c7 Cfw

• 8 Mart 2013
  • 1687 Okunma
  • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhaba arkadaşlar bende nokia 700 vardı bozuldu onun yerine c7 gönderdiler ama güncel değil fp1 yüklü sizce cfw yükliyeyim mi görüşleriniz neler

Yazan: -Fight-
  2. C7 de fp1 yoktur belle vardir.. Belle refresh e yükseltebilirsin

3. en düşük sürüm hakan

4. yükselt tabikide

5. vee nokia care ye gitdim anlatdım durumu neden 1. nesil telefon veriyosun diye adam bi kaç yerle konuştu ve 701 verdi teşekkürler hakannn :D

6. :) ha şöyle inan 701 güzeldir... 808 denemedim hiç ama belle cihazlar arasında tek geçiyorum...

7. saolasın hakan ya iyi beleşten 701 imiz oldu zaten 700 de hediye gelmişti :D az kurcalicam teli ama pek fark yok 700 ile aynı herşey şarjı dolsun :D

8. yazılım aynıdır.. ama kamera kalitesi daha iyidir. c7 den bile iyi

9. vaayy hayırlı olsun 700 den 701 e terfi etmişsin:D

10. Eyvallah. Sağolasın kardeşim öyle gerekti :)

- - - Eklendi - - -

Oda 8 Mpx di

11. 8 mp ama yazılımdan çok fark yaratıyor 701 in çekimi farklı. 2 telefondanda var bende karşılaştırdım :)

12. ben pek kullanmıyorum kamerayı ama video ara sıra lazım oluyor Hd 720p video çekmesi iyi 700 de 720p çekiyordu :)

- - - Eklendi - - -

hakan telefonu güncelledim ingilizce oldu türkçe dil yok napıcam :(

13. hımm yurt dışından gelme ondan. Evulationu at şimdilik evols çıkınca onu kullanırsın yada navifrmden ofw dosyalarını çek at phoenixle

14. Hayıslısı olsun :) he 8mpx demişsin ama lens farkı falanda var ortada yani yazılım farkı falan..güle güle kullan 701 güzel cihaz suan kullanıyorum.

15. benim 701 e annem el koydu malesef :)

16. 701im oldu sevıneyım derken birden hüsran :D kötü olmuş

17. daha kötüsü oldu annemin c7 evols yüklim derken öldü açılmıyor

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 12:29