Oyun Clash Of Clans Savunma Taktikleri Resimli Paylaşım

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye

Önerilere açığım.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

marist

marist

Üye

Asker seçimi iyi mi?

marist

marist

Üye

Arkadaslar hile var da ben mi bilmiyorum?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sanmıyorum neden?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben araştırma yaptım ancak çoğu virüs yinede ihtiyaç duymuyorum ;)

T.serdar

Üye
Evet ilk soruda benden olsun simdi ben gunde 1 milyon altin kasiyorum koyumde bu simdi savunmalarimi bassam daha faydali olur duvarlari bassammi ?
Savunma tabikide duvarlar onemsiz sende 3 lw yuksegim toplar 10 olcak nerdeyse okcularin hepsi 9 havanlar son seviye :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Server da pek uzun süre barındığını görmedim para ile taş satı alanda oluyor direk savunma yapıyor öylede olabilir

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağ tarafa bakarsan sanırım arkadaş biraz zengin :D taş alımı yaptığını görürsün birde sadece kendisinin yaptığı gibi köy binası avcısı var kupaya oynarlar bunlar geliştirme yapmazlar :oke:

Tabiki bu konuda da çalışmalar yapıldığını geliştiriciler belirttiler oyun şu an %70 adaletli oynanıyor. Yakında bir güncelleme daha gelecek ozaman bu sadece kupa almak için Bina yoketmek kalkar umarım

32 Level- 2062 normal :oke:

marist

marist

Üye
Sağ tarafa bakarsan sanırım arkadaş biraz zengin :D taş alımı yaptığını görürsün birde sadece kendisinin yaptığı gibi köy binası avcısı var kupaya oynarlar bunlar geliştirme yapmazlar :oke:

Tabiki bu konuda da çalışmalar yapıldığını geliştiriciler belirttiler oyun şu an %70 adaletli oynanıyor. Yakında bir güncelleme daha gelecek ozaman bu sadece kupa almak için Bina yoketmek kalkar umarım

32 Level- 2062 normal :oke:
Abi sağ taraftakiler benim [emoji16] [emoji16]
Nasıl bina avcısı abi nasıl oluyor herkesin binası dışarda olmuyor niye ben yapamıyorum acaba :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Süre kazanmak ve altın kasmak için genelde binayı dışarda bırakırlar bende bıraktım bir süre kupa ve lig sorun değil sonra silah ve savunma ile aynı günde 4 saatlik oyun ile eski haline getiriyorum :oke:

Bina dışarda olanlara saldıran Klanlar biliyorum :) arıyorlar girilme ihtimali olanlarda var sonra altın iiçin saldıracak seviye bulamayınca kupa düşmek için tek asker salıp savaşı bitirip kupa düşürenlerde var :D

avast

avast

Üye
Ne guncellemesi gelecek ben ayni kaldim yerimde sayiyorum ya

marist

marist

Üye
Süre kazanmak ve altın kasmak için genelde binayı dışarda bırakırlar bende bıraktım bir süre kupa ve lig sorun değil sonra silah ve savunma ile aynı günde 4 saatlik oyun ile eski haline getiriyorum :oke:

Bina dışarda olanlara saldıran Klanlar biliyorum :) arıyorlar girilme ihtimali olanlarda var sonra altın iiçin saldıracak seviye bulamayınca kupa düşmek için tek asker salıp savaşı bitirip kupa düşürenlerde var :D
Hım benimde dışarda mesela senin önerdiğin duzeni kullanıyorum hala.
Bu arada hangisini yukselteyim sence?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
asker seviyeleri gayet iyi şimdilik köy binası ile orantılı savunma silahları havan ve topları tolarlaman gerekir bol altın süre ve taş gerek :oke:

marist

marist

Üye
asker seviyeleri gayet iyi şimdilik köy binası ile orantılı savunma silahları havan ve topları tolarlaman gerekir bol altın süre ve taş gerek :oke:
Abi ben asker yükseltmek için iksir kastim ama kalanlardan hangisini yükseltirsem iyi olur karar veremedim?

Bide tüm savunmalari yukselttikten sonra mi binayi 8. Seviyeye yukselteyim yoksa şimdi yukseltip 8. Seviyede yukseltmelere devam edeyim acaba?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Şimdi 8 yap ve sonra kara iksir sondası ve kara iksir deposu inşa et. Duvar veya savunmaya giderken kara iksir de üretmiş olursun ve zamandan kazanıp Barbar Kral alırsın. Taşla alma, taşla sadece işçi al. Köyünü buraya atarsan yardımcı olabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Üst Alt