Coca Cola kırmızı kasa kodlarıı isteyen gelsin...(bedava)

Sponsorlu Bağlantılar

TangoOneNeverDies

TangoOneNeverDies

Üye
    Konu Sahibi
Coca Cola kırmızı kasa kodlarıı isteyen gelsin...(bedava)
Arkadaşlar eğer yeterli kişi gelirse hergün 25 tane kod dağıtacağım isteyen yorum atsın ...

Yaklaşık 1500 tane kapak var hergün kapak kodu yazacağım.

NOT: Arkadaşlar kodların hiçbiri kullanılmış değildir.

ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HER HAFTASONU GÖNDEREBİLECEĞİM 2 KİŞİYE GÖNDERDİM AMA BİLDİĞİNİZ GİBİ KODLARI GİRMEK UZUN SÜRÜYOR MALUM OKUL VAR...

İSTEYEN HERKESE KODLAR MESAJ ATILIR.

Arkadaşlar isteyenlere (her bir kişiye) 25 tane gönderiyorum. Buraya koyucam ama gelen geçen alıyor o yüzden isteyenler bu konuya yorum yapsınlar.

• Beğen
Tepkiler: salih47, ProGaming001, mkrmn3806 ve 11 diğerleri

huaweı

Üye
kardeşim bana rica etsem 100 tane kod yollarımısın mesaj olarak atarsan sevinirim

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar eğer yeterli kişi gelirse hergün 25 tane kod dağıtacağım isteyen yorum atsın ...

Birkaç tane yazayım... :D

XK2J3Y68

JMLNE5LJ

WKG6GDPG

MLMJ3F8W

6AK1A891

E8WK7RA6

FK4KKXE2

X8P4N28P

6FY5AJL2

CKNHWDJW

DEVAMI GELECEK... Lütfen kodları yazanlar yorum atsın.

Arkadaşlar isteyenlere (her bir kişiye) 25 tane gönderiyorum. Buraya koyucam ama gelen geçen alıyor o yüzden isteyenler bu konuya yorum yapsınlar.
25 taneden fazla göndermiyorsun galiba o zaman 25 tane mesaj atarsan sevinirim hocam iyi günler

Larock

Larock

Üye
mumkunse bana da gönderebilir misiniz.

tepestyle

tepestyle

Üye

Birkaç tane yazayım... :D

XK2J3Y68

JMLNE5LJ

WKG6GDPG

MLMJ3F8W

6AK1A891

E8WK7RA6

FK4KKXE2

X8P4N28P

6FY5AJL2

CKNHWDJW

DEVAMI GELECEK... Lütfen kodları yazanlar yorum atsın.

özelden P.M ile atabilir misin ?

• Beğen
Tepkiler: hayal_i

kaodem

Üye
Mümkünse Zahmet olmazsa banada gonderebilirmisin kardeşim..

skaterext

Üye
merhaba pm atabilirsen sevinirim maalesef burdaki kodları denedim millet sömürmüş ama begenen veya mesaj atan bile yok. neyse şimdiden tşkler kodlar icin

casska

Üye
ben de pm istiyorum. Şimdiden sağolasın

KarakayA67

Bende alablrmym

blastx

blastx

Üye
eğer mümkünse bende istiyorum teşekkürler

- - - Eklendi - - -

yahu herşey güzelde B. Kişisel Olarak Tanımlanması Mümkün Olmayan Bilgiler
Program kanalları ziyaret edildiğinde ve/veya Program kanalları ile etkileşime geçildiğinde, Sponsor ve Sponsor’un hizmet almak üzere sözleşme yaptığı üçüncü taraflar, KOTMOB’leri toplayabilir: sunucu günlük dosyaları, cookie’ler, “piksel etiketleri”ve gönüllü olarak sağladığınız bilgiler. (örneğin, ziyaret ettiğiniz Site sayfalarının bir kataloğu).
  1. Sunucu Günlük Dosyaları (Server Log Files): İnternet Protokol (IP) adresiniz İnternet Hizmet Sağlayıcınız (ISP) tarafından bilgisayarınıza otomatik olarak atanmış olan bir belirleyici sayıdır. Program kanallarının her ziyaret edilişindebu numara otomatik olarak belirlenir ve ziyaretin (ziyaretlerin) saatleri ve ziyaret edilensayfa (sayfalar) ile birlikte Sponsorunsunucu günlüğü dosyalarına kaydedilir. Tüm ziyaretçilerin IP adreslerini Site kullanım seviyelerini hesaplamak, Site sunucuları ile ilgili sorunların belirlenmesine yardımcı olmak ve Siteyi yönetmek amacıyla kullanılmaktadır. Aynı zamanda IP adresleri Hizmet Koşullarına uymayan Ziyaretçiler ile bağlantı kurmak ve onları engellemek için de kullanılabilir. IP adreslerinin toplanması İnternet üzerindeki standart bir uygulamadır ve birçok web sitesi tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir.
  2. Cookie’ler: Cookie’ler, web sunucusu tarafından kayıt tutma amacı ile herhangi bir kişinin bilgisayarına transfer edilen verilerdir. Cookie’ler birçok web sitesi tarafından kullanılan bir endüstri standardıdır ve belirli bir web sitesine kullanıcının devam eden bağlantısını ve o siteyi kullanmasını kolaylaştırmaya yardımcı olurlar. Cookie’ler Üyenin bilgisayarını ya da dosyalarına zarar vermez ve sadece belirli bir cookie’yi gönderen web sitesi o cookie’yi okuyabilir, değiştirebilir ya da silebilir. Cookie’ler aracılığı ile bilgi toplanmasını istenmiyorsa, birçok tarayıcının mevcut cookie’leri silmesine, cookie’leri otomatik olarak reddetmesine ya da belirli cookie’lerin Üyenin bilgisayarına transfer edilmesini reddetme ya da kabul etme seçeneğinin sunulmasına izin veren basit prosedürleri bulunmaktadır. Ancak, cookie’leri reddetmekSitenin belirli bölümlerininkullanılmasınızorlaştıracakya da imkânsız hale getirecektir.
  3. Piksel Etiketleri: Site; Site kullanımı ve yanıt oranları hakkında toplu istatistikler oluşturmak amacıyla “piksel etiketleri”, “web işaretçileri (web beacons)”, “boş GIFler” ya da buna benzer araçlar (hepsi birlikte “Pixel Etiketleri” olarak adlandırılacaktır) kullanabilir. Piksel etiketleri, SponsorunSitenin belirli sayfalarını ziyaret eden kullanıcıları saymasını, markalı hizmet sunmasınımümkün kılar ve promosyonel ve tanıtıcı kampanyaların etkililiğini belirlemesineyardımcı olur. HTML formatındaki e-posta mesajlarında kullanıldıklarında, Piksel Etiketler göndericiye e-postanın açılıp açılmadığını ve ne zaman açıldığını bildirebilir.
  4. Üye tarafından Gönüllü Olarak Sağlanan Bilgiler. Doğum tarihi, cinsiyet ve posta kodu gibi demografik veriler de Program kanalları üzerinden toplanabilir. Bu veriler, herhangi bir KOTB ile birleştirilmediğinde, Üyelere ait kişisel bilgi niteliğinde tanımlamadığından, KOTMOB olarak kabul edilir.
  5. Bu Program, onsekiz (18) yaş altındaki kişilere yönelik olarak hazırlanmamıştır. Bu nedenle 18 yaş altı kişilerin Program kanalları aracılığıyla KOTB sağlamamalarını önemle rica ediyoruz. Bu bilgileri sağlayan ve 18 yaş altında olduğu tespit edilen kişilerin hesapları dondurulacak ve puanları iptal edilecektir. buna ne diyorsunuz bu bildirgeye göre yaptığımız herşey suponsorlar tarafından gözetlenmekte peki ama bu bir risk değil mi ?

NoSFeR@Tu

Üye
Banada 25 tane kod yollayabilir misin? Teşekkür ederim

PiMorpH

PiMorpH

Üye
Selamlar... acaba banada 10-15 tane kod yollayabilir misin? Teşekkür ederim.

calypso16

calypso16

Üye
selamlar kaldıysa bana da yollarmısınız 15-20 kod

Larock

Larock

Üye
kimseye kod gönderdi mi bu adam.

KarakayA67

Bana gelmdi :)

ANIL29

ANIL29

Üye
bende istiyorum kodlardan

tepestyle

tepestyle

Üye
hafta sonu coca-cola dünyasına gidicem 25 kod kaldı ne zaman vericek acaba :)

nasituygun

Üye
banada yollar mısın :D

Üst Alt