c6-01 internep paketi ve kontor gitme sorunu

• 12 Ekim 2012
  • 1491 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadslr ben c6-01 kullaniyorum telefonu belleye guncelledim cok memnundum ancak internet paketi yaptim turkcellin 250mb.face + 20mb. internet paketini yaptim 20mb. internet ve face paketi bitti. fakat faceye.girmek hala ucretsizdi intrnet her 100kb. icin 1 kurus gidiyor ve asil sorunu telefon durup dururken 1 kurus 1 kurus harciyir yani 20kb. felan harciyor bu genellikle faceye girdigimde felan oluyor
    m.facebook'a giryorum face paketinden gidiyor ama 1 kurusta int paketinden gidiyor. yani durup dururken int paketinden yni kontor gidiyor 1 kurus gide gide 6-7 tl oldu herhangi bir widgettte yok yardim lutfen

Yazan: qwerty1997
  2. internete bağlandığın zaman üst Barı aşağı çek ve bağlantıya tıkla bak bakalım hangi uygulamalar bağlanıyor

3. sebebi facebooka başka bir bağlantı üzerinden girmen, bağlantı anasayfanı m.facebook yap

4. baglanti anasayfam m.facebook.com zaten / baglantiya tikla derken ust bari asagiya cejtigimde mobil sebeke (turkcell) ve wi-fi vr sdece hangi bagnti

5. turkcel internet ve wap ayarlarınıda m.facebok yap

6. telefonu yeni aldimda nereden yapabilecegimi soylersen seviniim

7. mobil şebeke yazar ona tıkla bak bakalım.
    Sanırım arkadaş çözüm yolunu biliyor kolay gelsin size ben sınırsız kullandığım için pek anlamıyorum bu Kota işlerinden

8. Ayarlarda bağlantı ayarlarını kontrol et. İnternet paketleri gprs bağlantı ayarı kullanır. Facebook paketleri ise farklı ayarlar kullanıyor diye hatırlıyorum. Ayrıca internete girmek istemediğinde "mobil veri" yi kapat. Boşuna paran gitmez.

9. beyler dun internet paketim bitti aksam biraktim telefonu sabah baktigimda yine 50krs. gitmisti.

10. sende mobil veriyi kapat :) kurtul

CanKartaL bunu beğendi.
  11. telefonun da türkiye haritası kuruluysa mobil veride kapalıysa tl gitmesi imkansız
    çevrim dışı kullanırsaniz sorun çıkmaz

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 22:41