Uygulama En Güvenilir Clash of Clans Bot'u

ck4848

Üye
    Konu Sahibi
Clash of Bot, Clash of Clans oyunu için özel olarak geliştirilen detaylı, sorunsuz, ücretsiz kullanım seçeneğine sahip ve kullanımı kolay bir bot programı. Son bir kaç yılda strateji oyunları arasında en popüler ve beğenilen olan oyunuyorsanız, Clash of Bot sayesinde kolayca ve otomatik olarak hem altın ve iksir kazanabilir hem de kupa sayınızı arttırabilirsiniz.

Hem normal hem de pro versiyona sahip olan Clash of Clans bot programını her gün ücretsiz olarak 1 saat kullanabiliyorsunuz. Aylık ödeme karşılığında satın alacağınız Pro versiyon sayesinde hem daha gelişmiş özellikler ile kullanabiliyor hem de sınırsız süreli çalıştırabiliyorsunuz.

Clash of Clans'da online kalmanızı sağlayarak dolaylı yoldan kupa kaybetmemenizi, yapacağı otomatik saldırılar ile ganimet kazanmanızı sağlayan programın ayarlarını yaptıktan sonra başlat tuşuna basmanız yeterli. Geri kalan her şeyi Clash of Bot sizin yerinize otomatik olarak gerçekleştiriyor.

Clash of Bot ile Yapabilecekleriniz:

  • Clash of Clans'da online olarak kalma
  • Düşme durumunda otomatik tekrar bağlanma
  • Otomatik asker eğitimi
  • Günlük 10 - 15 milyon arasında altın ve iksir kazancı
  • Otomatik olarak klana asker bağışı ve asker talebi yapma
  • Duvarları otomatik olarak yükseltme
  • Arkaplanda çalışır
Son derece kolay bir kullanıma sahip olan Clash of Bot'u ilk yüklediğinizde gerekli ayarları sadece bir kereliğine yaparak kaydettikten sonra bir daha ayar yapmanıza gerek kalmıyor. Böylelikle her girdiğinizde sadece başlat tuşuna basmanız yeterli.

Arkadaşlarınızın yüksek levelli köylerine özeniyorsanız ya da sahip olduğunuz köyü hızlıca geliştirmek istiyorsanız Clash of Bot ile kolayca yapabilirsiniz.

Clash of Bot'un en güzel yanlarından bir tanesi ise kullanılan akıllı sistem sayesinde herhangi bir ban riski taşımaması. Yani Supercell tarafından tespit edilemeyen Clash of Bot, böylece ban riskinizi ortadan kaldırıyor. Kullanabileceğiniz en gelişmiş özelliklere sahip ve en yararlı Clash of Clans bot programlarından bir tanesi olan Clash of Bot'u ister ücretsiz olarak günde bir saat, isterseniz ücretli olarak sınırsız süreki kullanabilmeniz mümkün. Ücretsiz kullanım için normal versiyonu ve ücretli kullanım için de Pro versiyonu indirebilirsiniz.

Program hakkına detaylı bilgi ya da destek almak ve full sürüm(Pro) almak için üretici adresine ulaşabilirsiniz.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt