Cyanogenmod Kurmak Istiyorum Bazı Sorularım Var

• 20 Eylül 2013
  • 1983 Okunma
  • 21 Cevap

1. google playden uygulamalar güncelleniyor mu ?
    google playsiz uygulama kurabiliyor muyum ? uygulama satın alabiliyor muyum ?
    CyanogenModu kaldırmak istediğimde fabrika ayarlarına dönebilir miyim ?
    IMEI'de sıkıntı yaşayanlar olmuş CM 10.2 de böyle bir sorunla karşılaşır mıyım ? (S3 kullanıcısıyım)

şimdilik aklıma gelen bunlar konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.
    CM'nin olumsuz yönleri de varsa eğer yazarsanız sevinirim.

Yazan: yurdaer86
  2. en güzeli stock

3. fazla emin olma :D
    ---
    cm iyidir google play falan var korkma :D ben cm de kendimi garip hissediyorum ama :D biri beni engelliyomuş gibi :D deneyip görmen lazım :)

4. Klon imei s3 um var. CM 10.2 yuklu. İmei sorunu olmadi. Nightly yukledim. Her gun guncelliyor 0 sorun. Play store da her sey yapiliyor sıkıntı yok. Tek eksigi wifi direct kullanilmiyor. Onuda wifi shoot programi ile hallediyorsun.

yurdaer86 bunu beğendi.
  5. nightly de iyidir ama s3 e stable çıkmıştı diye hatırlıyorum o daha iyidir bence :)

6. nereye fazla emın olma kardes cok mu bılıyonda konusuyon

7. stock iyidir ama bazı dosyalara el atarsan geliştirirsen daha performanslıdır cm her zaman stock tan iyidir (stable sa nightly ve benzeri sürümler kasabilir) ancak geliştirilirse geçebilir

8. performans olarak birazdaha iyidir ama stocku tutmaz

9. evet performansi daha iyi bana gore de stock daha iyi cm icimi karartiyor :D

10. aynen

11. tabii ki de çoğu zaman stock ların tasarımı daha iyi olabiliyor özelleştirebilirliği fazla olduğu için :)

Kontrol bunu beğendi.
  12. birde simgelerin dizilisi degismiyor o sorun oluyor bana , internet sistem vs. programlar ayri sayfalarda kullanima gorede uste dogru sirali duruyor :) cm de olmuyor mesela :D

The Shadow bunu beğendi.
  13. cm ekibi duy sesimiziiiiiii :megafon::megafon::megafon: simgeleri istediğimiz yere sıralamak istiyoruz :D

Kontrol bunu beğendi.
  14. CM siddetle tavsiye ederim

15. aynen :D Simge sıralanmadığı sürece CM=:birak:

The Shadow bunu beğendi.
  16. cm 10.1 kurdum 10.2 nin stable versiyonunu bekliyorum. fakat şöyle bir önemli eksiklik gördüm radyo ve göz takip sistemi aktif değil ?

17. göz takip sistemini bilemem de radyo aktif değil ne yazıkki :(

Kontrol bunu beğendi.
  18. stocktaki radyonun apk sini system app ye tasimayla radyo calismaz mi ?

19. < Resmi açmak için tıklayın >

Siprit fm uygulamasıyla radyoyu kullanabilirsiniz.

20. Mobil veri gerekir mi ? yoksa orjinali gibi kulakligi takinca calisiyor mu /
    ---
    programi indirdim wifisiz calisiyor.

burada ayrintili anlatilmis yine tabi ki maxicepten :)

www.maxicep.com/forum/konu/spirit-fm-radio-v-19-kasim.728101/

yurdaer86 bunu beğendi.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 22:25