Buluşmalarda Hesap Karmaşası...

Sponsorlu Bağlantılar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

gogis

gogis

Üye
öğrencinin hesapta cinsiyeti olmaz alman hesabı öderiz 1.5 yıllık sevgilimle ortalama 5 aydır böyleyiz :) parayi dert ederseniz zaten o ilişkiden hayır beklemeyin ilişkilerinizi para üstüne kurmayın yok hesabı ödeten bizden değildir vs. çünkü gün gelir o tükürdüğünüz lafı yalamak zorunda kalırsınız :)

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
aga biz türküz almanyamı burası

• Beğen
PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
hep ben öderim ama bazen ben sıkışık oldugum zaman biraz verir para:)

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler :)

mstf_l

mstf_l

Üye
olsunda bakarız kim oder :islik

• Beğen
mcnpl4

mcnpl4

Üye
geçen arkdaşım bu sefer bn ödicem dedi ben de boş bulundum tamam dedim.. ödemeyi yaparken aklımdan binbir düşünce geçti niye hemen kabul ettim fln resmen kızdan geçinmiş gibi hissettim çok kötü oldu

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
geçen arkdaşım bu sefer bn ödicem dedi ben de boş bulundum tamam dedim.. ödemeyi yaparken aklımdan binbir düşünce geçti niye hemen kabul ettim fln resmen kızdan geçinmiş gibi hissettim çok kötü oldu
bsey olmaz
süreklı yaparsan bunu kıllanır öyle düşünür

mcnpl4

mcnpl4

Üye
sürekli ben ödiyince kızıyo bişey diyemiyorum ama son buluşmada biraz kabarık bi hesap çıktı o yüzden kötü hissettim.s

• Beğen
FlaxLy

FlaxLy

Üye
mcpaa arkadaş gibi benimde başımdan böyle olay geçti. Her zaman ben öderdim. Bugün karneyi aldık. Arkadaşlar felan cafeye gittik. İştik bişiler işte. Sonra kasaya yöneldik. Ben ödeyecektim. Kız arkadaşım hayır dedi. Ben o an bitmiştim. Kız arkadaşlarının yanında küçük düştüğümü sandım. Çok kötü bi durum açıkcası gerçekten bazen zor durumlar olabiliyor.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
sürekli erkeklerin ödemeye çalışması da çok iyi karşılanmıyo bence ama hesaptan hesaba değişiyo:)

FlaxLy

FlaxLy

Üye
sürekli erkeklerin ödemeye çalışması da çok iyi karşılanmıyo bence ama hesaptan hesaba değişiyo:)

İşte durum orda. Kızlarda bizim gibi düşünüyor. Biz diyoruz küçük düşüyoruz vs.vs onlarda öyle diyorlar sanki ondan yiyomuşum gibi. Ama çok zor bir durum. Şuan bile hesap konusu konuşuyoruz :P :D

'Patron

'Patron

Üye
Yani sakıncalı bi konu :D Normal de hep ben öderım ama en nihayetınde öğrencıyız ve kendı paramızı kazanmıyoruz yanı. Bizde sorun olmuyo ya benım olmuyo o öduyo onun olmuyo ben öduyorum,para muhım değil :)

• Beğen
Tepkiler: 'Lorelai
FlaxLy

FlaxLy

Üye
Yani sakıncalı bi konu :D Normal de hep ben öderım ama en nihayetınde öğrencıyız ve kendı paramızı kazanmıyoruz yanı. Bizde sorun olmuyo ya benım olmuyo o öduyo onun olmuyo ben öduyorum,para muhım değil :)

Ah herkes öyle olsa :) sırf para meselesi yüzünden kaç tane arkadaşım telef oldu. Yok sen de yok ben ödiyim vs.vs. Bu konuda hedef yok malesef :)

'Lorelai

'Lorelai

Üye
Bence de yani :D Hesap konusunda erkeğe yüklenmek, ya da erkeğin bunu bir zorunluluk gibi hissetmesi anlamsız :D

• Beğen
Tepkiler: 'Patron ve Tuba.Erva
Navy Blue

Navy Blue

Üye
Yanındaki bir bayanın, eşinin, kız kardeşinin veya sevgilinin hesap ödemesinin Türklükle ne alakası var?
Konuyu Sonuna kadar okudum bazı yorumlar gerçekten çok saçma...
Günümüzde herşey çok farklı. Artık kadınların %40'a yakını çalışıyor ve kendi ayakları üzerinde durabiliyor.
Karşınızda böyle bir bayan varsa ve hesabı kendi ödemek istiyorsa ve rica ediyorsa niye ödemesin ki?
Sonuçta bir kazancı var ve bence ödemelide... Sevgi ve aşk masada ödenen hesapla ölçülmez...
Eğer bir bayan sürekli eşine, sevgilisine yada arkadaşına hesap ödediyorsa kusuru bakmayın ama ben onun samimiyetinden şüphe ederim...
Eğer gerçek bir sevgi, dostluk yada arkadaşlık varsa ortada o masada paranın lafı olmaz. Kim öderse ödesin...
Son olarak maddi sıkıntılarınız varsa bunu karşı tarafa açık yüreklilikle dile getirmelisiniz... Karşı taraf bunu sorun haline getirmiyorsa ne ala ama sorun ediyorsa koyver gitsin...

Beni paramla seven adam benim dostumda, arkadaşımda, sevgilimde olamaz...

• Beğen
Tepkiler: 'Lorelai
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Simit çay neyimize yetmiyor :d:

----------Eklendi @ 11:18:05 ---------- Yazıldı @ 11:17:35 ----------

2 lira tuttu beraber öderiz onu da :D

FlaxLy

FlaxLy

Üye
Simit çay neyimize yetmiyor :d:

----------Eklendi @ 11:18:05 ---------- Yazıldı @ 11:17:35 ----------

2 lira tuttu beraber öderiz onu da :D

:D 2 whoper menu hesap 17 lira. Ben ödeyecektm. Yarı yarıya ödeyelim dedi. Ben 9 kattım onda 8 tl çıktı. Yok 1 tl sana veriyim vermiyom yok niye öyle ödedik vs.vs şuan başım ağrıyr :D

Üst Alt