Öneri Crysis 3 Çalışmayı Durdurdu Windows 8

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Crysis 3 Çalışmayı Durdurdu Windows 8
arkadaşlar crysis 3 oynuyorumda 1.bölümü bitirdimde 2.bölüme geçerken crysis 3 çalışmayı durdurdu hatası alıp atıyor beni neden olur bu yardım ederseniz sevinirim

By_Casparov

By_Casparov

Üye
farklı ***** dene

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
bir başka forumda geziniyorumda orda bin32 klasörünü paylaşmışlar onuda denesem olurmu

MaxWheel

MaxWheel

Üye
ne hatası veriyor?

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
crysis 3 çalışmayı durdurdu diyor biraz dönüyor ve atıyor sonradan

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
crysisn genel hatası 1.bölümü oynayp 2.ncde hata vermesi ekran falan oynamıyorum bende

MaxWheel

MaxWheel

Üye
muhtemelen appcrach hatası veriyor anladıgım kadarıyla DEP ayarına crisis 3.exe yi ekle bi de öyle dene

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
crackimi değiştirmem lazım

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
akşam windowsun özelliklerinden sistem özelliklerinden crysis 3 ekle diyorum kabul etmiyor crysis 3ü şeyden denedim denetim masası windows güvenlik duvarından sistem özelliklerini aç veya kapat yada izin ver diye bir şey vardı ordan denedim crysis 3ü eklemiyor listeye ekle dediğim halde

şimdi bu resimde ekli duruyor

öbür resimde ekleyemiyorum

yanlız ekle dediğimde şu hatayı veriyor crysis 3 özel durumlar listesinde ekli diye bir hata veriyor
bu resim bir siteden alıntıdır

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
yeni oyunlar çok sıkıntılı black ops2 de de aynı sorun vardı azıcık oynayıp çalışmayı durduruyodu farklı cra ck is görür bi dene

Uhops

Uhops

Üye
1. bölümü oynadın ve "ormana hoşgeldin" bölümünde mi hata veriyor?

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
evet aynen öyle 1.bölümü bitirdim ve atıyor

Uhops

Uhops

Üye
evet aynen öyle 1.bölümü bitirdim ve atıyor
Kota problemin yok ise oyunun blackbox sürümü yükle var ise googleye "crysis 3 2. bölüm oyundan atma sorunu yaz" save yükle ve 2. bölümü atlayıp oyna.

Uhops

Uhops

Üye
Sorun crac.kte değil. Blackbox sürümü hariç diğer sürümlerde 2. bölüm başlangıçta oyundan atma sorunu var ve çözümü yok diye biiyorum, tek çare %100 save indirip 3. bölüme geçmekç

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Sorun crac.kte değil. Blackbox sürümü hariç diğer sürümlerde 2. bölüm başlangıçta oyundan atma sorunu var ve çözümü yok diye biiyorum, tek çare %100 save indirip 3. bölüme geçmekç
yanlışsın. sorun diğer sürümlerin yannda gelen ***** de.

Üst Alt