı nedeni ile silimiştir diyor :(

aates38

Üye
harita silinmiş

westside03

Üye
link bozukkkk

mustea1992

Üye
Kardeşim gözünüzü seveyim şu dosyalar artık silinmesin sitelerden nolur ya. Mediafire'a yükleyin hotfile'la uğraşmayın ya.

craluser

Üye
link dosyaları silinmiş.

bakkal77

Üye
linkler ölmüş

mahqum_74

Üye

alın beyler aynısı linkleri çalışıor araştırmalar sonucu bu çıktı :)

d4rkm3n

Üye
NDrive v9.3.14 GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu by Reis-i Eagles™
S60v3 & S60v5 - OS9.x (SS'ler aldatmasın.)

Adım-1: Gerekli dosyaları edinme:
a-) NDrive.v9.3.14.TR
Haritasız ana dosyalar:
b-) NDrive.Harita.v2.14
Güncel Türkiye haritası:
c-) NDrive.Ilac
Dosyası:

1-) 3 dosyayı da indirin ve 1 yere açın.
2-) TUR_BS.map dosyasını NDrive/maps/ dizininin içine kopyalayın.
3-) NDrive klasörünü direkt olarak kartın ana dizinine atın. (Kablo ile bağlananlar veri depolama ile bağlansın.) Dikkat edin, klasör direkt kartın ana dizininde olmak zorunda.

Dosya yöneticinizle önce PIPS dosyasını dahili hafızaya sonra da NDrive.sis dosyasını karta yükleyin.

Adım-2: Kurulum:

1-) NDrive uygulamasını açın. Gelen ekrandan Türkçe ses dosyalarından birini seçin.

2-) Kullanım sözleşmesini ve Gizlilik Bildirimini "Accept" (Kabul) deyip geçin.

3-) Harita aktifleştirme önerisine "Evet" deyin ve "Web"i seçin. Sonraki adım önemli.

4-) Eğer sizden bağlantı noktası istersen tanımlamayın. İptal deyip çıkış yapın. Kayıt işlemi iptali sorusuna "Evet" deyip kayıt işleminden çıkın.

5-) Bağlantı noktası iptalinden sonra karşınıza gelen ekrandan Map'e tıklayın. Menü'den "Unlock"a girin.

6-) Sistem bu sefer sizden seri numarası isteyecektir.

7-) İndirdiğiniz NDrive dosyasını açın. (1) Get new butonuna tıklayıp (2) seri numaranızı alın.

8 -) Aldığınız seri numarasını cihaza girin ve "Tamam" deyin. Kayıt işlemiyle ilgili soruya "Hayır" deyin.

9-) Halihazırda ekranda bulunan "Yetkilendirme numarası"nı (3) Device ID bölümüne, "Harita" kısmını da (4) Map bölümüne yazıp (5) Generate deyin.

10-) Cihazdaki ekrana "Tamam" dedikten sonra sistem sizden "Kayıt anahtarı"nı girmenizi isteyecektir. "Tamam" deyip dosyasında kare içerisindeki kodlardan ":" (iki nokta üstüste'den sonra ki) kodu cihazınıza girin ve tamam deyin. (bendeki kod: C5HI-MJOO-LAFH)

Yazılım Dilini Türkçe Değilse: Menu -> Settings -> Language -> Language'a gelin. Ekrandan herhangi 1 TR ses dosyasını seçin. Tamam dediğinizde yazılımın dili de Türkçe olacaktır.

Kurulum başarıyla tamamlanmıştır.

©2004-2010 Reis-i Eagles™ - Her hakkı gizli saklıdır. İzinsiz çalıp-çırpmak ayıptır, günahtır. Lütfen izinsiz kopyalamayınız.
lütfen yardım güncelleştirme hatası veriyor

- - - Eklendi - - -

Eyvallah, reca ederim... ;)

yardım edermisiniz güncelleme hatası veriyor yüklerken lütfen yardım

- - - Eklendi - - -

Ne yaptıysam geçersiz anahtar hatası verdi, hard format attım, flashladım. Her adımı uyguladım ama olmadı. Bu 5800 için bir gps yükleyemedim adam akıllı kafayı yicem. Gözünü seveyin WM'ın!!

arkadaşım yardım edebilirmisin güncelleme hatası veriyor

dyslexia

Üye
indiremiyorummm

Üst Alt