Yardım Cok ACİL Galaxy S2 cwm yukledim açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

cubeyr

cubeyr

Üye
    Konu Sahibi
Cok ACİL Galaxy S2 cwm yukledim açılmıyor
Arkadaşlar babamın telefonunu (GT-I9100) rootladim framaroot ile sonra Cynogen mod yukliyeyim dedim sonra buradan buldugum

İle yükledim adim adım herseyi yaptım suan cwm phil Touch olan yüklü açmaya çalıştığımda samsung yazısı altına ünlem işareti var ekran açılmıyor ÇOK ACİL YARDIM
Link vermek yasak mı bilmiyorum yasaksa çok özür dilerim
Yok mu yardım ?? :(

turancen

turancen

Üye
Odin ile yeni rm yüklemen gerek kardeş, açılmaz yoksa

burda anlattım herşeyi
rom link:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

odin indir

• Beğen
Tepkiler: cubeyr
cubeyr

cubeyr

Üye
    Konu Sahibi
Odin ile yeni rm yüklemen gerek kardeş, açılmaz yoksa

burda anlattım herşeyi linklerde videonun altında mevcut
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
videoya tıkla açıklamada altta linkler mevcut
odin indir
Peki bundan sonra Cynogen yükleyebilir miyim ve nerede hata yaptım ki bununla karşılaştım ? Teşekkürler

turancen

turancen

Üye
Peki bundan sonra Cynogen yükleyebilir miyim ve nerede hata yaptım ki bununla karşılaştım ? Teşekkürler
sanırsam android 5 yüklemek istiyorsun, yanlış recovery sürümünden yüklediğin için telefon açılmadı, s2 için cm12 ler sadece bu özel recovery ile yükleniyor
bu recovery tekrar recovery üzerinden yüklemen gerek, sonra dediğin romları yükleyebilirsin.

cubeyr

cubeyr

Üye
    Konu Sahibi
sanırsam android 5 yüklemek istiyorsun, yanlış recovery sürümünden yüklediğin için telefon açılmadı, s2 için cm12 ler sadece bu özel recovery ile yükleniyor
bu recovery tekrar recovery üzerinden yüklemen gerek, sonra dediğin romları yükleyebilirsin.
Baska bir yerden bulup yukledim ama bu sefer gapps i yukleyemiyorum. Play store ve google uygulamalari yok ama gapps i cynogen ile beraber kurmustum anlamadim bende
recovery modu su sekilde

gapps i sukelde yukluyorum: apply update=choose from sdcard 1=gapps 5.1-arm-2015-07-17-13-29.zip
suradan gapps i indiriyorum ;
aldigim hata;

telefonun bilgileri;

wiki.cyanogenmod.org/w/Google_Apps 'da download bolumunde 3 secenek var arm - arm64 - x86
Ben arm olanini yuklemeye calistim acaba yanlis mi?

turancen

turancen

Üye
Yanlış gaapsı yüklemişşin, bunu yüklemen gerek

cubeyr

cubeyr

Üye
    Konu Sahibi

bahtsiz htc

Üye
yeni tel al kardeş. önerim not4

Üst Alt