c6-01 flash bellek bağlama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
relling

relling

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 flash bellek bağlama
merhabalar.c6-01e usb baglama yolu var mı

qsaw

qsaw

Üye
OTG kablosu alman lazım

----------Eklendi @ 23:11:23 ---------- Yazıldı @ 23:10:08 ----------

buyur bu

relling

relling

Üye
    Konu Sahibi
peki saol yurtta çok işime yarar umarım kastamonuda bulabilirim kaç lira civarıdır peki

qsaw

qsaw

Üye
peki saol yurtta çok işime yarar umarım kastamonuda bulabilirim kaç lira civarıdır peki
nokia clup den 25 tl ye bulabilirsin çin ise 5 tl

----------Eklendi @ 23:19:30 ---------- Yazıldı @ 23:18:01 ----------

burada sıfırlarını 15 tl ye satıyor ama orjinalmi bilmiyorum

relling

relling

Üye
    Konu Sahibi
bir araştırayım çok saol kardeş

qsaw

qsaw

Üye

iihhssaann11

iihhssaann11

Üye
Agalar bu otg kablosu ile mause klawye filan bağlanır mı ??

SilentOne

SilentOne

Üye
logitech a4 tech microsoft bir kç TANE daha war adlarını unuttum

u_cosar

u_cosar

Üye
A4 tech kablosuz mouse tanıdı

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
demek bizim c6-01 usb flash bellek okuyabiliyor ve mouse ve klavye bağlanabiliyor bir kabloyla bilmiyordum en yakın zamanda alacağım özellikle mouse için

qsaw

qsaw

Üye
demek bizim c6-01 usb flash bellek okuyabiliyor ve mouse ve klavye bağlanabiliyor bir kabloyla bilmiyordum en yakın zamanda alacağım özellikle mouse için
al burada az bahsetmişim http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/yeni-konu-acmadan-bir-bakin-575015.html

----------Eklendi @ 17:20:12 ---------- Yazıldı @ 16:43:36 ----------

Telefonun On The Go (OTG) Özelliği Hakkındaki Detaylar

Bu Başlığı On-The-Go Teknolojisine sahip telefonların Desteklediği Cihazlar Hakkındaki Sorular İçin Koydum

On-The-Go Teknolojisini Linkdeki Aparat Sayesinde -Bu Aparat n8 in Kutusunda Bulunuyor- usb Flashlarınızı ve usb girişli olan diğer cihazlarınızı takarak kullanmayı sağlıyor.

1-On-The-Go Teknolojisinde USB Flashlar dışında Klavye, Mause, Harici Disk(Fat32 Formatlı) gibi aletleri de kullanabilirsiniz.

2-Harici Disklerinizden Sadece Fat32 ile Biçimlendirilmiş Olanları.

Peki Nedir Bu Fat32 ?

Fat32 en fazla 32GB lık Bir Yeri Biçimlendiren Genellikle USB Gibi Büyük Boyutlar Taşımayan Cihazlarda bulunur. Harici Disklerinizde Fat32 den Ziyade NTFS Biçimi Bulunur Bunun Nedeni Daha Modern Yeni Olması ve Fat32 ye oranla Çok Büyük Miktarlarda Biçimlendirme Yapıla Bilmesidir.Ayrıca NTFS Fat32 den daha hızlıdır Fakat s^3 Telefonlar Şu an Sadece Fat32 Destekliyor:(

Buyrun Fat32 Ve NTFS

3-Telefonunuz Her Türlü Aletle Uyuşmaz Bazı Mauselerle Uyuşur iken Bazılarını Tanıyamadığı Oluyor!!!

4-Telefonunuza Çoğaltıcı Takmayı Düşünenler Forumdaki Diğer Arkadaşlardan Yardım Alın Klavte ve Masuelerde Olduğu Gibi Bunlarda Uyuşmazlık Yaratabiliyor Şahsen Benimki Olmadı :( Uyuşturabilen Varsa Cihazının Linkini Yazsın Paylaşayım.

5-Harici Kamera Takmaya Çalışdım Fakat Uyuşmadı Uyuşturabilen Varsa Cihazının Linkini Yazsın Paylaşayım

Telefonunuzun Bazı Özellikleri İçin Bulunan Aparatları

Bu Konu Başlığını Telefonunuzun Aparatlarının Neler Olduğu hakkında Biraz Bilgi Edinmeniz İçin Koydum

On-The-Go:

Bu Aparatın Ne Olduğu hakkında Az Çok Bilgi Edinmiş Olmanız Lazım

Nokia Linki :

Satın Alma :

Type:
CA-157

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt