Container aramaya son Test Edildi Onaylandı[Resimli Anlatım](Bada Takımı)

Sponsorlu Bağlantılar

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
Container aramaya son Test Edildi Onaylandı[Resimli Anlatım](Bada Takımı)

mavrick adlı arkadaşımız 90 gün ceza almış o rusça'yı hemen çeviriyodu ne güzel :naughty:

Ama zaten paylaşımdan anlaşılmayacak bişey yok Samsung yeni uygulamalara bi güvenlik koyuyodu bildiğiniz gibi sp.so diye küçük boyutlu bi dosya

Linkteki yeni sp.so dosyası bütün oyunlar ve uygulamalar için özel yapılmış bi nevi cr@ck

Bu sp.so dosyasını spoof yapmadan önce Yükleyeceğiniz uygulamanın Bin klasörüne atıcaksınız (Bazı uygulamalarda Değiştirilsin mi diye sorar evet deyip geçin) ve ardından normal spoof işlemini gerçekleştireceksiniz.

Arkadaşlar evde yaklaşık 12 tane uygulama ile denedim appste istediğim bedava uygulamayı container olarak kullandım sonuç 12 de 12 işe yarıyor :aha:

Test edildi Onaylandı

Ruslar'dan alıntıdır :d:

İşte Link:

##Resimli Anlatım##

1- İlk olarak herhangi bi spoof yapmak istediğimiz uygulamayı indiriyoruz.Ben bunun için HandyPaint uygulamasını seçtim.(henüz container'ı çıkmayan bi uygulama)

HandyPaint uygulamasının Linki :

2-İndirdiğimiz dosyayı winrar arşivinden çıkarıp masaüstüne atıyoruz.

3-Masaüstüne çıkarmış olduğumuz "g09j840gkl" klasörüne giriyoruz.(HandyPaint'in klasör ismi olduğu için bu klasöre giriyoruz her uygulamanınki farklı olur)

4- Ve Paylaşmış olduğum rar dosyayı indirip içindeki yeni ve sürekli kullanacağımız sp.so dosyamızı arşivden çıkarıp HandyPaint uyguamasının Bin klasörüne atıyoruz.

sp.so linki :

5- İşlemimiz bitiyor ve SamsungApps girim kafamıza göre ücretsiz bi uygulamayı indirip sp.so dosyasını değiştirdiğimiz uygulamamızla spoof yapıyoruz spoofu bilmeyende yoktur sanırım :d: :bilmm

Evet arkadaşlar resimli anlatım bana aittir.Umarım gayet açıklayıcı olmuştur. :hmmm

Herkese iyi forumlar

Ben Bu FW yi kullanıyorum S8500XXJK1_-_Bada 1.2 FIRST S8500XXJID

Ama bunun için ilk önce S8500XXJID_-_Bada 1.2 ile flash atıp ardından

S8500XXJK1_-_Bada 1.2 FIRST S8500XXJID bu versiyona multiloader ile tekrar güncellemen lazım

En stabil ve sorunsuz olan firmware bu

S8500XXJID_-_Bada 1.2 linki:

S8500XXJK1_-_Bada 1.2 FIRST S8500XXJID linki:

Rar pass : samfirmware.com

Multiloader'dan çekinme garanti den felan çıkmıyo rahat ol.

mükemmel gerçekten . sebebi bumudur bilmem ama benim versiyonum 1.0 olmasına rağmen splinter cell ve snake deluxe gibi 1.2 isteyen oyunları oynayabiliyorum . ilginç sebebi buysa harika ötesi . ayrıca 3d tower bloxx , pes 11 ve rf 2010 yükledim bununla sorunsuz . teşekkürler : )

• Beğen
Tepkiler: mvelten, qadir, dengesis ve 2 diğerleri

veev

Üye
değiştirilsinmi diye sormadı

meyilmaz96

Üye
sayfayı ingilizceye çevirince dahada anlaşılıyor

cezalper

cezalper

Üye
Şimdi bu spoof yapılmayan firmware'lerde bile işe yarayacak mı ?:allalla::allalla:

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
The Maverick

The Maverick

Üye
arkadaslar yeni firmwarelarde olmuyor,olsa zaten orda yazardi bu bu olay sadece sirf uyumsuz sorunu halletmek icin yapilmis bir deneyin, ugrasin deneyimlerinizi yazin herkez faydalansin ne varsa ruslarda var arkadas:ehe bu arada ben mavrick bir yere gitmedim,hesabi dondurdum sadece

zaten donor yonteminde farkindamiydniz bilmiyorum her bin dosyasinin icinde sp.so vardi ama onlar uyumlu sp.so idi,bu olay ise her proya uyan sp.so oluyor yani bin in icine atin bitti olay

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
Vay kaptan hoş geldin
bizi aydınlat =)
benim düşündüklerim doğru mu yoksa sadece uygulama paylaşımcılarının işini kolaylaştıran bi yama mı

Teşekkürler

The Maverick

The Maverick

Üye
Vay kaptan hoş geldin
bizi aydınlat =)
benim düşündüklerim doğru mu yoksa sadece uygulama paylaşımcılarının işini kolaylaştıran bi yama mı

Teşekkürler

dogru fragci aynen dedigin gibi:evet: bir seyi atlamissin bazi indirimde olan uygulamlarda olmuyor diye belirtmis eleman yanlis anlasilma olmasin,tahminim eleman kod cozucuyle falan siradan bir sp.so nin icine girdi bir kac standart seyi degisirip uyguladi bizde yapardik aslinda neyse:)

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar evde Denedim bi çok uygulamayla hepsinde olumlu sonuç veriyo dediklerimi yapın istediğiniz bedava uygulamanın üstüne yükleyin container aramayın klasör isimlerinin uyuşmasına gerek yok

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
Sabitlenmesini talep ediyorum Bada için devrim niteliğinde bi buluş Allah Rusları ve maverick'i başımızdan eksik etmesin :d:

Çok pardon flood olmuş

programmer2

programmer2

Üye
Hocam biraz daha açıklayabilirmisiniz? Nasıl yapıldığına dair bir Örnek verirseniz iyi olur. Anlamadım. Yapmaya çalıştım.Fakat olmadı :S

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
En geç yarın resimli anlatım yaparım

eaagent

eaagent

Üye
menuden acma olmuomu hala 2 de

programmer2

programmer2

Üye
Tamam arkadaşım, Paylaşım için teşekkürler ;)

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
Resimli Anlatım eklendi arkadaşlar :P:

programmer2

programmer2

Üye
Anlatım için teşekkürler arkadaşım. Peki bu işlemler , Kiesten Bada 1.2 güncellemesi yapanlar içinde geçerli mi? Sonuçta spoof yapılıyor yazmışsınız ya, Son versiyonda da spoof olayını gerçekleştiremiyorduk.

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
Ben Bu FW yi kullanıyorum S8500XXJK1_-_Bada 1.2 FIRST S8500XXJID

Ama bunun için ilk önce S8500XXJID_-_Bada 1.2 ile flash atıp ardından

S8500XXJK1_-_Bada 1.2 FIRST S8500XXJID bu versiyona multiloader ile tekrar güncellemen lazım

En stabil ve sorunsuz olan firmware bu

S8500XXJID_-_Bada 1.2 linki:

S8500XXJK1_-_Bada 1.2 FIRST S8500XXJID linki:

Multiloader'dan çekinme garanti den felan çıkmıyo rahat ol.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
faydaLı bir konu - güzeL bir anLatım oLmuş ..

konu sabit :oke:

Hüseyin Eren

Üye
arkadaşım indirdiğim hiç bir uygulamanın bin klasörünün içinde sp.so diye bi dosya yok napıcaz?

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
Onlar eski korumasız olan uygulamalar ama sen olmasada at

Bu arada Teşekkürler Dayı

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor

Üst Alt