cihazlarına belle yukleyen arkadaslar

Sponsorlu Bağlantılar

sami41

Üye
telefonumu bellemicem :D Annadan memnunum belki bir kaç ay sonra bellerim :D nokia oturup sorunlarını düzeltsin dicem ama Android işlemci Samsunglar nokiayı bitirdi, hala doğru düzgün bişe yapamıyolar ! Flv oynatamama büyük bir sorun bence, 3 tane fazla widget olcak diye başımı ağrıtamam, Anna gayet iyi.. Hız olarak bişe diyemem ama çok fark olacağını zannetmiyorum. Yalnız bellede gömülü video editor varmış o güzel :) kısacası Annaya devam :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
​o 4 güncelleme ne oluyor? hangileri?

evet bende de arama gereci vardi bitek guncelledim... Sizde hangi güncellemeler vardi?

4 güncelleme ne la :D

Daha önce görmüş olsaydım sorularınızı mutlaka o gün tam olarak yanıtlardım, şimdi aklımda şuan bu ikisi kaldı diğer güncellemelerin adlarını hatırlayamadım.
1. Arama gereci.
2. Service pack felan demişti. ...

chaos239

Üye
Belleyi kurmayan arkadaşlar büyük tehlike altındadır annayla yola devam edenlerin üzerine fazla gitmeyelim nede olsa onlarda insan :D :D ya Belle müthiş ötesi E6 yada cuk diye oturdu çok yakıştı anna=xp,Belle= Windows 7 :):)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye

Daha önce görmüş olsaydım sorularınızı mutlaka o gün tam olarak yanıtlardım, şimdi aklımda şuan bu ikisi kaldı diğer güncellemelerin adlarını hatırlayamadım.
1. Arama gereci.
2. Service pack felan demişti. ...

arama gereci çıktı bende sadece..service pack gelmedi bana.telefonun modeli nedir? Mobilim göremiyorum

_ardaa

_ardaa

Üye
Servis paketimi o ne zaman geldi

orhankoc

orhankoc

Üye
arkadaslar ben afganistandayim telefonumu (n8) burdan aldim.turkce program yuklettim burdaki telefon servisinden belle yukleyince yine ingilizce oldu servise goturmeden turkce nasil yapabilirim bir arkadasim yardimci olursa bu mubarek gunde cok hayra girer simdiden tesekkur ederim

hackermaho

hackermaho

Üye
güzel yanı şarzı çok gidiyo anna da 1 gün gitmiyodu şimdi 1.5 gün felan gidiyo bana dungeon hunter da atıyo oyundan arada

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
arama gerecı haric digerleri microsoft app uygulamalari ben yüklemedim şahsen

matchless

matchless

Üye
ben 1 bucuk aydır belle kullanıyorm orjınalını yuklemedım ama hıc bır sorun yaşamadım sadece oyunlarda onlıne oynamaya kalktıgımda gameloft da oturum acmak ıcın kullanıcı adı parola gırerken parola yazmaya basladıgım anda oyundan atıyor onun dısında bı sorun gormedım

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
arkadaslar ben afganistandayim telefonumu (n8) burdan aldim.turkce program yuklettim burdaki telefon servisinden belle yukleyince yine ingilizce oldu servise goturmeden turkce nasil yapabilirim bir arkadasim yardimci olursa bu mubarek gunde cok hayra girer simdiden tesekkur ederim

Öncelikle telefonu Türkçe kullanabilmeniz için Türkçe belle dosyalarını telefonunuza kendiniz flashlamanız gerekiyor. Bunun için; Navifirm ve Phoenix programlarını kullanacaksınız.

1. Navifirm indirin (kurulum gerektirmez) navifirm plus'ı çalıştırıp telefonunuza uygun Tr variantları (Belle orj. dosyaları) aşağıda yazdığım uyumlu kodlardan birini seçip download edin, (Aşağıdaki resmi inceleyin releases kısmında bulunan 111.30.0607 veya 111.30.609 Belle oluyor)

TR Kodlar N8 için
059D576 RM-596 Country Variant Turkey TR V1 DARK GREY
059D956 RM-596 Country Variant Turkey TR V1 GREEN_COLOR
059D9S5 RM-596 Country Variant Turkey TR V1 ORANGE_COLOR
059D9S7 RM-596 Country Variant Turkey TR V1 BLUE_COLOR
0599764 RM-596 euro2_dg_turkey
0599821 RM-596 euro2_wh_turkey
0599843 RM-596 euro2_gr_turkey
0599895 RM-596 euro2_blu_turkey

İndirilen dosyalar Navifirm klasörü içinde bulunan fw klasörünün içine kaydedelir. Navi ile işimiz bitti.

2. Phoenix
indirip bilgisayarınıza kurun, kurulum bitince bilgisayarı kapatıp açın.

3. Daha sonra navifirm daki fw klasörünün içindeki ürün kodu yazan klasörün adını telefonumuzun ürün kodunu yazarak RM-.... (Örn. RM-596) değiştirelim ve sonra RM-... klasörünü keserek yada kopyalarak C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products klasörüne yapıştır, Dosya yolumuz C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-596 olacak.
4. Artık bu konu sana yardımcı olacak başarılar.
Nokia S^3 Telefonlara Nasıl Flash Atılır? ( N8 üzerinden anlatılmıştır)

----------Eklendi @ 17:29:31 ---------- Yazıldı @ 17:27:37 ----------

arama gerecı haric digerleri microsoft app uygulamalari ben yüklemedim şahsen

ankaraya daha erken uğramış service pack anlaşılan :) bende çıkmadı henüz
Öyle olmuş, üstteki arkadaşın dediğine göre microsoft app uygulamalarıymış.

ozell91

Üye
Bende şarjı daha az gidiyo, benim favorilerimden olan ''bildirimler'' widgeti yok..rehberde falan kaydırmalarda takılmalar oluyo keza menüde de aynı..sonra şu mesaj gelme uyarısı falan ekranın ortasında duruyo bence şık değil ve kullanışlı değil. iyi olarakda telefonun hantallığı azalmış gibi bi de şu üstten kaydırma olayı güzel :))

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​bende 25.7 annadaki gibi service pack güncellemesi kurdu zannettim..

ANIL

ANIL

Admin
annanın service pack 1ay sonramı çıkmıştı? yanlış mı hatırlıyorum?

Üst Alt