Öneri S4 cep telefonum var sıfır alınmıştır fakat imesi klonlandı die hata alıyorum yardım

Sponsorlu Bağlantılar

nazmican6180

Üye
    Konu Sahibi
S4 cep telefonum var sıfır alınmıştır fakat imesi klonlandı die hata alıyorum yardım
Merhaba arkadaşlar davacı olamam ugrasamam daha doğrusu bu telefonu rotlayarak imei değiştirebilirmiyiz yada programla bna yardımcı olursanız sevinirim

erko merko

erko merko

Üye
Telefonu nerden aldın spotmu

nazmican6180

Üye
    Konu Sahibi
Yok garantiliydi ekranı kırılmıştı

nazmican6180

Üye
    Konu Sahibi
Yaptırdım 5-6 ay sonra böle oldu . Galiba orda imei yi çaldılar

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
Fatura sende ise sıkıntı olmaz, operatörü ararsın diğer imei kapatılır sen telefonu kullanmaya devam edebilirsin.

nazmican6180

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yapacaz nereyi arıyacaz acaba bilginiz varmı davacı olmadan alınamayacağı söleniyor

nazmican6180

Üye
    Konu Sahibi
Evet kapandı telefon suan kullanmıyorum avea lıyım

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
Fatura sendemi

nazmican6180

Üye
    Konu Sahibi
Evet

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
Avea müşteri hizmetlerini ara durumu anlat cihazımı klonlamışlar de durumu anlat, geç bile kalmışsın faturası da mevcut de müşteri hizmetleri seni belki avea bayisine gitmeni söyleyebilir, cihaz ve hatta eşleştirme yapıyorlar sorun düzeliyor, bir kaç arkadaşımın başına da geldi sonuçta sorun halledildi.

cagajosef

Üye
Telefonun arkasındaki imei ile *#06#yazdiğındaki imei eslesiyor mu

ALooNeBoy87

ALooNeBoy87

Üye
Telefonun bataryasının altında yer alan IMEI ile sistemde kayıtlı IMEI (*#06#)'yi karşılaştır. Eğer tutuyorsa faturan ile bağlı olduğun operatörün bayisine git. Orada sana bir form doldurtacaklar. O formu bayi BTK'ya gönderecek ve telefonun açılacak. Ancak burada şöyle bir problem var. Sadece o numara için telefon kullanılabiliyor. Başka bir hat taktığında (numara taşıma yaparsan da) tekrar kopya IMEI durumuna düşeceksin. Bu işlemleri şayet telefonun faturası ve hat senin adına ise ve şifren varsa E-Devlet ( üzerinden de yapabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: mhmtkrtp

cagajosef

Üye
Aksi taktirde yani telefonun arkasındaki imei ile sendeki imei uyusmuyorsa spt box'ı olan bir telefoncu bulacaksın 10 lira ile kırk lira arası bir para verip s4'e eski bir telefonunun imeini yukleteceksin.

Üst Alt