Cep telefonu alımı bilgi ve yardım istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
Cep telefonu alımı bilgi ve yardım istiyorum
Bütün forum üyelerine merbaha diyorum arkadaşlar uzun bir zaman oldu gelmeyeli bu yüzden herkesten ozurdilerim sizden ricam bana yardımcı olmaniz 1500 1800 arası bir telefon alicam daha doğrusu ben değil arkadasim alacak kamera ram vs bakımından iyi olsun diyor xiomi baktım sikintilari varmış baya şikayeti olan bir telefon şikayeti olmayan sıkıntısı olmayan bir telefon arıyorum yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar 🤗

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Casper veya Vestellere Bak. Vestel Z10 u Servise Verdim 2 Saat İçinde Ekranı Değiştirdiler Verdiler Elime :D

• Beğen
Tepkiler: kanat_58
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Redmi Note 8. Şuan kullanıyorum performansından kamerasından memnunum.

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: Murat Alper, kanat_58, arslan3332 ve 1 kişi daha
arslan3332

arslan3332

Üye
Bu fiyatlara benim bildiklerim tavsiye edebileceklerim sırayla inceleyip kararınızı verebilirsiniz.

Redmi Note 7(kendi kullandığım cihaz miui telefon görüşme kaydı gibi kendinden gelen özellikleri var bu modelden sonra bunun gibi bazı önemli özellikleri koymadılar arkadaşına göre önemlimidir değilmidir internette detaylı araştırıp karar verebilirsiniz)

Redmi Note 8

Redmi Note 8 pro(kampanyalarla 1800 civarına düşebiliyor tahminimce yakında epey kampanya olacak çünkü fiyatının düşme vakti geldi zamanınız varsa bekleyin)

Şehrinde Xiaomi bayisi varsa gidin inceleyin hangisini beğenirseniz alın bu marka modellerde ufak tefek sorunlar olabiliyor ama garantili olacağı için problem olmaz mutlaka Türkiye garantili alın.

Hakkında şikayet olmayan cihaz yoktur teknoloji birazda şans işi geçerli garantisi olan cihaz alırsanız kafanız rahat olur

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve kanat_58
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
2 senedir j5 prime kullanıyorum. Her özellik mevcut, tavsiye ederim.

• Beğen
kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim arkadaşlar xiomi telefonu bende seviyorum özellik vs bakımından istediğimiz gibi şikayetler bölümüne baktığımda çok fazla şikayet almış bir telefon kronik sorunlar var gibi hemen hemen aynı sorunlardan şikayetçiler Casper PC olarak güzeldi telefonu hiç kullanmadım ama onada bakacağım Nokia işletim sistemini kullanamaz o sanırım Windows işletim sistemine sahipti yanlış bilmiyorsam düzeltin lütfen Vestel telefon onuda önereceğim aradan çok iyi seçmem lazım ki zira fazla anlamayan biri telefondan benim seçtiğimi alacak top bende patlamasında istiyorum 😂 ama aklım hep xiomi telefona gidiyor benimde sıkıntı çıkarsa papaz olurum sonra ondan çekiniyorum

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve arslan3332
arslan3332

arslan3332

Üye
Teşekkür ederim arkadaşlar xiomi telefonu bende seviyorum özellik vs bakımından istediğimiz gibi şikayetler bölümüne baktığımda çok fazla şikayet almış bir telefon kronik sorunlar var gibi hemen hemen aynı sorunlardan şikayetçiler Casper PC olarak güzeldi telefonu hiç kullanmadım ama onada bakacağım Nokia işletim sistemini kullanamaz o sanırım Windows işletim sistemine sahipti yanlış bilmiyorsam düzeltin lütfen Vestel telefon onuda önereceğim aradan çok iyi seçmem lazım ki zira fazla anlamayan biri telefondan benim seçtiğimi alacak top bende patlamasında istiyorum 😂 ama aklım hep xiomi telefona gidiyor benimde sıkıntı çıkarsa papaz olurum sonra ondan çekiniyorum
Seçtiğin telefonun internette şikayetlerine bak eğer şikayet hiç yoksa ondan şüphelenebilirsin :pokey::kıskıs:

• Kahkaha
kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
Seçebilsem bir 😂😂

• Beğen
Tepkiler: arslan3332
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Nokia 8 android işletim sistemine sahiptir. Android sürümü ya 8 dir ya 9 dur . Halkımız Nokia'yı halen batakta sanıyor fakat Nokia HMD firması tarafından satın alındıktan sonra hep android telefon çıkardı yurt dışında iyi tutuldu

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve kanat_58
kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
Eskilerde kalmışım ben ya çok pardon işten güçten vs den zaman olmadi ki onada bakacağım onuda önereceğim şimdi seçsin artik napim 🙄

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
2 yıl olacak Xiaomi kullanıyorum ve şu ana kadar hiçbir problem yaşamadım? Ne gibi kronik sorunları varmış. Telefon kullanmayı bilmeyenlerin attıkları klasik çamurlar. Bundan birkaç yıl önce Samsungada demediklerini bırakmamışlardı. Xiaomi telefonlar yüksek donanım ve gayette uygun fiyata satılıyor. Tek sorunu kendi uygulamalarinda reklam barındırması. Onu da kapatabiliyorsun zaten. Arkadaşın alacaksa Xiaomi alsın hiç düşünmeden.

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Bu fiyat aralığı için en iyisi Xiaomi redmi note 8 bence

• Beğen
Tepkiler: kanat_58 ve Mesut Aktaş
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Radyasyon takıntısı yoksa xiaomi

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: Murat Alper, kanat_58, Selim Baltaci ve 1 kişi daha
kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
Radyasyon sıkıntı olmaz sanırım redmi note 8 onericem birde nokia 8 hangisini isterse ben anlamam diyor zaten sen söyle onu alıcağım diyor

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Nokia 8 android işletim sistemine sahiptir. Android sürümü ya 8 dir ya 9 dur . Halkımız Nokia'yı halen batakta sanıyor fakat Nokia HMD firması tarafından satın alındıktan sonra hep android telefon çıkardı yurt dışında iyi tutuldu
Yurt dışında da fazla tutulmadı Nokia. Çok geç kalınmış bir kararın cezasını çekmeye daha uzun yıllar devam edecek. Daha önce de uzun uzun anlattım. 2007 de adamlar ios u, 2010 da da Android işletim sistemini cikardiklarında Nokia hala daha tuşlu telefon yapıyordu. Nokia bana birşey olmaz dediği için şu anda bu durumda. Kusura bakma ama Nokia yurt dışında da yeterince iyi durumda de
Radyasyon takıntısı yoksa xiaomi
Sar değeri o kadar da yüksek değil abartmayın. Bir sorun olsaydı şirkete yüz defa ceza yağardı. Sar değeri o kadar yüksek değil Xiaomi telefonların.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yurt dışında da fazla tutulmadı Nokia. Çok geç kalınmış bir kararın cezasını çekmeye daha uzun yıllar devam edecek. Daha önce de uzun uzun anlattım. 2007 de adamlar ios u, 2010 da da Android işletim sistemini cikardiklarında Nokia hala daha tuşlu telefon yapıyordu. Nokia bana birşey olmaz dediği için şu anda bu durumda. Kusura bakma ama Nokia yurt dışında da yeterince iyi durumda de

Sar değeri o kadar da yüksek değil abartmayın. Bir sorun olsaydı şirkete yüz defa ceza yağardı. Sar değeri o kadar yüksek değil Xiaomi telefonların.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bu fiyata en iyi Cihaz olarak, Xiaomi Redmi Note 8 alınabilir.

Xiaomi, Redmi Cihazların hiç birinde Kronik bir sorun yoktur. Web'deki yorumları gömezden gelin. Xiaomi, Ülkemize Resmi olarak da giriş yaptığı için, Eğer Disbarator garantili Xiaomi alırsanız hiç bir sorun yaşamazsınız. :oke:

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Mesut Aktaş
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bende 2 senedir kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım Xiaomi telefonumda. İnternette yazanlara aldırış etmeyin.