C6- 5800 -V -52 Life hs Mükemel Bir fw by -rasim farkıyla

Sponsorlu Bağlantılar

yasin054

yasin054

Üye
r@sim Kerdeş öncelikle teşekkürler ellerine sağlık.Ben c6 yazılımlarından 4 - 5 tane kurdum denedim isim vermiyorum hepsinde pil süresi çok az oldu.Yani pilim yeni ve orjinal kutudan çıkan pil oldugu halde 1 günü atlatamadı.O yüzden v 52 ye geri döndüm ve forum u izliyorum herkes senin c6 fw nden menun um diyor 5800 ile günlük ne akititeler yaparak memnun lar acaba sormak istiyorum mesela r@sim kardeş sen günlük ne yaparak şarjın kaç gün gidiyor c6 fw ile.Tekrar Teşekkür ler.

memoxxxxx

Üye
fw yi yaklaşık 2 saatir kulanıyorum ve hep neteyim banamısın demiyor hızı mükemel özelikle opera mini ile harika nete dolaşılıyor

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
yasin kardeş başka fw leri bilmem zaten genelde kendi fw mi kulanırım şu an yayınladığım c6 life yi 10 gündür kulanıyorum ben sabah 8 de başlamak üze gece saat 01 kadar nete sayılırım çünkü işim hep netle cepten günlük 5 saat garanti neteyim artı 2 saat felan müzik dinlerim vs telefonda bir çok işlem yaparaım 2 gün rahat gidiyor ama ben telefonu çok yoğun kulanırım fazla aşırı kulanılmadığında bu fw ile 2.5 gün garanti gider ama pilin bitik deyilse şunu net diyeyim bu fw de pil sorunu yok

yasin054

yasin054

Üye
Teşekkürler r@sim şu an zaten senin Trailblazer 5800 v52 9 hs i kullanıyorum memnun um ama bekleme eklranı için c 6 ya gecmeyi düşünyordum ama SPB Mobile Shell i keşfettim artık bu programdan da vazgecmek istemiyorum sen ki dedin şarj sorunu yok diye c 6 bile olsa bu fw ye geçeçeğim sağol .

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
inşallah memnun kalırsın yasin kardeş bizde mahçup olmayız güvenin için teşekürler

estami

Üye
Nihayet yahuu Rasim üstad yayınladın ne kadardır bu FW'yi bekliyordum keyifle kullanacağım senin elinden çıkmışssa olay tamamdır hız,görsellik ve stabilite istediğimden beklediğimden daha ötesi ellerine emeğine sağlık.(beklediğimize fazlası ile değdi)

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
Nihayet yahuu Rasim üstad yayınladın ne kadardır bu FW'yi bekliyordum keyifle kullanacağım senin elinden çıkmışssa olay tamamdır hız,görsellik ve stabilite istediğimden beklediğimden daha ötesi ellerine emeğine sağlık.(beklediğimize fazlası ile değdi)

teşekür ederim estami kardeşim tevecuhun inşallah memnun kalırsınızda bizde mahçup olmayız kardeş

wadegame

wadegame

Üye
kardesim ellerın dert gormesın cok tesekkur ederım yalnız kamera ıle foto cekerken dokunmatik ekran calısmıyor ılla yanındakı kamera tusuna basıp çekebılıyorum varmı sızde oyle bırsey

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
cvb yazmıştım ama kontrol etmemiştim şu an baktım bende sorun yok

wadegame

wadegame

Üye
ok rasim kardes sorun degıl ama super fw yapmıssın kardes tesekkurler yaw fw manyagı oldum 1 haftada 4 fw değiştim :)))

sekolele

sekolele

Üye
teşekkürler kardeşim sunum zaten harika şimdi indiriyom :D

tugrul_27

tugrul_27

Üye
rasim kardeş bende acizene fw modlayan biri olarak valla bu c6 yazılımlarıdnan bıktım abi şarjı ne kadar berbar uygulamadığım mod kalmadı adama benzedi derken bugün 1saat 45 dakikalık bi yolculuk yaptım bu süre zarfında mzük hep açıktı ama bataryam sabaha kadar doldu ve fulldü şu saat itibari ile şarjızm tek diş ve uyarı veriyo valla teli yere çalıcam haa o kadar sinirliyim bune yaa bi gün bile gitmedi ki mzüik dinlemek bu kadar şarjı yemez ama fw kusursuz dene bilecek seviyede tek eksik şarj bi yardımcı olsan şuan senin fw yi indiryorum bi bakıcam emeğine çok teşekkğr ederim herzaman yanındayım saygıalr ve baaşrıalr devamını bekliyoruz

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
rasim kardeş bende acizene fw modlayan biri olarak valla bu c6 yazılımlarıdnan bıktım abi şarjı ne kadar berbar uygulamadığım mod kalmadı adama benzedi derken bugün 1saat 45 dakikalık bi yolculuk yaptım bu süre zarfında mzük hep açıktı ama bataryam sabaha kadar doldu ve fulldü şu saat itibari ile şarjızm tek diş ve uyarı veriyo valla teli yere çalıcam haa o kadar sinirliyim bune yaa bi gün bile gitmedi ki mzüik dinlemek bu kadar şarjı yemez ama fw kusursuz dene bilecek seviyede tek eksik şarj bi yardımcı olsan şuan senin fw yi indiryorum bi bakıcam emeğine çok teşekkğr ederim herzaman yanındayım saygıalr ve baaşrıalr devamını bekliyoruz
kardeş öncelikle düşüncelerin için çok teşekür ederim dediyin doğru şimdi gerçi batarya kişinin kulanımına bağlı bişey ama uygulanan mod çok önemli batarya ile bir çok mod var ama doğru modu bulmak ta o kadar zor yok denecek kadar az bende bu konuda sağolsun bir yabancı arkadaşım var ondan yardım aldım bi nebze düzeldi bu fw de batarya fena deyil bu modu izin alabilirsem paylaşacam

tugrul_27

tugrul_27

Üye
valla rasim kardeş çok iyi olur yaa

ahmet.220

Üye
rasim kardeş ben bu wf nin sensörü dönmüyor ayarlardan da açık ama ama hiç bir fark olmuyor bana yardımcı olurmusun lütfen

r@sim

r@sim

Üye
    Konu Sahibi
rasim kardeş ben bu wf nin sensörü dönmüyor ayarlardan da açık ama ama hiç bir fark olmuyor bana yardımcı olurmusun lütfen
kardeş sensör harika çalışıyor sensör ayarlarına gir alta döndürme kontrolü var ordaki kutucuğu işaretle çık tamamdır

ahmet.220

Üye
kardeş biran kafamın dalgınlığına geldi görmemişim kutucuğu çok teşekkür ederim seni işinden alakoydum kusura bakma kardeşim

Üst Alt