Bu telefonlar neden bu kadar ucuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Eisoptrofobik

Eisoptrofobik

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefonlar neden bu kadar ucuz?
Öncelikle bu benim forumda ilk konu açmam, yanlış yerse çok özür dilerim. Arkadaşlar internette gezerken birkaç yerde telefon gördüm. Bütün özellikler var ama fiyatları çok ucuz çin malı olmadığı söyleniyor. Hatta n97 bile var:) 250 tl ye hemde:islik kendiniz bakın
siteleri:

en kısa sürede yardım etmenizi ümit ediyorum teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

o kadar kişi bakmış bi cevap veren yok :(

Odysseus

Odysseus

Üye
Konu doğru yere taşındı :oke:

Gelelim sorunuza.

Öncelikle o sayfalarda yazan "Finlandiya malıdır, Çin Malı değildir" sözleri kesinlikle yalan. Finlandiya'da üretilen N97 nin fiyatları 1700 TL'ler ile alınabiliyor. Özelliklere baktığımda GPS yazmışlar. Çin Malı telefonlarda henüz GPS kullanılmıyor. Bu da yalan. Ben olsam bu kadar yalanın içinde satılan ürünü almam.

Çin Malı alacaksanız, orjinal, faturalı ve garantili ürünlerden vazgeçmeyin.

Eisoptrofobik

Eisoptrofobik

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler peki 300 tl bütçeyle tavsiye ettiğiniz çin malı veya orjinal telefon(nokia,samsung,lg...) nedir? İstediğim özellikler video,müzik ve özellikle java olsun. Teleonun büyüklüğü farketmez.

Odysseus

Odysseus

Üye
Çin Malı derseniz Digiphone DG 67 çok güzel bir cihaz. Dokunmatik ekran, kablosuz internet, 8 GB hafıza gibi özellikleri var. Fiyatı 240 TL civarı. Diğer markalar için birşey diyemem, çok fazla çeşitleri var.

Eisoptrofobik

Eisoptrofobik

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler peki 300 tl bütçeyle tavsiye ettiğiniz çin malı veya orjinal telefon(nokia,samsung,lg...) nedir? İstediğim özellikler video,müzik ve özellikle java olsun. Teleonun büyüklüğü farketmez.

peki ben Ankara da oturuyorum. Dg 67 telefonunu nerden alabilirim? Aslında benim d530i telefonum var fakat javası olmadığı ve *#3646633# ve *#66*# kodları ile telefonun ekranını kararttığım için yeni telefon almak istiyorum.
Bu arada sana rep vermek isterdim ama nasıl verildiğini bilmiyorum

peki ben Ankara da oturuyorum. Dg 67 telefonunu nerden alabilirim? Aslında benim d530i telefonum var fakat javası olmadığı ve *#3646633# ve *#66*# kodları ile telefonun ekranını kararttığım için yeni telefon almak istiyorum. :)
Bu arada sana rep vermek isterdim ama nasıl verildiğini bilmiyorum:(

Odysseus

Odysseus

Üye
Bildiğim kadarıyla Media Mrkt'lerde satılıyor. Ama nerede derseniz bilemem. Ben İstanbul'dayım :)
Rep sistemimiz yok ama yardımcı olabildiysek ne mutlu.

Eisoptrofobik

Eisoptrofobik

Üye
    Konu Sahibi
solun media mrk lerin nerede olduğunu biliyorum

6300 nasıl dg67 ye göre. Birde dg67 java var mı?

ya bide dg67 telefonunda tuş takımını göremedim. Yani numaralar veya klavye yok mu

ya bide dg67 telefonunda tuş takımını göremedim. Yani numaralar veya klavye yok mu

Eisoptrofobik

Eisoptrofobik

Üye
    Konu Sahibi
peki tuş takımı veya klavye yok mu?

lütfen cevap

Odysseus

Odysseus

Üye
Yukarıdaki linke tıklarsanız tüm sorularınızın cevabı var.

Eisoptrofobik

Eisoptrofobik

Üye
    Konu Sahibi
ya baktım ama tuş takımı yok sanırım sürgülü felan değil galiba bununla ilgili hiç resim de yok

arkadaşlar dg67 alcam son kez sorayım bu telefon çin mallarının en iyisi mi çabuk bozulur mu sıkıntısı var mı? Almayı düşünüyorum

mmtsone

Üye
sana trident w t-9 u tavsiye edebilirim 350 - 400 civarında bi fiyatı var aynı özellikler var kutu ve garantili ve satış sonrası servis sağlıyor türkiyede ileri gelmiş çin markalarından biridir tavsiye ederim w t-8, w t-7 ve w t-9 hepsi cok güzel E71 e benziyor w t-7 ve w t-8.W t-9 ise blackberry bold a benziyor Wifi,TV,Radyo,Java,cift kamera,cift simkart müzik mp3,mp4 vs. bi cok özelligi var orjinal sitesi

Eisoptrofobik

Eisoptrofobik

Üye
    Konu Sahibi
trident in ekranı bana küçük geldi biraz

cihatbjk44

Üye

ÜRÜN BİREBİR ORJİNAL KASA OLUP,ÇİN MALI DEĞİL DUBAİ MALIDIR.
ORJİNALİ İLE BİREBİRDİR
KAYITLIDIR..KAPANMA SORUNU OLMAZ ( ÖMÜR BOYU GARANTİ)
HERHANGİ Bİ SORUN ÇIKMASINA KARŞILIK 1 HAFTALIK BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ AYRICA 2 SENELİK GARANTİ...BU HİÇBİR TELEFONDA YOK
TAMAMEN 1.SINIF MALZEME İLE ÜRETİLMİŞTİR..DİĞER 150-200 TL LİK CİHAZLAR İLE KARIŞTIRMAK YANLIŞ OLUR.
MÜKEMMEL BİR DOKUNMATİK EKRAN
BU CİHAZIN EŞİ BENZERİ YOK..
FİYAT SADECE 350 TL ( 2 VEYA ÜZERİ ALIMLARDA FİYATTA İNDİRİM )
BU CİHAZ DIŞINDA DİĞER ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.
8800 CARBON ARTE, SAFİR, GOLD. N95, N96
AYRICA BİRÇOK MODEL HAKKINDA SİPARİŞ ALABİLİRİZ..
İLETİŞİM [email protected]

Eisoptrofobik

Eisoptrofobik

Üye
    Konu Sahibi
cihaz ne kardeş?

franklinda

franklinda

Üye

bunu bir incele istersen sana diyeceğim güzel bir ürün olduğu.

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
Arkadaşım 300 tl ye 0 garantili bi nokia felan al hiç çin mallarıyla uğraşma derim demişsinki n97 felan bunlar neden ucuz yok çin malı dgldir şu malıdır felan yazanlar yalan çünkü ben kandırıldıgım için biliyorum ben bilmezdim öyle çin malını fazla dubai malı çin malı değil herşeyi orjinal diye adamdan n97 aldım ama bildiğin çin malı çıktı sonra adam nerde toz oldu :( gittim teli sattım 1 hafta sonra telefoncuya 140 tl ye :( sakın alma öyle şeyler ben hayatımda 1 kere aldım pişman oldum

seruses44

Üye
çin malı cep telefonları fiyatları bilindiği üzere çok ucuz ama servis ağı da var yani aman parça bozuldu kırıldı döküldü diye tasalanmanıza gerek yok.ben telefon satıcısıyım bende nokia n97 var çin malı 300tl,blackberry bold 350 tl nokia 8800 arte carbon 4gb 250 tl iphone 32gb 300 tl nokia x6 300 tl ürünlerin hepsi tk kayıtlıdır.ve sıfırdır.yazdığım tünm telefon modelleri orjinallerindeki özelliklerinin aynısıdır wifi.çift hat,televizyon kargo benden iletişim için :0506 729 53 68

Üst Alt