CiN Mali N97 mini Hard Format Yardim PLs..!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

caydacira23

Üye
    Konu Sahibi
CiN Mali N97 mini Hard Format Yardim PLs..!
~ Öncelikle Tüm maxicep ailesinin bayramını kutlarım.~

Evet Arkadaşlar Bende N97 mini Cin mali telefon var. Dün Tlf na web ayarlarını yükledim ve tlf kendiliğinden kapandı şu anda açıyorum ve sadece Nokia yazısı çıkıyor ve kapanıyor tlfon. Hard Format atmam gerekli bunun için Shift tuşu+ Space tuşu + Silme (delete) tuşu üzerinde parmağınızı tutup Açma tuşuyla telefona format atılıyor ama bu orjinaller için geçerli sanırım denedim çünkü olmadı. Cin mali n97 ler için hard format nasıl atılıyor. acaba Formda gezdim ama bulamadım. Bilen arkaşadaş varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden tşkrler. Bilgisi olmayan gereksiz şeyler yazmasın. :) Pls.:megafon:

caydacira23

Üye
    Konu Sahibi
3 gün oldu ya bi yardım edecek yokmu acaba yoksa kimse bilmiyormu :( Anlamadım Ustalar Abiler Kardeşler Yardım :)

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
Kardeşim çin malı olduğundan dolayı kimse yardım edememiştir. Şimdi simcard'ı çıkarıp dene olmadı şarj aletini takıp telefonu açmaya dene genellikle çin malları böyle açılabiliyor. Kusura bakma elimde olsa yapardım ama pek fazla bilgimizin olmadığından dolayı. :hmmm

İyi geceler...

caydacira23

Üye
    Konu Sahibi
...::: tayyip34 ::::... teşekkür ederim verdiğin bilgi için a.r.olsun. Denedim Olmadı başka fikri olan varmı...?

ebalaban

Üye
~ Öncelikle Tüm maxicep ailesinin bayramını kutlarım.~

Evet Arkadaşlar Bende N97 mini Cin mali telefon var. Dün Tlf na web ayarlarını yükledim ve tlf kendiliğinden kapandı şu anda açıyorum ve sadece Nokia yazısı çıkıyor ve kapanıyor tlfon. Hard Format atmam gerekli bunun için Shift tuşu+ Space tuşu + Silme (delete) tuşu üzerinde parmağınızı tutup Açma tuşuyla telefona format atılıyor ama bu orjinaller için geçerli sanırım denedim çünkü olmadı. Cin mali n97 ler için hard format nasıl atılıyor. acaba Formda gezdim ama bulamadım. Bilen arkaşadaş varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden tşkrler. Bilgisi olmayan gereksiz şeyler yazmasın. :) Pls.:megafon:

Dostum telefonunda formatlık bir durum olmayabilir. sağlam bir batarya ile denemelisin. çin mallarında batarya en büyük sorundur. senin telefonda da bu durum olması ihtimalı vardır. telefonu yeni aldım falan gibi düşünme çin mallarında 0 telefonda bile batarya sorunu olabilir.
E.B.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt