7 yıl ve üzeri kullanılmayan cihaz kapatılmış cihaz ?

Sponsorlu Bağlantılar

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
7 yıl ve üzeri kullanılmayan cihaz kapatılmış cihaz ?
siemens sl 65 cıhazımı 5 ay one kullanıyordum vodefone hattımı sonra tekrar kullanım dedım hattı tanımadı sonra
imei sorguladım bı cıktı arkadas bu nasıl ıs . 7 yıl ve üzeri kullanılmayan cihaz kapatılmış cihaz ? yazıyor soruna cözum nedır

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
siemens sl 65 cıhazımı 5 ay one kullanıyordum vodefone hattımı sonra tekrar kullanım dedım hattı tanımadı sonra
imei sorguladım bı cıktı arkadas bu nasıl ıs . 7 yıl ve üzeri kullanılmayan cihaz kapatılmış cihaz ? yazıyor soruna cözum nedır
Çözümü yok. Çok şey söylerdim ama... Hükümet hırsız olmuş. Benim telefonumdan sanane anlamadım ki. Kullanmazsam kullanmam kitlemek ne haddine sen mi verdin parasını. 7 yıl kullanılmamışsa kitlesin ama bende de olmuştu aynısı 2 hafta önce kullandığım telefonun İMEİ'si gitti. Resmen dolandırıcılık.

Son düzenleme:
frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Cihazi kaydet diyorum e devletten onu da kaydetmiyor başkasının numarası üzerine diyor ? Nasıl is bu ya ben bu cihazı daha kullanamicakmiyim

arslan3332

arslan3332

Üye
Yanlış hatırlamıyorsam böyle durumda üzerine kaydettirebilmen için 250tl ücret isteniyordu. @ömer talat katı devlet ile hükümeti birbirine karıştırmayalım. Devlet hepimizindir ve ilelebet kalıcıdır ama hükümet geçici bir yönetim kadrosudur.Bu konularda ki sorumluluk hükümete aittir ve onların verdiği kararları uygulamakla yükümlüyüz. Düşünceni açıklama özgürlüğün her vatandaş gibi tabiki var ama dikkat ederek yapabilirsin. :anlas::spr

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
50 TL cihaza 250 harç mi vericez şimdi açık kullandığın cihaza

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl is anlamadım ben 5 ay önce aktif kullanıyordum burada 7 yıl yazıyor hemen çat kapatmışlar

arslan3332

arslan3332

Üye
BTK Tüketici İletişim Merkezi
120

• Beğen
Tepkiler: frkanbayraktar1
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Son kullanıcısı benim fakat yazan yazıya bakın
Ben bu cihazı ikinci el aldım diye mi böyle oldu cihaz bende 1 senedir

messevim

messevim

Üye
Anlaşılan artık kullanmak için nostalji telefon alınmaz. Çok yanlış bir uygulama. Elimde şuanda ikinci el alınmış 5-6 tane eski telefon var. Bazen hattımı takar kullanırım. Demek her an kapanabilirler...

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Yazık oldu 🥺🥺🥺🥺🥺

Üst Alt