C6-01.03 Rm-718 e phoenix ile evols cfw atarken yüzde 90 da usb bağlantısı kopuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Rhino Prime

Üye
    Konu Sahibi
C6-01.03 Rm-718 e phoenix ile evols cfw atarken yüzde 90 da usb bağlantısı kopuyor.
C6-01.03 Rm-718 e phoenix ile evols cfw atarken yüzde 90 da usb bağlantısı kopuyor. ve işlemi iptal ediyor tel açılıyor ama eksikler çok simgeler kayıp tel yavaş ayrıca rom patcherde hata veriyo sys/bin rom ptc bulunamadı diye yardım edebilecek varmı ?

• Beğen
Tepkiler: thranlkhvc

aslanbaris

aslanbaris

Üye
dead flash ile cfw yi yeniden yükle

theeternal

theeternal

Üye
C6-01.03 Rm-718 e phoenix ile evols cfw atarken yüzde 90 da usb bağlantısı kopuyor. ve işlemi iptal ediyor tel açılıyor ama eksikler çok simgeler kayıp tel yavaş ayrıca rom patcherde hata veriyo sys/bin rom ptc bulunamadı diye yardım edebilecek varmı ?
Phoenix 2012 kullan olmassa phoenix 2012 yi baska bir pc de dene ve kabloyu düz tut

- - - Eklendi - - -

ama tam bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: Jan

MaxipmaN

Üye
o hatayı yaşayan çok var batarya çıkartıp takınca normal kullanıma devam ediyorlardı

• Beğen
Tepkiler: kaptan23 ve Jan
Jan

Jan

Üye
Aynen yada besmele çekip dene işe yarar :D

• Beğen
Tepkiler: theeternal

Rhino Prime

Üye
    Konu Sahibi
Bşka pc deneme şansım yok

- - - Eklendi - - -

Son sğrğm kullanı yorum saten

• Beğen
Tepkiler: thranlkhvc
kaptan23

kaptan23

Üye
büyük bi sorun değil hata aldıktan sonra çıkar bataryayı tak ve aç telefonu büyük ihtimal sadece resimler yüklenmemiş olacak ama yazılım yüklenmiştir

ARM_TR

ARM_TR

Üye
Phoenix 2011 Üzeri Sürüm Kullan Ve Kablo Bozukmu Kontrol Et

serdar_06_21

Üye
Eğer bilgisayarında A4tech kamera driveri yüklüyse o hatayı veriyor,bende günlerce aradım.En sonunda farkettim nokia cablo driver ile çakışıyormuş.Sildim ve denedim sorunsuz düzeldi yükleme yaptı.

Üst Alt