Nokia C6 01 donma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C6 01 donma sorunu
Arkadaşlar bu C6 01 telefonların hepsindemi donma sorunu var. Arkadaşlarımdada bu telefondan var ama Hepsi donma yapıyor yapmadığım şey kalmadı ama gene donuyor. Nokia müşteri hizmetlerini aradım dediklerini Aynen yaptım ama nafile gene donma olayı devam ediyor. Nokia nin söylediği yazılımı pc üzerinden güncelle hafıza kartını pc üzerinde biçimlendir bunları yaptım ama gene olmadı. Hatta flash atmaya çalışırken telefonu susturdum sonra tamirciye gidip tekrar flash attırdım. Allahtan tamirci arkadaştı para almadı. Özellikle internet kullanırken donma yapıyor Bende çok kısa süreli donma yapıyor 5 saniye veya bazen 10 saniye kadar. Bazı Arkadaşlarımda bu Daha uzun hatta telefon bataryasını söküp takıyorlar o derece bir donma yapıyor. Ben yazılım tekrar yükleyip hafıza kartını biçimlendirdiğim zaman 1 hafta iyi gidiyor sonra tekrar başlıyor bu kısa süreli donma olayları internet tarayıcısı olarak opera mobil kullanıyorum. Internet vodafone sınırsız. Bu sorunu çözebilen bir arkadas varsa yardım ederse çok iyi olur.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
orjinal yazılımda bu tip hatalar olabiliyor malesef.o yüzden cfw kullanıyoruz.seninde cfw yüklemeni öneririm.

orxan_92

orxan_92

Üye
evet bendede operada 4-5 saniyelik donmalar oluyor,operanın gecmişini sildikten sonra 1 hafta falan rahat donmadan kullanıyorum ama yine donmalar başladıgında yine opedanın gecmişini sildikten sonra düzeliyor

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
sana dedim ama benim de bugun telefon whatsapp da iken dondu bataryayı tak çıkar yaptım :)

MaxipmaN

Üye
ucbrowser kullan biraz sabredin anybrowser biraz daha gelişsin

Kayahan14

Kayahan14

Üye
evet bendede operada 4-5 saniyelik donmalar oluyor,operanın gecmişini sildikten sonra 1 hafta falan rahat donmadan kullanıyorum ama yine donmalar başladıgında yine opedanın gecmişini sildikten sonra düzeliyor

aynen ama nedense 1 aydır kasma yok ilginç...

MaxipmaN

Üye
ben telefon resetleyecek diye bekliyorum alıştık artık tabi bünye kaldırıyo

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Flash atarken telefonu susturdum o yüzden korkuyorum tekrar denemeye ama sorunun bu şekilde biteceğini düşünmüyorum. Android'e geçmenin zamanı geldi galiba :(

moonstar90

moonstar90

Üye
Ben de galaxy s2ye geçmeyi planlıyorum ancak telefonumda dediğin gibi bir problem çok nadir oldu.1 senedir kullanıyorum internet,nimbuzz,müzikçalar vesaire bir arada çok kullandım 2 -3 kere felan batarya çıkardığımı hatırlıyorum koca senede.Onun dışında gayet sıkı çalışıyor.Ayrıca class10 hafıza kartı kullanıyorum onun etkisi de var sanırım diğer düşük hızlı kartlarda bu problemleri yaşayan çok arkadaş var.

MaxipmaN

Üye
c4 var ama yetmiyo galiba bi ton mod vardı unuttum tabi widgetler gitti batarya ikonu bile kayboldu hard format attım herşey düzelmedi şimdi soft attım, olmadı flash ders çalışcam ya illaki sorun çıkaracak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt