Uygulama ClashBot 7.9.2 [Vip/Premium] | 24/12/15 Rev. 1716 | TH11 Güncellemesinden Sonra Çalışan BOT

Sponsorlu Bağlantılar

magnesonic

Üye
benim sormak istediğim şeyse bluestacks herhangi birhatayla kapandığında veya bota start dediğimde bluestacks otomatik açmıyor benim illaki elle açmam gerekiyo. bu problem neyden kaynaklanıyo cevaplarsan sevinirim.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
benim sormak istediğim şeyse bluestacks kapandığında veya botu açıp start dediğimde bluestacks otomatik açmıyor benim illaki elle açmam gerekiyo. bu problem neyden kaynaklanıyo cevaplarsan sevinirim.
benim sormak istediğim şeyse bluestacks kapandığında veya botu açıp start dediğimde bluestacks otomatik açmıyor benim illaki elle açmam gerekiyo. bu problem neyden kaynaklanıyo cevaplarsan sevinirim.
bu botun mecburen yapmasi gereken bir islem degildir. ya da elinizdeki bluestacks ile bot uyumlu olmayabilir. guncel kullanmanizi oneririm

magnesonic

Üye
peki bu bota uygun sizin çalıştıdığınız bluestacks söylerseniz onu indireyim

iso_manyak

Üye

21:16:47] Could not get into matchmaking state
[21:16:47] [Attack] Could not start searching for a match!
[21:16:47] [Build] Waiting to let other modules work...
[21:17:00] [BuildTask-WithBoostedUnits] Can't train units, state is Unknown
[21:17:00] [GameState] Game hooks have been disabled automatically. Please restart

böyle bir hata veriyor. masaüstü pc de çalışıyor laptop da çalışmıyor sorun ne olabilir

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi

21:16:47] Could not get into matchmaking state
[21:16:47] [Attack] Could not start searching for a match!
[21:16:47] [Build] Waiting to let other modules work...
[21:17:00] [BuildTask-WithBoostedUnits] Can't train units, state is Unknown
[21:17:00] [GameState] Game hooks have been disabled automatically. Please restart

böyle bir hata veriyor. masaüstü pc de çalışıyor laptop da çalışmıyor sorun ne olabilir
Debug kısmından use fallback image capturing kutucuğunu işaretleyin. Soldan ilk kutucuk

Son düzenleme:

EfSAnE-88

Üye
merhaba bot kışlaları hızlandırması için napmamız gerekiyor ben asker belirlediğimiz yerin karşısındaki kutucuğu işaretleyip unlimited yaptım fakat hiçbir şekilde hızlandırmıyor neden napmam gerekiyor ?

zero1995

zero1995

Üye
kardeş belli kapasitede asker eğitip eğitim bitip savaşa gitmesini nasıl ayarlarız. 1 askerle savaşa gidiyor bot ya :)

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
merhaba bot kışlaları hızlandırması için napmamız gerekiyor ben asker belirlediğimiz yerin karşısındaki kutucuğu işaretleyip unlimited yaptım fakat hiçbir şekilde hızlandırmıyor neden napmam gerekiyor ?
Unlimited dışındakileri deneyin. 5x, 4x ,3x gibi

kardeş belli kapasitede asker eğitip eğitim bitip savaşa gitmesini nasıl ayarlarız. 1 askerle savaşa gidiyor bot ya :)
Attack bölümündeki sağ üstte keep trophies below seçeneği işaretliyse kaldırın. Barracks sekmesinde sağda Attack at a troop capacity of bölümünü %100e çekin

Emrevitus

Emrevitus

Üye
Canlar uyarayım bu oyun artık 9999999999 yeşiltaş hileli ve herkes bunu kullanmaya başladı dikkat edin bence kanıt istiyorsanız buyrun linki :D

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Emrevitus

Emrevitus

Üye
Hileli server de bari de anlayalım, normal serverde ki hile gibi yazmışsın

cnm bu link örnek için ben normal sever da hile kullanıyorum ama bunun için önce teline root sonrada KURT21 programını kurman gerekiyor :D

erkanby

Üye
cnm bu link örnek için ben normal sever da hile kullanıyorum ama bunun için önce teline root sonrada KURT21 programını kurman gerekiyor :D
Cnm falan ne diyorsun sen? Terbiyeni takın ona göre hitab et!

iso_manyak

Üye
pc lere yükleen bluestacks programlarının çoğu rootlu. kurt21 diye bir program bulamadım. link verip yardımcı olursan seviniriz. yada bunun nasıl yapıldığının videosu falan vardır illaki

exp_l0it

exp_l0it

Üye
zero1995

zero1995

Üye
Unlimited dışındakileri deneyin. 5x, 4x ,3x gibi

Attack bölümündeki sağ üstte keep trophies below seçeneği işaretliyse kaldırın. Barracks sekmesinde sağda Attack at a troop capacity of bölümünü %100e çekin
kardeş dediğin gibi ayarlı program zaten ama hala aynı

Emrevitus

Emrevitus

Üye
pc lere yükleen bluestacks programlarının çoğu rootlu. kurt21 diye bir program bulamadım. link verip yardımcı olursan seviniriz. yada
bunun nasıl yapıldığının videosu falan vardır illaki

kurt21 Programı benim hocam olan burak kurtoglunun geliştirdiği harika bir program rootlu telefonlarin hay day clash of clans gibi hilelerin olmadığı oyunlarda 99999999 Yesil tas veya elmas vermeye de yarayan bir program duymamaniz normal çünkü bu programı tezi icin kullandi ve yeni piyasaya sürecek ama biz e verdi deneme amacli su an clash of clansta 99999999 Yeşil taş var birazdan ekran resmini de atarım

iso_manyak

Üye
kurt21 Programı benim hocam olan burak kurtoglunun geliştirdiği harika bir program rootlu telefonlarin hay day clash of clans gibi hilelerin olmadığı oyunlarda 99999999 Yesil tas veya elmas vermeye de yarayan bir program duymamaniz normal çünkü bu programı tezi icin kullandi ve yeni piyasaya sürecek ama biz e verdi deneme amacli su an clash of clansta 99999999 Yeşil taş var birazdan ekran resmini de atarım
bakalım takipdeyim. dediğin gibiyse iş görür

Üst Alt