Coca Colanın Yapılışı ve Ne anlama Geldiği

Sponsorlu Bağlantılar

Toffee

Toffee

Üye
Ben icmeden duramiyorum :s

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bağımlılık mı yapıyor nedir,bazı kişiler günde 3-4 kutu içiyor.

Love Prince

Love Prince

Üye
kesin kanıtlanmış bişey yok ortada, adamlar açıklamak zorunda değiller, isteyen içer isteyen içmez! ben içiyorum, daha iyisini yapan varsa onu alırım!

adamların işi yok gücü yok dinle uğraşcaklar tövbe tövbe nereden çıkarıyorsunuz bunları ya aklı başında bi insan bunlara inanmaz yahu.. biraz insaf yaa

Love Prince

Love Prince

Üye
ne kadar da zeki insanlarımız varmış bizim... yani bu nasıl bir dehadır ki coca cola logosunu ters çevirip, ezip, büzüp, çekip, uzatıp, silip, ekleyip de bu derin mesajı bizlere iletmeyi başarmıştır? yeryüzünde ne kadar çok mübarek insan varmış da bizim haberimiz yokmuş.

yahu bu ne şimdi? coca cola yazı fontuyla sınırsız sayıda anlamlı ve anlamsız harf kümeleri üretilebilir. şimdi oturup bu fontun oluşturduğu anlamlı ve anlamsız harf kümelerini yana yöreye çevirip, ezerek, büzerek, silerek falan tonla "o yoktur, şu da yoktur" metni çıkartmak mümkündür. haydi bakalım... ne yapacağız şimdi?

ne günlere kaldık... paranoya paranoya nereye kadar?

dipnot : öncelikle küçükken anneanne dede zoruyla kuran kursuna gitmiş birisi bile bilir ki, "la" (yok) "lam" ile değil "lamelif" ile yazilir. ayni "la ilahe(tanrı yok) illallah (allah tan baska)" da olduğu gibi. o yüzden baştan çuvallayan bir teori. ondan ziyade, bu en son ulaşılan arapça yazıyı da ters çevirince coca-cola olmuyo ki..bambaşka bişey oluyor. saçmalıktan başka bişey değil.

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
    Konu Sahibi
ne kadar da zeki insanlarımız varmış bizim... yani bu nasıl bir dehadır ki coca cola logosunu ters çevirip, ezip, büzüp, çekip, uzatıp, silip, ekleyip de bu derin mesajı bizlere iletmeyi başarmıştır? yeryüzünde ne kadar çok mübarek insan varmış da bizim haberimiz yokmuş.

yahu bu ne şimdi? coca cola yazı fontuyla sınırsız sayıda anlamlı ve anlamsız harf kümeleri üretilebilir. şimdi oturup bu fontun oluşturduğu anlamlı ve anlamsız harf kümelerini yana yöreye çevirip, ezerek, büzerek, silerek falan tonla "o yoktur, şu da yoktur" metni çıkartmak mümkündür. haydi bakalım... ne yapacağız şimdi?

ne günlere kaldık... paranoya paranoya nereye kadar?

dipnot : öncelikle küçükken anneanne dede zoruyla kuran kursuna gitmiş birisi bile bilir ki, "la" (yok) "lam" ile değil "lamelif" ile yazilir. ayni "la ilahe(tanrı yok) illallah (allah tan baska)" da olduğu gibi. o yüzden baştan çuvallayan bir teori. ondan ziyade, bu en son ulaşılan arapça yazıyı da ters çevirince coca-cola olmuyo ki..bambaşka bişey oluyor. saçmalıktan başka bişey değil.
o senn düsüncen tamam buna bende birsey demem ama internette bisi buldum buraya yapıstırdım.

Toffee

Toffee

Üye
olabilir..
bağımlılıksa kesin bu coca colanın içinde büyü de vardır :d:
bak bi zarar daha

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
yararlı bilgiler için teşekkürler ali saol