Cep Telefonların SAR(Radyasyon) Değerleri ! - (Sürekli Güncellenecek)

Sponsorlu Bağlantılar

PriZm

PriZm

Üye
Şuanki sar lideri hangi telefon? :D

PriZm

PriZm

Üye
Benim aldığım her telefonun sar oranı en düşük oluyor.İlginç :ehe

MrExpert

MrExpert

Üye
0,93 Ben şimdi :hmmm

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
suan en dusuk sar degeri galaxy s3 te en yuksek sar degeri iphone ve blackberrylerde

MrExpert

MrExpert

Üye

iPhone da sağ alt ve sol alt köşelerde olmak üzere 2 tane anten var.Samsunglarda ne olduğunu bilmiyorum.

Birde samsung kullanıcısı olucaksın :ehe Samsung genelde en altta ortsya yakın yere yerleştiriyor şarj soketinin üstünde... :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Aynen, tersine samsungun ful çektiği yerde iphone sinyal yok diyor :ehe

:ehe zaten iphone 4 ten 5 e kadar hepsinde anten sorunu var diyorlar :ehe

- - - Eklendi - - -

zorlanan verici daha çok radyasyon yayar... :evet:

PriZm

PriZm

Üye

:ehe zaten iphone 4 ten 5 e kadar hepsinde anten sorunu var diyorlar :ehe

- - - Eklendi - - -

zorlanan verici daha çok radyasyon yayar... :evet:

Hem çekim sorunu yaratıyor hemde şarjın kısa gitmesine ve telefonun ısınmasına neden oluyor.Bence bu sorunların ana nedeni antenin aşırı zorlanması.

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Hem çekim sorunu yaratıyor hemde şarjın kısa gitmesine ve telefonun ısınmasına neden oluyor.Bence bu sorunların ana nedeni antenin aşırı zorlanması.

kesinlikle,bunun da tek sebebi bence antenin yanlış yerleştirilmiş olması mesela benim c6-01'in de sar değeri biraz yüksekti elimle kameranın olduğu bölgeyi kapattığımda sinyal ciddi şekilde azalıyordu...

- - - Eklendi - - -

knk bu arada sanırım vodafone kullanıyorsun sinyal kalitesi avea'ya göre sence nasıl ucuz diye avea'nın 23 TL'lik paketine geçtim şimdi 19 TL'ye aynı paket vodafone'da var fakat 2 ay daha sabretmem gerekiyor...

PriZm

PriZm

Üye

kesinlikle,bunun da tek sebebi bence antenin yanlış yerleştirilmiş olması mesela benim c6-01'in de sar değeri biraz yüksekti elimle kameranın olduğu bölgeyi kapattığımda sinyal ciddi şekilde azalıyordu...

- - - Eklendi - - -

knk bu arada sanırım vodafone kullanıyorsun sinyal kalitesi avea'ya göre sence nasıl ucuz diye avea'nın 23 TL'lik paketine geçtim şimdi 19 TL'ye aynı paket vodafone'da var fakat 2 ay daha sabretmem gerekiyor...

Vodafone cepnet 250 mb kullanıyorum.Çanakkale'de çekmediği yer yok ama senin olduğun yere göre değişkenlik gösterebilir :)

Üst Alt