Yardım HTC One S root sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
    Konu Sahibi
HTC One S root sorunu
Arkadaşlar 2 yıldır aşkın süredir kullandığım telefonuma root yapmaya kalkıştım. Ekran kartı yüzünden kral oyunların sd dosyalarını bulamazken veya görüntü hataları alırken haliyle telefonum içinde özelleştirilmiş bir video yoktu zamanında.

Öncelikle şuanki sorunumu yazayım. Telefon yeniden başlayıp duruyor. boot ekranı(kaykaylı androidlerin olduğu yerse) girebiliyorum. Ordan power off dedim açılıp kapanma sorunu durdu ama açılmıyor tabii ki :D

Ben de şu Hintli kardeşimizin videosunu buldum.
bu şekilde yaptım. Eksiksiz uyguladım sıkıntı yoktu.

sonrasında cyanogen sitesinden htc one s için olan son ama nightly rom u indirdim telefona attım aynen şu adam gibi attım
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

telefon açılmadı ama açılıp kapanma sorunu bundan sonra olmadı. İlk videoda sideload yapıp update-su240.zip attığı yer geldi aklıma. koskoca romu öyle atayım madem dedim. Ondan sonra işte vaziyet bu.

Konunun ve anlatımın aceleciliği için özür diliyorum. Bilgisayarımda k9 filtresi var zaten aradığımı çok bulamıyorum ve Türkçe kaynak bulamadım. daha doğrusu telefonum ne hale geldi bilmiyorum kapanıp açılıyor rom sonrası gibisinden arattım. Bu yüzden konu açıldıysa özür diliyorum. En son Utk4n la 5800'a cfw yaparken giriyordum maxicepe, özlemişim

düzeltme: fastboot erase cache yapıp stabil cm 10.2x attım. Telefon sdcardı görmüyor. Bilgisayara takınca usb belleği aç çıkıyor o da açamıyor. yok mudur yolu?

Yönetici tarafından düzenlendi:

Üst Alt