Bu iki telefon arasinda kaldim galaxy nexus ve galaxy s2 yardim edin lütfen!!

• 14 Ekim 2012
  • 773 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım bisisi galaxy nexus, diğeri galaxy s2. Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Samsung I9100 Galaxy S II vs Samsung Galaxy Nexus kıyaslaması bu sitedn karşılaştırdım s2 nin bataryası kamerası ve ekranı daha iyi gözküyor fakat ekran pixeli olarak galaxy nexus daha iyi ve nexusun ekranı daya büyük. Nexusda yüz tanıma özelliği vb özllikler var ben nexus diyorum siz ne dersiniz?

Yazan: m_uzun6
  2. yuz tanima s2de de var.donanim olarakta s2ustun zaten.nexus un artisi guncellemeleri cok cabuk almasi ve tasarimi.bu yuzden s2 almani tavsiye ederim

3. nexusda uygulamaları daha rahat kullanırım ama ekranı büyük?

4. s2 :good:

5. Ben de nexus la s2 arasında kalmıştım bir ara s2 aldım seçiminin doğru olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim

6. ben olsam s2 alırım kesinlikle :)

7. düşünme kesinlikle s2

8. Donanım olarak s2 üstün. Nexus un ekranı daha büyük. Güncellemeleri hemen alır ama s2 de 4.1 güncellemesını alacak ve daha kolay rom falan atarsın... Sonuçta eski amiral :) benim tercihim s2 olurdu

9. benim anlamadığım android kullanan insanın güncellemeyi çok dert etmemesi lazım yani nasılsa hemen romu çıkıyor ve bir çok rom stock romdan daha iyi.

10. S2 yi bilmem ama nexus kullanıyorum telefon seri güncel ve gereksinimleri karşılıyor ama kamera yönünden balkarsak s2 olabilir...

11. Telefonu garantiden çıkmadan güncellemek hem risksiz hem de zahmetsiz telefonla fazla uğraşmayanlar için

12. doğru ama bence tercih sebeplerinde çok da etkili olmamalı :hmmm

13. nexus sahibiyim tabiki nexus diyeceğim ancak programlarla oynamayı(telefona uygulama atmaktan bahsediyoum) istemiyorsan kesinlikle S2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/10/2018 - 23:23