[ÇÖZDÜM] Google Play Hata Kodları Onarımı - RESİMLİ ANLATIM

Sponsorlu Bağlantılar

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
gt-ı9300galaxy s3

Buradaki dosyayı indir.
***** da ODIN'i indir.
xxemg4.zip'ten modem.bin dosyasını masaüstüne çıkart.
ODIN programını aç.
PHONE kısmına tıkla ve modem.bin'i seç
Telefonu Download mod'da aç ve bilgisayara bağla.
Odin'den Start butonuna bas. Bitirmesini bekle.
Dene bakalım, sonuç ne olacak.

ByTameral

ByTameral

Üye
kardeş bunu indir cihazı rootla recovery menüsünden flashla

• Beğen
Tepkiler: ExpertMurderer

exd2121

Üye
çok saol ustadım deniyorum sonucu soylerım sanaı9300XXEMA5SURUM BU KERNEL SURUMU OLARAK TA
3.0.31-1287119
se.infra@SEP-78*1
SMP PREEMPT Fri jun 28 00:40:06 KST 2013

exd2121

Üye
CİHAZ ROOTLUYDU ROOT GİTMİŞ VE FLASH NASIL YAPILIR BILMIYORUM YARDIMCI OLSANIZ HALLETSEM

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
CİHAZ ROOTLUYDU ROOT GİTMİŞ VE FLASH NASIL YAPILIR BILMIYORUM YARDIMCI OLSANIZ HALLETSEM
Soylediğim adımları takip edersen Arıza Patch kullanmadan çözebilirsin sorununu. Root kolay, onuda hallederiz.

exd2121

Üye
ÜSTADIM SEBEKE TAMAMEN GİTTİdüzelme yok yaniüstadım bu gece kurtar benı bu dertten :)allah razı olsun ustadım her soruna care oldu : ) onmlı dosyalarım sılınmıstı ou da halettım sayende

• Beğen
Tepkiler: bLnmz
bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
ÜSTADIM SEBEKE TAMAMEN GİTTİdüzelme yok yaniüstadım bu gece kurtar benı bu dertten :)allah razı olsun ustadım her soruna care oldu : ) onmlı dosyalarım sılınmıstı ou da halettım sayende
Allah hepimizden Razi olsun kardesim. Sorununa care bulduk hayir duani aldik ya sen sagol asil :) Gule gule kullanmani dilerim :)

santa efe

Üye
kardeşim Üretici yazılımı ve başlatma derumuna getirince şu hatayı veriyor.
'GT-I9300' başlatma durumuna getirmeyi desteklemiyor.

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi

mustafaytug

Üye
CİHAZ KİES tarafından desteklenmiyor diyor gt19505 .S

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
gt-ı9300galaxy s3

Burada bulunan Kies sürümünü indirip dener misiniz?
Cihazınızda Root var mı?
Siz önce buradaki işlemleri yapınız.
Cihazınız,Kies aracılığıyla yazılım yükseltmesini desteklemiyor.(Çözüm-Ana Konu) - MaxiCep

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
*#imeino# girince unknown application diyor :SCİHAZDA root yokNormal modda kiesti açıyorum ama dowload moda aldığımda usb yi tanımıyor :S
Cihazını download mod'da pcye bağla. ki dosyayı indir ve kur. Bakalım değişiklik olacak mı?

mustafaytug

Üye
Cihazını download mod'da pcye bağla. ki dosyayı indir ve kur. Bakalım değişiklik olacak mı?
hiç bi değişiklik olmadı :S

bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
hiç bi değişiklik olmadı :S

Cihazının şuan ki Android sürümü kaç hocam? Eğer Android 4.1.2 ve altı ise Kies Air 3 ile işlem yapamazsın.
Kies yüklemen gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: mustafaytug

mustafaytug

Üye
Bilgisayarına Kies yükle (3 değil). Oradan dene. S3 4.4.2 almadığı için henüz, cihazını görmüyor. Sen Kies yükle ;)
s4 gt-19505 telefon kies deneyim bidenormal kieste işe yaramadı :S

• Beğen
Tepkiler: bLnmz