C7 Kapanma Sorunu Yardım Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

webgezgin

Üye
Sorun yaşayanlar telefonlarına hard format atıp uygulama vs. yüklemeden bi süre kullansınlar bakalım sorun olcakmı

ben hard formatta attım yeni yazılımda attım düzelmedi yalnız 3 -4 gün önce pc me panda internet security 2011 i kurdum pc mi tarattım tam 1453 tane virüs buldu pc kendine geldi birde c7 yi tarattırayım dedim depolama modunda pc ye bağladım ve tarattırdım 40 a yakın virüs buldu sonra tele bi hard format peşinden phoenix ile tekrar yazılım yükledim şu ana kadar 1-2 sefer resetledi bence sizde bir tarattırın derim en azından bir zararı yok

veyso42

Üye
evet nıght bluee kardeşim bende aynı sorunu yaşadım ocak 31 de aldım vatandan donma sorunu vardı bide ekran kararıyodu 10 saniye sonra fln geliyodu aldığım gün götürdüm garantiye gidecek dedi kafayı yedim yeni alınan telefon garantiye mi gider dedim gitti genpaya sonra 3 gün sonra aradılar sorun çözülemedi bir üst seviyede işlem görecek dediler istan bula gidecekmiş nokıa nın ana servisine tekrar vatan bilgisayara götürdün değiştirin bunu deim cep telefonlarıbda kafaya göre değiştirme yapamıyolarmış istanbula gönderdiler o akşam telefonun değişimini istedim şubat 3 te gitti en fazla 30 iş gününde gelir dediler bakalım bekliyoz 1 hafta oldu napacaklar artık yeni yazılımmı yüleyecekler bilmiyorum lanet olsujn verdiğim paraya ve vatan bilgisayara donma sorunu olupta çözüme ulaşanlar yardımcı olup ve bilgilendirilirse sevinirim teşekkürler...

tecnicks

tecnicks

Üye
bendede aynı problem war reset atıp duruyor telefon herşeyi denedim aynı yarın götürcem bakalım

RizeOnline

Üye
Arkadaşlar bireysel olarak değilde bir telefoncu tanıdğınızla telefonları servise gönderin o zaman daha çok ilgilenirler buna emin olun....

chilekesh_mert

Üye
arkadaşlar ilginç bişey tespit ettim telefonda.netqin antivirüs yükledim telefona ve tarattım telefon tertemiz çıktı. programın bir özelliği de boş hafızayı ve boş ram miktarını göstermesi. neyse ilk açılışta boş ram miktarı 137 mb tı bi kaç oyun oynadım baktım ram miktarı 117mb lara filan düştü. bütün uygulamaları kapadım rami tekrar kontrol edeyim dedim 111mb a düşmüştü. netqin i de kapadım bi süre bekledikten sonra tekrar açtım boş ram miktarı 107mb görünüyo.:hmmm demek istediğim pc üzerinde göev yöneticisinde bir işlemi sonlandırdığınız zaman boş ram miktarı artar. ama telefonda böyle bişey olmadığı gibi tüm programları kapatmama rağmen hiç yükselme olmadı boş ram miktarında. ram dolduktan sonra telefon kendine reset atıyor. benim gördüğüm denediğim bu arkadaşlar. telefonum c7-00

slant1111

slant1111

Üye
bendede ilk aldıgımda kapanma sorunu oluyordu..aldıgım adama götürdüm.bluetoothla dosya transferi falan yaptın mı dedi evet dedim ..bazı durumlarda kapanmaya neden olan seyler virüsler oluyor fabrka ayarlarına al dedi..dedigini yaptm tlfn düzeldi..benm pc imde virüs var tlfnu pc ye taktıgımda tekrar kapanp açılmaya basladı..tekrar fabrka ayarına aldm düzeldi.yani bnde virüsten oldugunu düsünmeye basladm

sirhot06

Üye
Arkadaşlar ben bu c7 ile bugüne kadar mutlu mesut geçiniyordum fazla ısınmasının, ara sıra reset atmasının ve donmasının dışında tabiki. Gelelim konuya; bugün nette dolaşırken telefon herzaman olduğu gibi baya bir ısındı ve sonra dondu kaldı kendini kapadı. Aç/kapa düğmesine ne kadar bassamda telefonda tık yok açılmıyor. Dedim bu telefon fazla ısındı, telefonu buzdolabına koyayım. Götürdüm koydum evet telefon açıldı ama sonra tekrar dondu ve kapattı kendini. Dedim tekrar dolaba koyayım belki anakart fazla ısınmıştır diye, neyse gittim koydum tekrar çalıştı ve tekrardan kapadı kendini. Telefon resmen buzdolabı evet şaka değil resmen buzdolabı bağımlısı oldu :D Telefon buzdolabı olmadan açılmıyor açılsada 5 dk sonra kendini kapıyor şaka gibi. Yabancı forumlarda soruna çözüm ararken birisininde benim gibi telefonu buzdolabına koyduğunu ve 5dk sonra kendini kapadığını iddia ediyordu. Dedim bu çözümü bulan bir tek ben değilim :yuru Neyse ben bu telefonu 2. el aldım. Nokia aş.com garantisi var ve sorunun anakart ile ilgisi oldugunu düşünüyorum. Fatura haliylen 2.el olduğu için benim adıma değil ve bana kestikleri faturayıda kaybettim. Acaba kvk falan benim adıma olmayan bi faturalı telefonu garanti kapsamında yaparmı. şimdiden teşekkürler arkadaşlar...

emreipekci

emreipekci

Üye
buzdolabı olayını tuttum.:oke: c7 de ısınma sorunu genelde var zaten ama senın kı bır adım ustu anladığım kadarıyla. faturada senin isminin yazmasına gerek yok cihazı tamir ederler

sirhot06

Üye
Dün nokia shop'a telefonu bıraktım. Sorunun anakart ile ilgisi olabileceğini söylediler. Bana kalırsa ısı sensörüyle ilgili bir durum, buda haliylen anakartla ilgili olduğunu gösteriyor. Yanlız görevlinin "kullanıcı hatası olabilir" cümlesi canımı sıktı. İnşallah çözüm bulunur. Sanırım telefonun 1 ay yüzünü göremeyeceğim çok canımı sıktı bu durum. Bundan sonra nokia marka telefon alırken epey bi düşüneceğim :hmmm

Quaresma53

Quaresma53

Üye
yazık valla su nokia verilen paraya yazık..bende c7 aldım ekranda üst kösede beyazlık var koyu renkte cook net gözüküyo..iş yerinde herkese gösterdim birde bir gördüler.kvk ya götürdüm hiç bi allahın kulu görmedi.nokia shop götürdüm onrda gören cıkmadı..bide normal diyolar böyle bir seyin olması lanet olsun bu nokia

usta bende öyle bi sorunla karşılaşmıştım daha önce aldığım 6630 da piksellerle ilgili olduğunu kullandıkça açılcağını söylemişlerdi banada :s ilerde alıştımmı yoksa gerçekten öylemi bilmiyorum ama gerçekten kayboldu :s

synergy11

synergy11

Üye
phoenix ile flashla düzelir :)

evrendincel

Üye
arkadaslar ben telefonu alalı 21 gun oldu( c7)

bugun sabah ılk defa bu sorunla karsılastım sonra oglende oldu ve az once yıne oldu uygulama falan yuklamıordum ovı magazasından bıseyler ındıreyım dedım ama ındırmedımde yanı

bu servıse werp degısım talep etme meselesı olurmu acaba hanı bır ay ıcınde falan dıe 15 gun ıcınde dırek fırmaya gıdıp degıstrebılıoruz ama benm meret bı hafta gectı .s

bılen yada fıkrı olan arkdslar yardımcı olun 850 lıra para saydım nakıt lanet olsun canımın sıkıntısından telefondan sogudum ya

haa ayrıca bıde benm ekran sol ust taraftan bıraz toz almıs ıcerıye sızce bu normalmı ne yapmalıyımm

Üst Alt