Artık Telefon önerisi istemeyin lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
    Konu Sahibi
Artık Telefon önerisi istemeyin lütfen
Forumun her tarafı dolmuş ''telefon önerisi'' diye konularla

Ben kendi görüşümce fiyat aralıklarına göre en iyi telefonları yazacağım biliyorum bi konu var böyle ama orda çoğu telefon yok

Nokia 603 (500- 650)

Kesinlikle fiyat performans canavarı çok güzel bi arayüzü var tamam android markette daha çok uygulama var ancak bu fiyata hiçbir anroid telefon 603teki kadar kaliteli oyunlar açamaz.

Xperia Neo V (670-800)

Androide ilk adımı atıcaklar için harika bir telefon galaxy wonder ile çok fazla kıyaslanıyor
neo vnin +ları:
hdmi otg
-leri:
sar değeri(radyasyon)
yinede kararsız kaldıysanız sözlüklerde araştırma yapabilirsiniz
örnek(ekşi sözlük) :
neo v

galaxy w

arkadaşlar pahalı telefonlarla pek aram yok siz yazarsanız birşeyler ben eklerim :)

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
kardeşim çok öneri konusu açılıyor da ben gene de bu tür konular ile bunun azalacağını düşünmüyorum çünkü değişik istekler mutlaka gelecektir burada bulamadığını konu açıp tekrar soracaktır. Ama yine de umarım yararlı olur. Teşekkür ederim.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bende konu açtım, öneri istedim ancak niyetim farklıydı. Biraz telefon piyasasından uzak kaldım belki iyi bir telefon ucuzlamıştır da haberim olmayabilir diye açtım. Bu da gösteriyorki telefon önerileri konuları azalmaz. Çünkü niyetler farklı :) Yinede düşünüp kararsız kalanlar için iyi bir kaynak :)

MaxipmaN

Üye
iki tane telefonla olmaz bu iş te açmaya devam ederler

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
300-500tl arasi yazsaydin!!
Önerin ne olurdu.
Galaxi mini ,gio, asha serisi, vs...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Konu eksik sadece iki modelle tavsiye konusu olusturamazsiniz. Herkesime her kesye gore fiyat araliklarinda komple bir konu daha faydali olucaktir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...