Dark evo x5 güç tuşu sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

CriticDamaj

CriticDamaj

Üye
    Konu Sahibi
Dark evo x5 güç tuşu sorunu
S.a arkadaşlar sorunumu okuyup yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler, ben hepsiburada'com dan dark evo x5 aldım telefonu 10 gündür kullanıyorum telefon tıkır tıkır çok güzel çalışıyordu gayette memnundum. ama ya ben hata yaptım yada telefon harbiden bozulmaya hazır bir telefon sorunum şu arkadaşlar ben telefona bir çok oyun yükledim uyguluma wallpaper ws heves hani deneme maksatlı. telefon kendi kendine uygulamaları yükledikten sonra nadirende olsa kendini tuş kilidine alıyordu kasılmalar oluyordu 1 2 3 defa oldu nu şekilde bende yeter dedim telefona bir format atim her şeyi sildiyim bir daha saçma sapan uygulama yüklemeyim dedim keşke demez olaydım o ana kadar telefon sorunsuzdu telefon ayarlarını sıfırladım işte formatladım yani telefon kapandı açılmadı... arkadaş sonra zorla batarya çıkar tak yapa yapa açtım telefonu bu sefer siliniyor diye yazı geldi android resmli 30 40 dk bekledm öyle kaldı o yazı kapatma denedm olmadı bir daha batarya çıkartak yaptım bu sefer telefon hiç açılmaz oldu zar zor 2 3 defa açtım güç tuşu( tuş kilidi) çalışmaz oldu ama arasıra takır takır çalıştı :S bende firewall'ı yükledim yazılımla düzelir diye gene olmadı hat takıyorum zorla açılıyor telefon hattı kabul ediyor sonra daire içinde kırmızı renkli çarpı oluyor hat simgesi öyle olunca güç tuşu gene çalışmıyor :( telefon zorla deney deneye açılıyor ama güç tuşu çalışmıyor :( güç tuşu bozuk desem degil telefonu açıyor ara sırada olsun bazen sürekli çalışıyor ama kapatınca telefonu açılması gene ölüm oluyor. anlamadım gitti güç tuşu bir çalışsa tüm sorun gidecek :( :( arkadaşlar telefon şuan bana bende ona bakıyorm yep yeni telefon 1 aylık maaşımı verdm garantiye gönderin diyiceksiniz ama onlar içini açacak bakacak kullanıcı hatası vs vs... diyip geri göndericek iade edecem aldıgım yere ama onlarda yamuk yapıyor telefonu açtıysan kullandıysan kabul etmeyiz diyorlar :S şuan canım çok sıkkın hep hevesim kursagıımda kaldı :( bir format atmanın cezası bumu :(

Son düzenleme: