Püf Noktası Bu Mümkün Mü? Inanılmaz Zoom Lumia1020 Şov

Sponsorlu Bağlantılar

achambo

achambo

Üye
çalışan vantilatörü duruyo gibi çekiyodu

cyborg78

cyborg78

Üye
Benim N8-00 gibi bu "lumia 1020" he onun 3x pikseli var, benim N8'de "CameraPro Qt v3.0"_ile 11x zoom - :bleh: .d

16:9 formatında 34 ve 38 Megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilen Lumia 1020, 3x seviyesinde kayıpsız zoom yapabiliyor. Video modunda ise 6x yakınlaştırma özelliği dikkat çekenler arasında yer alıyor. Ana kamera ayrıca 1080p video kaydı yapıyor.

Hem LED hem de Xenon flaşın bulunduğu Lumia 1020'nin ön kamerası ise 1.2 Megapiksel çözünürlüğünde. Bu kamera ana kameranın aksine 720p video kaydı yapacak.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Canlar gercekten bu cekilen resim dogrumu. Ve nokia muhendisleri nasil calisiyor. Gercekten kullandiklari lens sirketin mi yoksa sony mi veriyor cunkiu iphone mercekkeri ve bazi parcalar sonynin.

technicker

technicker

Üye
Canlar gercekten bu cekilen resim dogrumu. Ve nokia muhendisleri nasil calisiyor. Gercekten kullandiklari lens sirketin mi yoksa sony mi veriyor cunkiu iphone mercekkeri ve bazi parcalar sonynin.
paylaştığım resimler tamamen kendi 808im ile çektiğim resimler.

Invoke

Invoke

Üye
CarlZeiss lens kullanılmıyor mu?

OozyStaw

OozyStaw

Üye
kullanılıyor ve pureview teknolojisi

hllsvrn

hllsvrn

Üye
Hm.. Tebrikler 1020 :islik

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ama hakikaten acayip yakınlaştırıyoe bravo

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Dost ben teyyareyi kastettim.
Ama seninkide fena olmus ayni kamera sonucta. S4zoom harbiden kaba ve kalite konusunda sony lens ve carlilens hep yarisiyor ama sony mobilde basarili degil. Nokia n73le devrim yapmisti n95le rekor kirdi purwe ile fotomakinaya yaklasti.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
n73 hala devrim yapmaya devam ediyor o 3,2 neydi be hala telefonu kullanıyorum gündüz süper

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
woww :alkis

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
:yurupureview farkı:box

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Anlamadığım şey şu ; 808 de aynı çözünürlükte fotoğraflar çekiyor yani aynı zoomu yapsam görüntüde bir fark oluşmaz bence : ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
şimdi lumia1020'nin kamerası daha fazla ayrıntı sunuyor diyoruz ama bunu teorik olarak soyluyoruz. Peki bunun pratiği nasıl oluyor. Bugün test ettim. Alttaki resim Lumia925 ile çekildi ve o zamanların içinde iki tane iğne var. Ne kadar baksam da o iğneler lumia925 ile çekilmiş resimde görünmüyor. Fakat lumia1020 ile çektiğim resimde iğneler çok kolay bir şekilde görülüyor. Lumia1020 ile çekilmiş resim şu anda elimde değil yarın inşallah onu da eklerim.

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve Invoke
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Galaxy S4 :D

şaka şaka gayet güzel kamera kalitesi hediye eden enişteme şimdiden teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve Invoke
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Yuh diyorum başka birşey demiyorum

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
evet sadece yuuuuuuh.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
İğne dedin de abi, şu video geldi aklıma.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 0MG90, Microsoft Corporation ve Invoke
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Vay be 1020 Samanlıkta iyne aratıyor :) Özelliğe bakın

Üst Alt