Samsung s7 Sar değeri

Sponsorlu Bağlantılar

niocloul

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S7 edge Duos ile tek hatlı versiyonu arasındaki sar farkını anlamış değilim. Tek hatlı olan çift hatlı olandan daha fazla sar değerine sahip! Sebebini bilen var mı? Sar değeri düşük bir telefon almak istemiştim.

SAR Değeri 10g (Baş)0.264 W/kgSamsung Galaxy S7 edge (Tek Hat)

0.264 W/kgSamsung Galaxy S7 edge Duos (Çift Hat)

SAR Değeri 10g (Vücut)1.430 W/kgSamsung Galaxy S7 edge (Tek Hat)

0.507 W/kgSamsung Galaxy S7 edge Duos (Çift Hat)
 
Yönetici tarafından düzenlendi:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt