Galaxy S3 i9300 Cyanogenmod 12 Android 5.0.2 Unoffical i9300 [Weekly 10.0] [2015-04-01]

Sponsorlu Bağlantılar

-Oruc

-Oruc

Üye
birde kulaklık sıkıntısı demişsiniz onun çözümü nasıl anlamadım okudum ama
birde kulaklık sıkıntısı demişsiniz onun çözümü nasıl anlamadım okudum ama
Isınma önemli değil benim için şarjı içiyor mübarek dakkada %1 sarjmi yer
sarjı okadar yemiyor sorum ya bi kalibrasyon yap
ya biri yardımcı olsun wifi kesintisi yasıyorum hep kilit ekranında lollipop tada sıkıntı var wifi konusunda çözüm varmı :(

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ben yasamiyorum sorun neden kaynakli acaba

-Oruc

-Oruc

Üye
modemde olabilirmiki ya telefonu kilitliyorum geri acacagımda wifi yeniden baglanıyor her sürümde her romda bunu yaptı

mcnpl4

mcnpl4

Üye
sarji biraz daha hizli bitiriyor surekli kullanlar icin iyi degil ama yine de bes saat kadar ekran suresi aliyorum. onceki cm10.1 romuma gore beklemesi daha iyi fazla sarj harcamiyor sirf bu yuzden orjinal roma gecmeyi dusunmustum cogu kez
wifi gelismis ayarlarda surekli acik tut secenegine baktin mi
uykudayken kablosuzu acik tut diye bi ayar var

-Oruc

-Oruc

Üye
BAKTIM HEPSİ AÇIK DOSTUm ya :( delirtcek bu durum beni

mcnpl4

mcnpl4

Üye
bende xxema5 modemi var ama baska modemler de kullandim hic boyle bi sorun olmadi. dene dicem ama yanlis yonlendirmek istemiyorum. sanirim orjinal 4.3 kurunca efs yapisi felan degisiyormus eger modem de bunla alakali olarak degisiyorsa farkli modem kurunca sorun cikabilir. kapsamli bi yedek alabilirsen modemin linkini verebilirim rom kurar gibi kuruluyor kucuk bi zip dosyasi. once efs de dahil olacak sekilde yedek alman iyi olur

-Oruc

-Oruc

Üye
yapalım ya yedek almasan dırekt olarak sorun cıkarsa 4,3 odınle yüklesem sorun olurmu ki gene

mcnpl4

mcnpl4

Üye

bilmiyorum da ben 4.1.2 kullandim en son ondan sonra da hic orjinal rom kurmadim o yuzden efs yapisi eski bende. gecen qs romu kurdum sebeke ve imei gitti sansima eski bi rom yedegi vardi oyle duzelttim. zor bi islem degil hangi recovery'yi kullaniyorsun

-Oruc

-Oruc

Üye
flaşlıyorum

mcnpl4

mcnpl4

Üye
dene bakalim ise yarar belki
en azindan suanki modemin ne onu ogren ayarlardan. sikinti olursa eskisini flaslarsin

-Oruc

-Oruc

Üye
ben efs backup ıle aldım yedek onceden
imei gitti yah :) eskiyi flaşlim bari

mkarahanlı

mkarahanlı

Üye
home tuşu ve power tuşları ile de ss alamıyorum :ah

mcnpl4

mcnpl4

Üye
kilit tusu/guc tusu ve ses kisma tusu

mkarahanlı

mkarahanlı

Üye
önerebileceğiniz başka rom var mı?
ve kernel?

-Oruc

-Oruc

Üye
hocam efs ile restore nasıl yapıyorduk ya dosyayı secme yi bulamadım

mcnpl4

mcnpl4

Üye
bu aralar dogru duzgun pek rom yok. qs romunun konusunda aziz romun hafifletilmis versiyonunu paylasmis onu deneyebilirsin. ben surum guncel diye bu romdayim yoksa 4.1.2 orjinal kurardim:ehe suan arter kernel kullaniyorum biraz daha hizli gibi ama acilinca kendine gelene kadar bes alti saniye kadar kasiyor. bi sonraki surumde archikernel kurmayi dusunuyorum. oc, boeffla ses ayari yada sarj degerlerini degistirme gibi bi niyetim olmasa kernelle ugrasmazdim
yedegi cwm ile mi aldin
bu rom bi tuhaf sarji hizli bitiyor gibi geliyor ama yine de 4.5-5 saat ekran suresi cikiyor bu degerler cm icin iyi aslinda. orjinal romda kac saat aliyorsunuz? ben uzun zamandir kullanmadigim icin hatirlamiyorum

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
bu aralar dogru duzgun pek rom yok. qs romunun konusunda aziz romun hafifletilmis versiyonunu paylasmis onu deneyebilirsin. ben surum guncel diye bu romdayim yoksa 4.1.2 orjinal kurardim:ehe suan arter kernel kullaniyorum biraz daha hizli gibi ama acilinca kendine gelene kadar bes alti saniye kadar kasiyor. bi sonraki surumde archikernel kurmayi dusunuyorum. oc, boeffla ses ayari yada sarj degerlerini degistirme gibi bi niyetim olmasa kernelle ugrasmazdim
yedegi cwm ile mi aldin
bu rom bi tuhaf sarji hizli bitiyor gibi geliyor ama yine de 4.5-5 saat ekran suresi cikiyor bu degerler cm icin iyi aslinda. orjinal romda kac saat aliyorsunuz? ben uzun zamandir kullanmadigim icin hatirlamiyorum
Paşa s3 için en iyi rom hangisi simdi

mkarahanlı

mkarahanlı

Üye
Kameraya girmiyor hata veriyor :(

-Oruc

-Oruc

Üye
temiz kurulu yap dostum megawipe yap düzelir

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Paşa s3 için en iyi rom hangisi simdi
en iyisini bilmem de ben cm12 ile devam edicem. ama gorsele cok takilmayan biri olsam cm11 kurardim gerekirse art destegi de var zaten. sorunsuz seri bir rom. sarj diyorsan ve art olmadan da bi kac sene idare eder diyorsan 4.1.2 iyi olurdu. surum guncel diye 4.3 4.4 felan ugrasmaya degmez orjinal 4.1.2 gayet iyiydi

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu