C6-01 şarj sorunu..yardımm..!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaplan4680

kaplan4680

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 şarj sorunu..yardımm..!
Merhabalar benim sorunum cihazımın sarj problemi Cihaz C6-01 telefonu güç tasarrufundan cıkarmaya korkuyorum sarjı 10 11 saat gidiyor günlük 200 mesaj 20 dk internet 1 saat müzik 30 dk angry birds...sizce normal mi sarj süresi önceki telefonum E72 idi uğraşmakla bitiremiyordum şarjı..nasıl bir şarj kalibrasyonu yapmam gerekli?

atakan25

atakan25

Üye
benim bu kullanımla şarjı 1 güne yakın gidiyor ilk şarjda tamamen boşaltıp doldurdun mu dolduktan sonra şarjı keser diyolar ama 5-6 saat tutsan iyi olurdu en azından

keys1903

keys1903

Üye
gunde 3 saat internet 1 saat oyun 10 dk konusma 24 saat gidıyor yapaacak bısı yok

semih1404

Üye
arkadaşlar bende sizin gibi şarjdan şikaketçiyim. Kendimce çözüm olarak 3G şebekeyi kullanmıyorsanız kapatmanızı tavsiye ederim. Benim sabah 8'de şarjdan aldığım telefon akşam 7 gibi tamamen bitiyordu. 3G yi kapattıktan sonra telefonu zorlasam dahi en az 1.5 gün şarjı gidiyor. İnternette filan yavaşlama oluyor fakat şarj için değer diye düşünüyorum.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
telefonunu şarja ne zaman takıyorsun batarya %10-20 kaldığında falan mı?
mümkünse batarya zayıf demeden telefonunu şarja takma yoksa yarım şarjlarda erken kesiyor şarjı ve aslında %70 civarı dolu olan pili %100 gibi kullanmaya çalışıyorsun

• Beğen
Tepkiler: kaplan4680 ve atakan25
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt