CiN Mali N97 mini Hard Format Yardim PLs..!

 • 19 Kasım 2010
 • 3407 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. ~ Öncelikle Tüm maxicep ailesinin bayramını kutlarım.~

  Evet Arkadaşlar Bende N97 mini Cin mali telefon var. Dün Tlf na web ayarlarını yükledim ve tlf kendiliğinden kapandı şu anda açıyorum ve sadece Nokia yazısı çıkıyor ve kapanıyor tlfon. Hard Format atmam gerekli bunun için Shift tuşu+ Space tuşu + Silme (delete) tuşu üzerinde parmağınızı tutup Açma tuşuyla telefona format atılıyor ama bu orjinaller için geçerli sanırım denedim çünkü olmadı. Cin mali n97 ler için hard format nasıl atılıyor. acaba Formda gezdim ama bulamadım. Bilen arkaşadaş varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden tşkrler. Bilgisi olmayan gereksiz şeyler yazmasın. :) Pls.:megafon:
   


  Yazan: caydacira23
 2. 3 gün oldu ya bi yardım edecek yokmu acaba yoksa kimse bilmiyormu :( Anlamadım Ustalar Abiler Kardeşler Yardım :)
   
 3. Kardeşim çin malı olduğundan dolayı kimse yardım edememiştir. Şimdi simcard'ı çıkarıp dene olmadı şarj aletini takıp telefonu açmaya dene genellikle çin malları böyle açılabiliyor. Kusura bakma elimde olsa yapardım ama pek fazla bilgimizin olmadığından dolayı. :hmmm

  İyi geceler...
   
 4. ...::: tayyip34 ::::... teşekkür ederim verdiğin bilgi için a.r.olsun. Denedim Olmadı başka fikri olan varmı...?
   
 5. Dostum telefonunda formatlık bir durum olmayabilir. sağlam bir batarya ile denemelisin. çin mallarında batarya en büyük sorundur. senin telefonda da bu durum olması ihtimalı vardır. telefonu yeni aldım falan gibi düşünme çin mallarında 0 telefonda bile batarya sorunu olabilir.
  E.B.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 10:21