DELL NASIL? (PCDEPO)(acil)

Sponsorlu Bağlantılar

ortak42

ortak42

Üye
    Konu Sahibi
DELL NASIL? (PCDEPO)(acil)
ARKADAŞLAR pc depodan lenovo aldım i3 4005u 4gb ram 2 gb amd r5 230 ekran kartı fakat 11 gündür kargoya vermediler bugun aradılar ellerinde yokmuş temin edememişler onun yerine bu ürünü gönderelim dediler herşey aynı sadece dell nvidia var 2gb
ASIL MESELE DELL TÜRKİYEDEN ÇEKİLDİ GARANTİ SIKINTISI CEKERSİN DEDİLER NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Ekran kartı diğerininkine nispeten iyidir. Garantisi beni bozmaz derseniz alın derim. Cihazı temiz kullanırsanız şayet garanti görmez fakat fabrika hatası vs olursa o zaman sıkıntı olabilir.

ortak42

ortak42

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kartı diğerininkine nispeten iyidir. Garantisi beni bozmaz derseniz alın derim. Cihazı temiz kullanırsanız şayet garanti görmez fakat fabrika hatası vs olursa o zaman sıkıntı olabilir.
Dell sıkıntılı mi garanti bakımından?

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Türkiye'den çekilmişlerse sıkıntılı demektir :)

ortak42

ortak42

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye'den çekilmişlerse sıkıntılı demektir :)
Geri geldi dediler tam oturmadi dediler adamlara dedim başka gönderin diye gitti hp ninkini gösterdi 1gb ekran kartlı bende madem lenovonun i5 olanını gönderin dedim 12 gündür madurum

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Dengi yoksa mecbur üstünü göndermeleri gerekir. Aşağısı olamaz.

ortak42

ortak42

Üye
    Konu Sahibi
Dengi yoksa mecbur üstünü göndermeleri gerekir. Aşağısı olamaz.
Hp zaten olmaz dedim Dell ise aynı özellikli ama garanti nedeniyle düşunmem lazım dedim fakat lenovo i5 var benim aldigimin i5 i onu gonderin dedim pazartesi doneyim dedi

BRKTNL

BRKTNL

Üye
En makbülü o olur aynen