Clever Camera ( diğer tüm kamera uygulamaları çöpe gidecek)

• 17 Mart 2013
  • 939 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar ben denedim bariz çok fark var netlik ve keskinlik olarak nokia nın kendi kamerasına bile fark atacak bir uygulama.gündüz fotolarında gerçekten çok ama çok başarılı olduğunu gördüm.... ücretsiz denemeside mevcut olan bu güzel uygulamanın fiyatı 5 tl dir.ücretsiz sürümde 3 tane resmi kaydetme özelliği mevcut,3 resimden sonra satın alın diyor...

link:http://www.windowsphone.com/s?appid=3ade3257-2c32-4b6b-96fd-2a5c4ffa7506

ve şimdilik iki tane otomatik ayarda görsel ekliyorum,akşama doğru karanlıkta çekim fotoğraflar eklenerek güncellenecektir...
    bunlarda uygulamanın ekran görüntüleri,ss alırken ben kaydırdım resimleri :)

< Resmi açmak için tıklayın >

Clever Camera çekimi;

normal lumia920 çekimi.

Yazan: kimbilir_01
  2. normali daha iyi geldi bana :hmmm

3. Bencede

4. bi deneyin derim,sonra karar verin :oke:

5. bencede normali daha iyi arkadaki monitör uygulama da gözükmüyor nerdeyse :)

6. uyg. sanki daha keskin ama renk olarak orijinnal daha iyi.AMA güncellemeden sonraki mükemmel

7. Ben de bir iki gün önce yüklemiştim ama henüz denemedim uygulamayı.
    Arayüzü kullanışlı ve güzel.
    Ancak marifetlerini deneyecek fırsatım olmadı henüz.

8. Bence kendi kamerasından daha iyi olmuş

9. manuel focus var en azından

10. Manuel focus olayı güzel keşke video çekebiliyor olsaydık asıl o zaman işe yarardı

11. Bu arada Clever Camera'ya bugün güncelleme geldi ;)

12. Teşekkür ederim galiba satın alacağım bir program bu :oke:

13. Teşekkürler paylaşım için, deneyelim bakalım ...

14. Bence en güzel fotoğraf çekme programı proshot. bir sürü profesyönel özelliği var. manuel focus, seri fotoğraf çekimi (kalite düşmeden hemde), zamanlamalı çekim, timelapse çekimi vs.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 02:28