Buluşmalarda Hesap Karmaşası...

Sponsorlu Bağlantılar

pelın_

haha buda baska bı bakıs acısı ama sole dıyım zateb cuzdanına guvennmeyen bı erkekte tutup ahalı sık bıyere goturmez

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
haha buda baska bı bakıs acısı ama sole dıyım zateb cuzdanına guvennmeyen bı erkekte tutup ahalı sık bıyere goturmez

Cüzdanında Güvenen Erkek , Bayanı Her Yere Götürür , Sinema Olsun , Bowling Olsun , Cüzdanına Güvenmeyen ******** Gider , Çünkü O Adam Değildir ve Cüzdanına Güvenmiyordur :nono::nono:

tandogucem

tandogucem

Üye
Cüzdanında Güvenen Erkek , Bayanı Her Yere Götürür , Sinema Olsun , Bowling Olsun , Cüzdanına Güvenmeyen ******** Gider , Çünkü O Adam Değildir ve Cüzdanına Güvenmiyordur :nono::nono:

Dostum Yazdiklarina dikkat et istersen cunku burda bayanlar hatta senin annen ve baban yasinda insanlarda vardir eminim...:pro:

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Güzdanına Güvenmeyen Adam Adam Değildir :nono::nono::nono: , Cüzdanına Güvenmeyen Adamı İstemiyoruz :D :D:D :D :D :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
köşedeki muhallebiciye gideriz :d:

huri$

huri$

Üye
Güzdanına Güvenmeyen Adam Adam Değildir :nono::nono::nono: , Cüzdanına Güvenmeyen Adamı İstemiyoruz :D :D:D :D :D :D
yanli$sin yumurcak ayni cumleyi 5 sene sonra soylicekmisin bakalim dunyanin bin turlu hali var .. konu cuzdan meselesi degil :evet:

• Beğen
Tepkiler: s@hr@ ve Tuba.Erva
Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
yanli$sin yumurcak ayni cumleyi 5 sene sonra soylicekmisin bakalim dunyanin bin turlu hali var .. konu cuzdan meselesi degil :evet:

Yani 17 Yaşında İken :D , O zamana kadar Hayatımızı Düzene Sokabilirsek , Cepte Para Bol Olur

cehili

cehili

Üye
Cüzdan cüzdan deyip duruyorsunuz da. Karşıdaki kız da heralde erkeğin cüzdanını tahmin ediyordur. Erkek teklif eder gidelim mi diye kız da kibar bir şekilde bir bahane söyleyerek reddeder.

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Reddedip Reddetmemek Ona Kalmış , Reddederse Canı Sağolsun , Kabul Ederse Götürürüm Boğaz Kenarında Yemeğe :D

cehili

cehili

Üye
Tabi kardeşim sen şu an böyle rahat rahat konuşursun o zaman görürüm ben seni.
Ha arkam sağlam diyorsan ona da diyecek birşey yok:oke:

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Merak Etme , Üniv yada Lise Sonlarında Ek Gelir Olarak Çalışırsam , Cepte para bol olur o zaman

cehili

cehili

Üye
Kendi paranı kazandın mı bilmiyorum kardeşim ama kendi paranı harcarken babanın verdiği para kadar rahat çıkaramıyorsun cebinden :oke:
Çalış anlarsın şimdi boş gelir bu laflar çünkü banada çok boş geliyordu o zamanlar.

• Beğen
Tepkiler: buketcik ve Kingmortall
Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
o Zaman biraz tüyo almanın vakti gelmiş

huri$

huri$

Üye
Yani 17 Yaşında İken :D , O zamana kadar Hayatımızı Düzene Sokabilirsek , Cepte Para Bol Olur
17 yasindayken hayatini duzene sokacaksin tebrik ederim seni :ehe
sen yinede buyuk lokma ye buyuk lafi en sona birak hatta hiç soyleme derim ben :eheseni yumurcakkkkk!!!:d:

• Beğen
Tepkiler: buketcik

pelın_

hahahah

'Lorelai

'Lorelai

Üye
Bende de bir huy vardır. Erkek öderken rahatsız olurum. Yani ona yükmüşüm gibi hissediyorum ya da ödemek zorunda değil ki senin uaptığını diyorum kendi kendime. Ne hep erkeğe ödetirim, ne de hep kendim öderim. Paylaşmak gerekir. Ki hesap ödeten erkek adam değildir vs. bunlar saçma. Belli bir zaman geçtikten sonra iki taraf için de para ödeme sıkıntısı kalkıyor ortadan .

• Beğen
Tepkiler: buketcik
cehili

cehili

Üye
Bende de bir huy vardır. Erkek öderken rahatsız olurum. Yani ona yükmüşüm gibi hissediyorum ya da ödemek zorunda değil ki senin uaptığını diyorum kendi kendime. Ne hep erkeğe ödetirim, ne de hep kendim öderim. Paylaşmak gerekir. Ki hesap ödeten erkek adam değildir vs. bunlar saçma. Belli bir zaman geçtikten sonra iki taraf için de para ödeme sıkıntısı kalkıyor ortadan .
Bi 2 yıl falan geçmesi lazım. O 2 yılda erkek çeker:naughty:

Üst Alt