Buluşmalarda Hesap Karmaşası...

Sponsorlu Bağlantılar

pelın_

ıkı kısı den bahsedıyoruz ::d

_SiyabeNd_

_SiyabeNd_

Üye
Bayana hesab ödeten erkek midir acaba birde o var :hmmm

Arkadaş erkek dediğin yanındaki kıza ne laf attırır nede hesab ödettirir bizim kitabımızda yanındaki bayana hesab ödettirmek olmaz :nargile:

• Beğen
Tepkiler: s@hr@, Tuba.Erva ve pelın_

pelın_

Bayana hesab ödeten erkek midir acaba birde o var :hmmm

Arkadaş erkek dediğin yanındaki kıza ne laf attırır nede hesab ödettirir bizim kitabımızda yanındaki bayana hesab ödettirmek olmaz :nargile:

işte bekledıgımız yorum:D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
ödetmem aGaa....

• Beğen
Tepkiler: s@hr@ ve Tuba.Erva

pelın_

haha :D

----------Eklendi @ 21:06:22 ---------- Yazıldı @ 20:04:43 ----------

odetrse o turkten supe duyarım :)

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
asi_gen07

asi_gen07

Üye
ödetmem racona ters

• Beğen

pelın_

vay yasayın be:D

• Beğen
Tepkiler: asi_gen07 ve Tuba.Erva
Tuba

Tuba

Üye
tabiki erkekler kesinlikle karşı çıkar bu olaya bayana hesap ödetmezler ama eğer bayan ödeyecek olursa hesabı en azından çevreye ve garsona belli etmemesi daha güzel olur yani etrafa çaktırmadan öyle bir ayarlıycak ki yanındaki arkadaşına parayı verecek ve etrafa ve garsona karşı hesabı bayan ödememiş olacak benim fikrim :D

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
istisna durumlarda ödenebılır sonucta karsındakıde ınsan
ama karsındakı harbı erkekse ödetmez zaten :)
ben erkek olsam ödetmezdım şahsen :)

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve s@hr@

pelın_

hııhı masnn altından falan uzatır parayı ama bu genelde ewlı cıftlerde oluyoo yada daha samımı :D AMA benım bıldıgım hıçbı erkk gururundan yada adı herneyse kızdan ne para alır nede hesap öedetır yanlısam uyarın:D BEYLER

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3, s@hr@ ve Tuba.Erva
s@hr@

s@hr@

Üye
Türk erkekleri hesabı kendileri öder... :)
olması gereken de o zaten:evet::evet::evet:
Lakin erkeğin parası azsa tabiki bayan destek olur ama bunu çevreye belli etmemeli ki erkek rencide olmasın:oke:

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor, Cezzbedici3, Tuba.Erva ve 1 kişi daha

pelın_

aynn olee :D

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
bayana hesap ödettiren bizden değiLdir ..

• Beğen
Tepkiler: s@hr@ ve Tuba.Erva
jejep

jejep

Üye
  • Beğen
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ben öderim.

Ama kadından kadına fark ediyor bu sorunun cevabı. Zorla ödeyenini de gördüm ben. Tuvalete gideceğim diyor. Garsonu çağırıyorum ödemek için,
ödendi diyor.
Tartışmaya girenini de gördüm, yok ben hesap ödetmem falan. Olayın sosyolojik boyutlarına giriyor, ekonomiden konu açıyor vs... Ohooooo, yemek mi yedik dayak mı :D

Yani kural olarak ben öderim ve hoş karşılamam bir kadının hesap gelince cüzdanından para çıkarıp askerlik arkadaşım gibi benimle OLMAAAZ AĞĞĞBİİİİİİ diye tartışmaya girmesini.
Ama manyaksa da tatlı canımı sıkamam vallahi, ödesin kendisinin parasını alla alla ya... :D

Yine de şu ana kadar 10.000 kere bir kadınla dışarı çıktı isem 9.975'i bendendir :D

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor, pelın_, huri$ ve 1 kişi daha
Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Valla ben ikisinide yaparım yaptırırım , bi buluşmada o , bi buluşmada ben öderim
:D

Sidretül Münteha

Üye
Genelde erkekler ödemek istiyor :/

tandogucem

tandogucem

Üye
Bir erkek bayana hesap odetiyorsa o erkek degildir lakin kizla 2-3 sene flort etmissinizdir ve ogrencisinizdir gelir kaynaginiz babanizdir o zaman insan gibi bir dille ''canim bak bendede fazla yok sende azcik koysana '' diyebilmeliyiz ama bu 2-3 yil flort icin gecerli zaten sizinle takilan bi kiz onuda goz onunde bulundurur ama bu acidan bayanlar cok rahat

Bir erkek biyere goturucekse kizi para hesabi yapar dusunur ama kizda oyle bisi yokki ohh rahat :D nasil olsa onun cuzdanina giricek diyor.:aman2:

• Beğen

Üst Alt