c7 belle şarj sorununa bi çare artık..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fuzzzuli

Üye
    Konu Sahibi
c7 belle şarj sorununa bi çare artık..
slm arkadaşlar telefonu belle ye güncellediğimden beridir şarj sorunu yaşıyorum bunun sonucunda da şarj cihazıyla gezer oldum.. Son bi kaç gündür de dikkat ettim telefon tam şarj olmuyor şarj tamamlandı diyor ama simgede gözle görülür bi boşluk var ve battary monitör de doluluk %83. Telefonu kapatıp açıp şarj etmeye devam ettim 3 defa son olarak % 94 te durdu.ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Orrjinal bellede malesef oyle sorunlar olabiliyor.
Hatta mizik actinizda bile disk dolu uyarisi veriyor.
Yapabileceginiz forumda arkadaslarin C7 belle modifiye yaptiklarindan birini flash atmaniz olucak.
Zatende tek careniz budur yani bir islem yapmaya kalksaniz bile hack olmadigi icin yapamazsiniz.
Egerki sonradan hack yaptiysaniz iste sorun orda dengesizlik yaratiyor cihaz norton yuklenmeden olmuyor bazi hatalar olabiliyor.

atakan25

atakan25

Üye
sort format at hafıza kartını biçimlendir nokia suiteden bir daha yükle bende sorun yok çok sükür

fuzzzuli

Üye
    Konu Sahibi
ilk mesjı yazarken bataryayı fulleyip uyumuştum uyandığımda baktım hiç bir açık uygulama olmamasına rağmen doluluk & 47 inmişti. nokia suıte den 3 defa attım değişmedi soft hard ikisini de denedim olmadı. bana flash atmayı gösterecek biri var mı bu gece kurtulmak istiyorum bu beladan yoksa telefonu parçalamam an meselesi

----------Eklendi @ 00:26:01 ---------- Yazıldı @ 00:22:28 ----------

kurtuluş40

Zatende tek careniz budur yani bir islem yapmaya kalksaniz bile hack olmadigi icin yapamazsiniz.
Egerki sonradan hack yaptiysaniz iste sorun orda dengesizlik yaratiyor cihaz norton yuklenmeden olmuyor bazi hatalar olabiliyor.

telefon hackledim ama hacklemeden öncede böyle idi pek bi fark göremedim . flash dersen atmayı bilmiyorum

candost38tr

candost38tr

Üye
ılk once baska bır sarj aletı dene dıyecegım sonra ekrandakı wıdgetlerı ve kısa yollaarı bır kaldır bıde oyle dene bakalım..bıde orjınal temayı kullan bakalım

fuzzzuli

Üye
    Konu Sahibi
ılk once baska bır sarj aletı dene dıyecegım sonra ekrandakı wıdgetlerı ve kısa yollaarı bır kaldır bıde oyle dene bakalım..bıde orjınal temayı kullan bakalım

tema orjinal ekranda sadece orjinal digital saat var başka da bişi yok zaten şarjı etkiler diye hiç bir uygulama yüklemiyorum shazam , vlingo ve microsoft uygulamalarının hepsini de sildim ... şarj aletini de denerim sağol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt