Uygulama ClashBot v7.9.0 Revision 1665 Kurulum ve Ayarlar Videolu Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

Sembolbu

Sembolbu

Üye
    Konu Sahibi
ClashBot v7.9.0 Revision 1665 Kurulum ve Ayarlar Videolu Anlatım

Clash of clans için hazırlanmış belkide en kapsamlı bot diyebiliriz. Botun sürekli olarak güncel sürümü çıkmakla beraber 10 aralıkta gelmiş olan büyük güncellemeye uyumlu olarakta sunuldu. Fakat bir sorun varki bu güncelleme bot kullananlara pek yaramadı. Oyunda eşitliği sağlamak için yüksek sv TH sahiplerinin düşük ölü köylere saldırmaları engellendi. Bu yüzdende botlar pek randuman vermez oldu. Ancak Clashbot 7.9.0 Revision 1665 sürümünün en sağlam şekilde ganimet toplaması için ayarları ve botun diğer özelliklerini tanıttığım videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Arkadaşlar vip sürüm çıktı aşağıdaki linkte yenilendi aynı link üzerinden indirebilirsiniz. Videoyuda vip sürüm için değiştirdim güle güle kullanın.

Videoda kullanılan zip arşivini indirmek için

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ozan

eto83

Üye
eyvallah güzel anlatım
bot biraz sıkıntılı sanki uzaklaştırma yapmıyor bende elle kendim uzaklaştırıyorum
eyvallah güzel anlatım
bot biraz sıkıntılı sanki uzaklaştırma yapmıyor bende elle kendim uzaklaştırıyorum

mallda

Üye
1.si boostbot zaten kendi sitesinde indirmeyi destekliyor. İkincisi anlatım berbat ötesi. Herhangi bi ekstra çaba olmadığını düşünüyorum.

jeliboncocuk

Üye
aynı videonun altında cracklı sürüm de verilmiş iyice bakın ayrıca paylaşım için teşekkürler.

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
1.si boostbot zaten kendi sitesinde indirmeyi destekliyor. İkincisi anlatım berbat ötesi. Herhangi bi ekstra çaba olmadığını düşünüyorum.
En iyisi sen hem indirme hem cvp'lama kendini sıkıntıya sokma. Eğer ki daha önceden kullanan biriysen eksikleri tamamla bizde faydalanalim. Ben kurdum gayette iyi şuan...

by-fattaci

by-fattaci

Üye
win 10 da çalışmadı

Sembolbu

Sembolbu

Üye
    Konu Sahibi
1. si anlatımı dinleyip dinlememen beni ırgalamaz bu seni bağlar anlatımı beğenmediysen daha iyisini yap insanlar faydalansın gereksiz eleştiridede bulunma vip verisyonuda video hazırlandıktan sonra çıktı direk açıklamaya ekledim.
win 10 da çalışmadı
win 10 da çalışmıyor zaten win 8.1 kulanın en fazla

sana kapağıda ben değil sevgili ziyaretçilerim yapsın artık :*

skpcmm

Üye
bootu kurdum 500 bin altın vardı hepsini yedi arama falan yapıyo ama bi tane bile saldırı yapmamış 130 bin arama kriteri yüksek de değil hani bi önerisi olan var mı?

emreyirmibes

Üye
Critical error hatası alıyorum dedim ve her dediğinizi uyguladım hatanın ekran görüntüsünü atın demiştiniz. olayı özet geçeyim clash bota tıkladıgımda bu hatayı alıyorum .

Sembolbu

Sembolbu

Üye
    Konu Sahibi
botun yeni sürümü çıktı arkadaşlar apkzan'a ekledim girip videosunu felan izleyerek uygulayın.

Üst Alt