Cyanogenmod Kurmak Istiyorum Bazı Sorularım Var

Sponsorlu Bağlantılar

yurdaer86

yurdaer86

Üye
    Konu Sahibi
Cyanogenmod Kurmak Istiyorum Bazı Sorularım Var
google playden uygulamalar güncelleniyor mu ?
google playsiz uygulama kurabiliyor muyum ? uygulama satın alabiliyor muyum ?
CyanogenModu kaldırmak istediğimde fabrika ayarlarına dönebilir miyim ?
IMEI'de sıkıntı yaşayanlar olmuş CM 10.2 de böyle bir sorunla karşılaşır mıyım ? (S3 kullanıcısıyım)

şimdilik aklıma gelen bunlar konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.
CM'nin olumsuz yönleri de varsa eğer yazarsanız sevinirim.

theeternal

theeternal

Üye
en güzeli stock

aaeerr

aaeerr

Üye
Klon imei s3 um var. CM 10.2 yuklu. İmei sorunu olmadi. Nightly yukledim. Her gun guncelliyor 0 sorun. Play store da her sey yapiliyor sıkıntı yok. Tek eksigi wifi direct kullanilmiyor. Onuda wifi shoot programi ile hallediyorsun.

• Beğen
Tepkiler: yurdaer86
The Shadow

The Shadow

Üye
Klon imei s3 um var. CM 10.2 yuklu. İmei sorunu olmadi. Nightly yukledim. Her gun guncelliyor 0 sorun. Play store da her sey yapiliyor sıkıntı yok. Tek eksigi wifi direct kullanilmiyor. Onuda wifi shoot programi ile hallediyorsun.
nightly de iyidir ama s3 e stable çıkmıştı diye hatırlıyorum o daha iyidir bence :)

theeternal

theeternal

Üye
fazla emin olma :Dcm iyidir google play falan var korkma :D ben cm de kendimi garip hissediyorum ama :D biri beni engelliyomuş gibi :D deneyip görmen lazım :)
nereye fazla emın olma kardes cok mu bılıyonda konusuyon

The Shadow

The Shadow

Üye
nereye fazla emın olma kardes cok mu bılıyonda konusuyon
stock iyidir ama bazı dosyalara el atarsan geliştirirsen daha performanslıdır cm her zaman stock tan iyidir (stable sa nightly ve benzeri sürümler kasabilir) ancak geliştirilirse geçebilir

theeternal

theeternal

Üye
stock iyidir ama bazı dosyalara el atarsan geliştirirsen daha performanslıdır cm her zaman stock tan iyidir (stable sa nightly ve benzeri sürümler kasabilir) ancak geliştirilirse geçebilir
performans olarak birazdaha iyidir ama stocku tutmaz

The Shadow

The Shadow

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Kontrol
Kontrol

Kontrol

Üye
tabii ki de çoğu zaman stock ların tasarımı daha iyi olabiliyor özelleştirebilirliği fazla olduğu için :)

birde simgelerin dizilisi degismiyor o sorun oluyor bana , internet sistem vs. programlar ayri sayfalarda kullanima gorede uste dogru sirali duruyor :) cm de olmuyor mesela :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
birde simgelerin dizilisi degismiyor o sorun oluyor bana , internet sistem vs. programlar ayri sayfalarda kullanima gorede uste dogru sirali duruyor :) cm de olmuyor mesela :D
cm ekibi duy sesimiziiiiiii :megafon::megafon::megafon: simgeleri istediğimiz yere sıralamak istiyoruz :D

• Beğen
aaeerr

aaeerr

Üye
CM siddetle tavsiye ederim

yurdaer86

yurdaer86

Üye
    Konu Sahibi
cm 10.1 kurdum 10.2 nin stable versiyonunu bekliyorum. fakat şöyle bir önemli eksiklik gördüm radyo ve göz takip sistemi aktif değil ?

The Shadow

The Shadow

Üye
cm 10.1 kurdum 10.2 nin stable versiyonunu bekliyorum. fakat şöyle bir önemli eksiklik gördüm radyo ve göz takip sistemi aktif değil ?
göz takip sistemini bilemem de radyo aktif değil ne yazıkki :(

• Beğen
Kontrol

Kontrol

Üye
stocktaki radyonun apk sini system app ye tasimayla radyo calismaz mi ?

Üst Alt