Galaxy S4 Mini İ9190 CM12.1 Lollipop 5.1.1 (Official Nightly Güncelleme 25.06.2015)

Sponsorlu Bağlantılar

djraghav

djraghav

Üye
tekrar recovery moda aldım sadece wipe data yaptım romu yüklüyo olmazsa stock yükleyeceğim artık

baskahmet

baskahmet

Üye
tekrar recovery moda aldım sadece wipe data yaptım romu yüklüyo olmazsa stock yükleyeceğim artık
Günde 2 kere rom atıyon. Bak diğer konuda s5 romdan vazgeçmem harika diyodun 2 saat önce. Şimdi tekrar rom yüklüyosun. Gerçekten elinde kalcak telefonun...

djraghav

djraghav

Üye
ortalama açılması için kaç dakika beklemeliyim birde ahmet (yaşın 13 müş birde abi diyordum :D) temiz kurulum yaparak stock rom yükleyebilirmiyim nasıl yaparım bi anlatsana
ahmet her gün 2 rom değiştirmiyorum s5 romu güzel evet kalcam ama bunuda denemek istedim
yeni güncellemeyide deneyeceğim ona göre karar vericem

baskahmet

baskahmet

Üye
ortalama açılması için kaç dakika beklemeliyim birde ahmet (yaşın 13 müş birde abi diyordum :D) temiz kurulum yaparak stock rom yükleyebilirmiyim nasıl yaparım bi anlatsana
Ortalama açılma max 7 dk sürer. Evet yaşım 13 sorunmu var ? Diğer soruna gelecek olursak cwm den wipe data wipe cache , dalvik cache, format system yapıp reboot diyip bataryayı çıkarıp downloada alıp yüklüyeceksin. Bak gerçekten elinde kalcak telefonun

djraghav

djraghav

Üye
yaşın la ilgili problem yok sadece profilde 22 yazdığı için abi diyordum ona gerek yokmuş keşke doğru yazsaydın. tamam öyle yapıcam şöyle 1 ay falan (inşallah) rahat durursam 1-2 ay sonra belki bu rom tam oturduğu zaman bunu yüklerim. bu arada cevapler için sağol hiç geri çevirmediğin.
sadece format system mı yoksa data cahce de varmı ?

baskahmet

baskahmet

Üye
yaşın la ilgili problem yok sadece profilde 22 yazdığı için abi diyordum ona gerek yokmuş keşke doğru yazsaydın. tamam öyle yapıcam şöyle 1 ay falan (inşallah) rahat durursam 1-2 ay sonra belki bu rom tam oturduğu zaman bunu yüklerim. bu arada cevapler için sağol hiç geri çevirmediğin.
Önemli değil. O yaşı ben yazmadım otomatik oldu herhalde. Sen çok rom deniyorsun güncelleme geliyor yine deniyorsun bu böyle devam ediyor. Kal sabit bi romda stock veya custom. Çok rom yükleyerek hem telefonunun hemde bataryanın kalibresini bozuyorsun

djraghav

djraghav

Üye
tamam kalıcam stock ta işte ama format atarken şimdi system data cahce mi yoksa sadece sytem mi

baskahmet

baskahmet

Üye
tamam kalıcam stock ta işte ama format atarken şimdi system data cahce mi yoksa sadece sytem mi
Ne varsa formatla. Wipeleride yap dediğim gibi yükle. Ayrıca stock rusyanın da 1. Sürümünü yükle. Sonu cng1 olan. O daha iyi performans veriyor

djraghav

djraghav

Üye
o bende varmı bilmiyorum
o varmış

berk alican

Üye
Nasıl siliyoz titanium veya root explorer ile

djraghav

djraghav

Üye
ben şimdi kurulumda yedeklenen uygulamalar geri geliyor ya google hesabı sayesinde ben o aşamadayım geri gelsin istemiyorum uygulamalar, ne yapıcam ?
---
tamam kurulum yapma dedim

Son düzenleme:
baskahmet

baskahmet

Üye
ben şimdi kurulumda yedeklenen uygulamalar geri geliyor ya google hesabı sayesinde ben o aşamadayım geri gelsin istemiyorum uygulamalar, ne yapıcam ?
tamam kurulum yapma dedim
Cwm den herşeyi formatlayıp stock mu kurdun ? Öyleyse kalibre etmen lazım. İnternette batarya kalibresi diye araştır denilenleri yap. Yapmazsan bataryadan verim alamazsın

djraghav

djraghav

Üye
tamam bakıcam kalibreye

djraghav

djraghav

Üye
Acilmayinca brick olduğu kanisina vardim en fazla 10 12 dakika da acilmasi gerekiyordu birde cmw de hata almistim gapps i yuklerken

berk alican

Üye
bugünde update geldi otadan çekmiyor indirdim recoveryden install update yaptım

Üst Alt