Çok Acil Samsung Galaxy s5 root 5.0

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suskunderbedar

Üye
    Konu Sahibi
Çok Acil Samsung Galaxy s5 root 5.0
S.a MaxiCep Ailem , Samsung Galaxy s5 rootlamam lazım hemde çok acilen , Şimdi Yaptığım İşlemleri Soylim Geliştirici modunu aktif edip usb hata ayıklama açık s 5 ait root dosyasını bulup download moda alıp odinle denedim fail verdi kisacasi yapılacak tüm işlemleri yaptım hepsinde fail hatasi verdi he çoğunluk s 5 rootlamak bu sürümde imkansız diyor fakat youtube olsun diğer siteler olsun telefonun Ana Bant sürümün den tutun herseyi bire bir aynı 5.0 sürümü s5 xda da ki root dosyası ile rootluyolar anlamadım sürüm anabant aynı videoda canlı canlı izliyorum aynı işlemi yapıyorum odin fail veriyor lütfen yardım edin bu telefonu acilen rootlamam lazım rootlaya bilen başaran arkadaşlar varsa lutfen yol gösterin bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim Telefon Samsung Galaxy s5 Anabant Sürümü G900FXXU1B0E5

suskunderbedar

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar kardeşimin Yapım Numarası G900FQJVU1BOJ1 şimdi denedim root başarılı bir şekilde oldu benim yapim numarasi G900FQJVU1BOF1 Fail veriyor Lütfen Yardım Edin Ne Yapmalıyım

axioneer

Üye
KingROOT APK UYGULAMASINI DENEDİNİZ Mİ ?

axioneer

Üye
Pcye gerek kalmadan telefon üzerinden root imkanı sağlayan bir uygulamadır bahsettiğim.

suskunderbedar

Üye
    Konu Sahibi
King root denemedim ama denim 1 dakika

suskunderbedar

Üye
    Konu Sahibi
malesef bu da fail verdi

axioneer

Üye
Root yaparken veri bağlantısı açık olucak..

suskunderbedar

Üye
    Konu Sahibi
Açık zaten hocam veri bağlantısı

suskunderbedar

Üye
    Konu Sahibi
resimde gözüküyor zaten açık mobil veri

• Beğen
Tepkiler: axioneer

suskunderbedar

Üye
    Konu Sahibi
kardeşimin Yapım numarasini sammobile de bulup yükledim suan yapim numaraları aynı ama hala hata veriyor sonunda o kadar kızdıriyokı telefon beni Kıraçam bu gidişle

suskunderbedar

Üye
    Konu Sahibi
Konu Kilit Sorun Çözüldü nasıl çözdüm söyliyim , download modda her ikisinde aynı yazılar vardı ama benim telefonda reaksiyon lock on kardeşimin Of tu google den araştırma yaptım ve Samsung hesabı güvenlik aktif halde imiş samsung hesabını güvenlikten devre dışı bıraktım ve tekrar download moda aldım reaksiyon of yazıyor du bu sefer attım odin le başarılı bir şekilde root ladim sonunda hele şükür :)

• Beğen
Tepkiler: axioneer
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Konu sahibi isteğiyle kapatılmıştır, sorunun çözülmesine sevindim :)

• Beğen
Tepkiler: suskunderbedar
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt