Crysis 3 Çalışmayı Durdurdu Windows 8

• 9 Ekim 2013
  • 11689 Okunma
  • 27 Cevap

1. arkadaşlar crysis 3 oynuyorumda 1.bölümü bitirdimde 2.bölüme geçerken crysis 3 çalışmayı durdurdu hatası alıp atıyor beni neden olur bu yardım ederseniz sevinirim

Yazan: muratalperr55
  2. farklı cra ck dene

3. bir başka forumda geziniyorumda orda bin32 klasörünü paylaşmışlar onuda denesem olurmu

4. arkadaş haklı farklı cra ck dene

5. ne hatası veriyor?

6. crysis 3 çalışmayı durdurdu diyor biraz dönüyor ve atıyor sonradan

7. crysisn genel hatası 1.bölümü oynayp 2.ncde hata vermesi ekran falan oynamıyorum bende

8. muhtemelen appcrach hatası veriyor anladıgım kadarıyla DEP ayarına crisis 3.exe yi ekle bi de öyle dene

9. crackimi değiştirmem lazım

10. yok dep kapatıyor olabilir depe crysis ekle güvenilir diye kapatamaz

11. akşam windowsun özelliklerinden sistem özelliklerinden crysis 3 ekle diyorum kabul etmiyor crysis 3ü şeyden denedim denetim masası windows güvenlik duvarından sistem özelliklerini aç veya kapat yada izin ver diye bir şey vardı ordan denedim crysis 3ü eklemiyor listeye ekle dediğim halde
    ---
    < Resmi açmak için tıklayın >

şimdi bu resimde ekli duruyor

öbür resimde ekleyemiyorum
    < Resmi açmak için tıklayın >

yanlız ekle dediğimde şu hatayı veriyor crysis 3 özel durumlar listesinde ekli diye bir hata veriyor
    bu resim bir siteden alıntıdır

12. yeni oyunlar çok sıkıntılı black ops2 de de aynı sorun vardı azıcık oynayıp çalışmayı durduruyodu farklı cra ck is görür bi dene

13. 1. bölümü oynadın ve "ormana hoşgeldin" bölümünde mi hata veriyor?

14. evet aynen öyle 1.bölümü bitirdim ve atıyor

15. Kota problemin yok ise oyunun blackbox sürümü yükle var ise googleye "crysis 3 2. bölüm oyundan atma sorunu yaz" save yükle ve 2. bölümü atlayıp oyna.

16. Ya dostum o kadar cra ck var başka cra ck dene. Illa elimdekini mi vereyim uploadla ugrasaym. Torrent sitelerine bi bak ıstersen

17. Sorun crac.kte değil. Blackbox sürümü hariç diğer sürümlerde 2. bölüm başlangıçta oyundan atma sorunu var ve çözümü yok diye biiyorum, tek çare %100 save indirip 3. bölüme geçmekç

18. yanlışsın. sorun diğer sürümlerin yannda gelen cra ck de.

19. ben blackboxta oynadım hiç sorun olmadı :oke:

20. tamm dostum tamm.

GDDR5 bunu beğendi.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 12:01