[ÇÖZDÜM] Google Play Hata Kodları Onarımı - RESİMLİ ANLATIM

Sponsorlu Bağlantılar

eyetkin

eyetkin

Üye
slm not 2 4.4.2 fransa rom kullanıyorum programlarda durdurldu hatası alıyorum tel sıfırlim dedim bu sürüm günlcelleştiremez hatası alıyorum neden acaba

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
Uygulama Yüklenemiyor Kod: -24 için daha kısa bir çözüm araştırdım rootlu telefona root explorer kuruyoruz ve daha sonra yükleyemediğiniz apkyı data/data bölümünden bulup siliyoruz(apk com.bilmem.ne gibi bişey olarak görünecektir Google play linkinden bakabilirsiniz apk adına) eğer silme işlemi başarılı olmazsa dosyanın adını değiştiriyoruz işlem tamam yalnız bu iş için Root Explorer Pro kullanmanızı öneririm.

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama Yüklenemiyor Kod: -24 için daha kısa bir çözüm araştırdım rootlu telefona root explorer kuruyoruz ve daha sonra yükleyemediğiniz apkyı data/data bölümünden bulup siliyoruz(apk com.bilmem.ne gibi bişey olarak görünecektir Google play linkinden bakabilirsiniz apk adına) eğer silme işlemi başarılı olmazsa dosyanın adını değiştiriyoruz işlem tamam yalnız bu iş için Root Explorer Pro kullanmanızı öneririm.
Soylemis oldugunuz cozumu kendi yazdigim cozumden once denedim. Cozum olmadi. Kesin olan cozumu paylastim bende. Dusunup yazdigin icin tesekkurler :)

• Beğen
Tepkiler: Bilgehan94