Oyun Clash Of Clans Savunma Taktikleri Resimli Paylaşım

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Benim köy çok ezik ya.

Oyunu bırakmıştım ama 2 gün önce arkadaşlarım sayesinde geri döndüm ve seri şekilde altın kasarak 2 milyon altın yapıp köy binası inşaatlarına başladım; 8 level olacak 1 hafta sonra. Bir daha da yükseltmeyi düşünmüyorum savunmayı adam etmeden. Zaten yükseltme nedenim kara iksir yapma isteğimden kaynaklıydı barbar kral almak için ama taş biriktirerek de alabilirim. 3 işçim var ve önerilerinizi bekliyorum.
Derecen var mı? :hmmm Bana öneride bulunur musun?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sait abi ben nasıl bir ayar çekeyim? 8 aydır bu dizilimle gidiyorum sürekli 1500 lerde kalıyorum düşürsem çıkıyor çıkarsam tekrar 1500 civarına geliyor :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sait abi ben nasıl bir ayar çekeyim? 8 aydır bu dizilimle gidiyorum sürekli 1500 lerde kalıyorum düşürsem çıkıyor çıkarsam tekrar 1500 civarına geliyor :D

Ortaya koy düzeni köşelerden her şekilde öfke büyüsü ile yıkılırsın :oke: tavsiyedir
Hayır 7 [emoji16]
Tamam ozaman onada çaremiz var :D bu resim 7.seviye köy azdeğişiklik yaparsın sabır ister savunma güçlendimi kolay klay girilmez denenmiştir :oke:

https://www.maxicep.com/forum/attachments/image-jpg.186789/

• Beğen
Tepkiler: The Pierre
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Buyrun hizmette sınır yok :D

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Benim köy çok ezik ya.

Oyunu bırakmıştım ama 2 gün önce arkadaşlarım sayesinde geri döndüm ve seri şekilde altın kasarak 2 milyon altın yapıp köy binası inşaatlarına başladım; 8 level olacak 1 hafta sonra. Bir daha da yükseltmeyi düşünmüyorum savunmayı adam etmeden. Zaten yükseltme nedenim kara iksir yapma isteğimden kaynaklıydı barbar kral almak için ama taş biriktirerek de alabilirim. 3 işçim var ve önerilerinizi bekliyorum.
Kristal ligteyim kardes. Yardimci olurum her türlü :D
Öneri istiyorum sadece. Hep köy binası üzerine oynadım ama bu sondu, 8 level olacak 1 hafta sonra. Zaten amacım da kara iksir üretmekti ve 8 level yaptıktan sonra onu inşa edeceğim. Bana herhangi bir önerin var mı savunma hakkında? Ve sence taşlarla barbar kralı almalı mıyım? 3 işcim var.

LattAsdfasdf

Üye
Öneri istiyorum sadece. Hep köy binası üzerine oynadım ama bu sondu, 8 level olacak 1 hafta sonra. Zaten amacım da kara iksir üretmekti ve 8 level yaptıktan sonra onu inşa edeceğim. Bana herhangi bir önerin var mı savunma hakkında? Ve sence taşlarla barbar kralı almalı mıyım? 3 işcim var.

Taslarlar hic birsey yapma. Sadece isci al. Barbar krali kara iksiri biriktirdikten sonra alirsin. Kara iksir biriktiremiyorsan karsindakinin depolarina Yıldırım vur, kazanirsin bu sekilde.

Bu arada benim hesap satilik, ilgilenenlere duyrulur, özelden pm atmanız yeterli ;)

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe
Luck Star

Luck Star

Üye

Arkadaslar hem koy binasi iceride olan hemde depolari koruyan koy duzeni lazim paylasabilen olursa cok makbule gecer..

Bir de koyu 9a basmali miyim ?

2 izbe kisla 4 yapilacak suan 2
3tesla 6 olacak suan 4
Kislalari basmiyacagim :)

Labda kisladakiler full izbeden sadece binici 4level . buyulerde 4lv hepsi 1er kademe yukseltme var sizce 9a yukseltmeliymim veya duvarlari kesinlikle 8 yapmali miyim tesekkurler

jojo_va

jojo_va

Üye

Savunmam iyi olmuşmu.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Daha oyunun başındasın @kaplankadir27

Ayrıca orta kısıma doğru düzen kur kenardan 20 Okçu ile ganimetlerin gider ;)

• Beğen

Üst Alt