C6- 5800 -V -52 Life hs Mükemel Bir fw by -rasim farkıyla

Sponsorlu Bağlantılar

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
ahmet kardeş haletinmi

M_aTRa_X

Üye
yasin kardeş başka fw leri bilmem zaten genelde kendi fw mi kulanırım şu an yayınladığım c6 life yi 10 gündür kulanıyorum ben sabah 8 de başlamak üze gece saat 01 kadar nete sayılırım çünkü işim hep netle cepten günlük 5 saat garanti neteyim artı 2 saat felan müzik dinlerim vs telefonda bir çok işlem yaparaım 2 gün rahat gidiyor ama ben telefonu çok yoğun kulanırım fazla aşırı kulanılmadığında bu fw ile 2.5 gün garanti gider ama pilin bitik deyilse şunu net diyeyim bu fw de pil sorunu yok

bırak allah aşkına 5 saat nettesin şarj 2 gün dayanıyor.. vallaha bırak! extra pilmi taktın?

imkansız toplamda 10 saat nette kalman!

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş biran kafamın dalgınlığına geldi görmemişim kutucuğu çok teşekkür ederim seni işinden alakoydum kusura bakma kardeşim
rica ederim kardeş ne demek birbirimize yardımcı olduğumuz sürece ancak yararlı faydalı insanız

--------------- Ekleme ---------------

bırak allah aşkına 5 saat nettesin şarj 2 gün dayanıyor.. vallaha bırak! extra pilmi taktın?

imkansız toplamda 10 saat nette kalman!
buda senin düşüncen saygı duyuyorum

ahmet.220

Üye
ewt bize faydan oluyor tekrar çok teşekkür ederim rasim kardeşim yeni wf lerle bekliyeceğim :))

Teşekkürler

tugrul_27

tugrul_27

Üye
rasim kardeş bildirimler widgetini kaldırmışssın ama hadi birisi yüklemek isterse ve bu dahili bir bileşendir hatası verirse bu adam napıcak ki ben rofsu açtım ve notifier yani bildirmlerin hala dosyası var bunları bi kontrol et istersen hala kalıntı dosyalar var onları sana zahmet temizleyip konuyu güncelle fw hız yönünden süper tekrar eline sağlk

ayrıca kamera dokunmatik resim çekme yeride çalışmıyor onuda hallet

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
rasim kardeş bildirimler widgetini kaldırmışssın ama hadi birisi yüklemek isterse ve bu dahili bir bileşendir hatası verirse bu adam napıcak ki ben rofsu açtım ve notifier yani bildirmlerin hala dosyası var bunları bi kontrol et istersen hala kalıntı dosyalar var onları sana zahmet temizleyip konuyu güncelle fw hız yönünden süper tekrar eline sağlk

ayrıca kamera dokunmatik resim çekme yeride çalışmıyor onuda hallet[/QU

kardeş bildirimler haledilmiştir onu açklamadım ondan problem yok kamera simgesinden bahs edersek açıklamıştım kamera da ram kazanmak için dosyalarda ayar yaptık ve bu mecburi öyle olmak zorunda kaldı sorun olarak görmedim çünkü normaldede zaten kamera tuşu kulanılır tama kardeş

necrodin

Üye
kardeş eline sağlık hani tabiri caizse çatır çatır çalışıyor

bu gune kadar yuklediklrim arasında en hızlısı diyebilirim

şarj sureside hiç fena değil

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş eline sağlık hani tabiri caizse çatır çatır çalışıyor

bu gune kadar yuklediklrim arasında en hızlısı diyebilirim

şarj sureside hiç fena değil

güle güle kulan kardeşim

tugrul_27

tugrul_27

Üye

ayrıca kamera dokunmatik resim çekme yeride çalışmıyor onuda hallet[/QU

kardeş bildirimler haledilmiştir onu açklamadım ondan problem yok kamera simgesinden bahs edersek açıklamıştım kamera da ram kazanmak için dosyalarda ayar yaptık ve bu mecburi öyle olmak zorunda kaldı sorun olarak görmedim çünkü normaldede zaten kamera tuşu kulanılır tama kardeş
hayır modu var kameranında ondan söyledim pardon yani:oke:

serdar431

serdar431

Üye
kardeşim ovi mağazada bir sorunmu var bende birtürlü açılmadı ovi magaza ilk açılış sayfası geliyor öyle takılıp kalıyor

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ovi mağazada bir sorunmu var bende birtürlü açılmadı ovi magaza ilk açılış sayfası geliyor öyle takılıp kalıyor
serdar kardeş günceleme isdediyinde o sorunu yaşıyorsun auto instlaler uygulanasında yeni ovi mağza var yükle sorun düzelecektir

memoxxxxx

Üye
kardeş cfw nin maşallahı var çok güzel gidiyor

serdar431

serdar431

Üye
serdar kardeş günceleme isdediyinde o sorunu yaşıyorsun auto instlaler uygulanasında yeni ovi mağza var yükle sorun düzelecektir

onuda yaptım ama bi türlü çözemedim hatta yanlışmı yaptım die tekrar yükledim yazılımı ama yine aynısını yaptı . yazılımdan sonra telefon açıldıgında format atıyorum tekrar açılıor sonra dedigini yüklüyorum hreşey güzel yüklenior ama onun yüklemesi bittikten sonra telefon kendiliginden tekrar bi yükleme yapıyor ve sonra otomatik ovi açılıyor o giriş ekranında takılıp kalıyor ilgin için teşekkürler

ha kardesim birde auto installer yaptıgımda ovimüzik ve TTPOD yüklenmiyor onların bi etkisi olabilirmi

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
kardeş vala yani sende neden hata veriyor çözmeye çalışıyorum şu an inan sırf senin için fw yi tekrar gözden geçirdim ama sorun yok şu an oviye giriş yapıp çıktım yalnız dediyim gibi ovi mağzayı yüklemen lazım e sende yükledim diyosun kardeş tek şık kaldı yeni günceleme çıkmıştır senden ricam sitede vardır ovi mağzanın son sürümünü indir kur yani başka bişeyde aklıma gelmiyor bi öyle dene düzelir inşallah

memoxxxxx

Üye
onuda yaptım ama bi türlü çözemedim hatta yanlışmı yaptım die tekrar yükledim yazılımı ama yine aynısını yaptı . yazılımdan sonra telefon açıldıgında format atıyorum tekrar açılıor sonra dedigini yüklüyorum hreşey güzel yüklenior ama onun yüklemesi bittikten sonra telefon kendiliginden tekrar bi yükleme yapıyor ve sonra otomatik ovi açılıyor o giriş ekranında takılıp kalıyor ilgin için teşekkürler

ha kardesim birde auto installer yaptıgımda ovimüzik ve TTPOD yüklenmiyor onların bi etkisi olabilirmi

kardeş bak bırde şöyle yap ana menüde internet simgesinden gir ovi mağza linki var ordan rahatça oviye girersin ben böyle girdim

serdar431

serdar431

Üye
kardeş bak bırde şöyle yap ana menüde internet simgesinden gir ovi mağza linki var ordan rahatça oviye girersin ben böyle girdim

denedim kardeşim ona tıkladıgımda hem site açılıo arkasından hemen ovi uygulamasını açıo uygulama takılı kalınca sitedende bişey yapamıyorum oda kilitlenip kalıyor bende anlamadım niye böyle oldu ugrasıyorum akşamdan beri bi türlü işin içinden çıkamadım

kardeş vala yani sende neden hata veriyor çözmeye çalışıyorum şu an inan sırf senin için fw yi tekrar gözden geçirdim ama sorun yok şu an oviye giriş yapıp çıktım yalnız dediyim gibi ovi mağzayı yüklemen lazım e sende yükledim diyosun kardeş tek şık kaldı yeni günceleme çıkmıştır senden ricam sitede vardır ovi mağzanın son sürümünü indir kur yani başka bişeyde aklıma gelmiyor bi öyle dene düzelir inşallah

sitede bulamadım ben ya ovi magazanın sis dosyasını bulsam benimde aklıma o geldi ama bulamadım. senin bilgin varsa nerede bulabilecegim gibi yardım cı olabilirmisin

Discovery2

Üye
Samsung i8910 Hd için fw bu sitede neden yok yoksa benmi göremedim ?

memoxxxxx

Üye
serdar kardeş ben o şekil girebilorum yani ovi linki ilk açıldığında fazla işlem yapmaki tlfn rahat çalışsın ovi açıldığı zaman onu arka plana al normal internet yoluyla devam et olacaktır bende aynı yaparak girdim

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
serdar kardeş ovi uygulamasını sitede bulamadıysan arama bölümunu kulanabilirsin yada googlede ovi mağza son sürüm diye aratır bulursun artı memox arkadaşın anlatığı gibide girersin

Samsung i8910 Hd için fw bu sitede neden yok yoksa benmi göremedim ?

kardeş maxipeda bölümünde bulursun

memoxxxxx

Üye
rasim kardeş bende arkadaşa yardımcı olmaya çalıştım ama kusura bakma

Üst Alt