N97 HARD FORMAT (kesin)

Sponsorlu Bağlantılar

yadolu

yadolu

Üye
    Konu Sahibi
N97 HARD FORMAT (kesin)

Yapmanız Gereken Tek şey resimde görüldüğü gibi telefonunuz kapalı iken klavyeyi açıp
Shift tuşu+ Space tuşu + Silme (delete) tuşu üzerinde parmağınızı tutup Açma tuşuyla
telefonunuzu açmaktır..
NOT: Telefon pin kodu isteyene kadar parmaklarınızı tusların üzerinden kaldırmayın..
Eğer benden önce bu konuyu paylasan arkadaslar varsa özür dilerim..
Kendim denedim sonuç %100 :oke:

• Beğen
Tepkiler: ugur5278, HasanSiyar, nofx ve 27 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Teşekkürler

yusufabii

yusufabii

Üye
Teşekkürler...N97 400-500 lira falan olursa alırım...Ve ancak o zaman deneyebilirim...
:ehe:

• Beğen
Tepkiler: geneluye
yadolu

yadolu

Üye
    Konu Sahibi
Herşeye alıştım ama bu Dokunmatik ekranlara alışamadım gitti :ehe

s.gecmis

s.gecmis

Üye
tşkkrlr

rasmik18

rasmik18

Üye
o o sız 20 cı ukudasınız kardesı ya bu formatan 4 ay onceden var bıle kardesım ya daha mantıklı sey bulamadımı

--------------- Ekleme ---------------

kardes kesın reset falan degıl o format atıyor sonra bazı proqramlar dosya yonetıcıde gozukmuyor ama telde yer kaparak kalıyor o reset tel acılmadıgında atılır ve aynı su resetdır o *7370 gıbı resetır

kardes sen en n97 azı dor seneye belkı 500 ytl olur sen beklemsen daha guzle olur cunkı sımdı tek ve super gelısmıs ve cok ozelıklı olan ıkı tel var n97 beyaz ve n900 bu ıkı tel hepsınden ıyı cunkı iphone n97 mını kulandım dandık n97 sıyahla beyaz aynı dıenler aynı degıl ozelık daha fazla beyazda bızım burda beyaz 1.700 ytl sıyahsa 1.300 ytl

kardes sıze tavsıyem n97 beyaz ve n900

yadolu

yadolu

Üye
    Konu Sahibi
dostum öncelikle verdiğin bilgiler için tesekkür ederim, ve benim N97 beyaz, şunu size belirtmek isterim siz buna hard format degil diyorsunuz, benim C:/ diski 9 mb kadar inmişti ben bu formatı attıktan sonra 50 mb ye döndü ve dedigin gibi eksilen bisey olmadı ama C:/ hafızasını kesinlikle tertemiz etti :)
Not: ben günlerce arastırdım bu formattan daha iyisi yok...

clubbeer

Üye
arkadaşlar bu anasını sattımının formatını dokunmatik ekranlı telefonda yani nokia 5800 Xm de nasıl atacağız ya kafayı yiyeceğim ???

uğur55

Üye
o o sız 20 cı ukudasınız kardesı ya bu formatan 4 ay onceden var bıle kardesım ya daha mantıklı sey bulamadımı

çıkalı 4 ay olduğunu nerden biliyorsun n97 nin kutusundaki katologdamı yazıyor''açılmazsa böyle Böyle yapın diye'' :kop:
bence çok boş yorum yapmışsın

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
sağolasın canım..

emir207

Üye
bu formatı attıktan sonra telefon içindeki rehber, resimler, programlar vs. hepsi siliniyor mu ?

tonight1007

Üye
eğer telefon rehberini diğer hafızaya yani depo hafızasına almışsan herhangi bi kayıp yaşamazsın... tek yapman gereken rehbere girip seçeneklerden elektronik kartvizit kopyalamayı seçip depo hafızası seçimi yaparsan hiç bir sorun çıkmaz... yani bunu yapmadan C hafızasında işine yarar ne varsa hepsini depo hafızasına kopyalaman yeterli... birşey kaybetmemiş hatta çok şey bulmuş olursun ;)

sagopa-ksk

Üye
yadolu kardeşimin dediği doğru.Bende 3-4 gündür araştıorum nette formattan daha ii bi sonuç yok.Bendede şimdi aynı sorun vardı 3.5mb a kadar düştü.Formatı çaktım52.9mb oldu :D:D

emeğin için saol yadolu kardeşim snn yorumların sayesinde format attım ve düzeldi tel

cmz06

Üye
:oke: bende denedim oldu ekranda saat ve tarih silinmisti format attiktan sonra geri geldi

franncesco01

Üye
yadolu kardesim tel acılmıyodu ve tel gitti dedim senin dedigin yontem sayesinde sorun cozuldu sonsuz tesekkur ederim verdigin bilgiler icin sagolasın kardesim.

echb0x

Üye
teşekkürler bende böyle yaptım :=)

doomtr

Üye
dostum cok tesekkurler ben telefona flash yuklemesi yapmistim ve telefon acilmaz hale gelmisti dedigin hard formati denedim ve hayata dondu emgine saglik

smoll56

smoll56

Üye
dostum öncelikle verdiğin bilgiler için tesekkür ederim, ve benim N97 beyaz, şunu size belirtmek isterim siz buna hard format degil diyorsunuz, benim C:/ diski 9 mb kadar inmişti ben bu formatı attıktan sonra 50 mb ye döndü ve dedigin gibi eksilen bisey olmadı ama C:/ hafızasını kesinlikle tertemiz etti :)
Not: ben günlerce arastırdım bu formattan daha iyisi yok...

:off: beyler inanmayın c:/ nin içinde ki herşey gidiyor :off:

oneasderix

Üye
benim n 97 kitlendi açılmıyordu ama bu format tan sona açıldı ve herşey sil baştan oldu teşekkürler

terriblesilence

Üye
burada gerekli şekilde gösterilmiş 5800 için

Üst Alt