Uygulama Brokenbot TH 11 güncellemesi gelmiştir (clash of clans)

verdiğin emek için teşekkürler üstad

forching Bluestacks window active due to image capture problems. HATASI alıyorum yardımcı olurmusunuz.

zoom outda kalıyorum zooming hatası deip bırakıyor 860*780de yaptım ama varmı yardımcı olabilcek?

merhaba . ya ben broken botun tum ayarlarını yaptım fakat saldırı yapmıyor. birlikleri falan ayarladım bottan . done with training diye bişey cıkıyor orda kalıyor. sonra tekrar depoları topluyo sonra yine bunu diyo?

dewil35

Üye
arkadaşlar herkese kolay gelsin bot ayarları hakkında bana ozelden team ile yardımcı ola bilecek var mı ?

Meteemre

Üye
Slm 10 sv icin en son stratejinin haziri varmi ne siralamayla yaptiniz amacim kara iksir almak resmini cekip atarmisiniz

pesscyln

Üye
S.A
BLade AzraiL my.bot u calıstırabildinmi hic paşam ? ben deniyorum asker basıyor ama devamı yok

Meteemre

Üye
Th 10 sv yim hangi strategy i kullaniyorsunuz cok karaya ihtiyacim var lava balon dalkavuk olani kullaniyorum ama cok maliyetli kullandiginiz stratejileri yazarmisiniz

manhunt

Üye
siteye giremiyorum daha önce üye olmadığım için de giriş yapamıyorum. bunu nasıl çözebiliriz?

dewil35

Üye
arkadaşlar bana bot ayarları için team dan baglanıp yardımcı ola bilecek var mı ?

Kisladaki asker sayinizla botta ayarladiginiz asker sayisinin ayni olmasi gerekiyor . Ister # ile asker sayinizi esitleyin ister de %100 e tamamlayabilirsiniz . Attack strategies kismini mutladoldurun . Iyi bi strateji yapmaniz gerekiyor .

failed to zoom out diyor ve ne asker basıo ne bişey yardımmmmmm

Failed to zoom out hatası veriyor. Sebebi ne olabilir. Anlatılan herşeyi yaptım.

Failed to zoom hatasi icin hide system bar programini kurup usttek 3. Secenegi tik yapmaniz gerekiyor .
Ben herseyi yaptim guzel ganimet basmaya basladi hersey guzel . Bot cok iyi arkadaslar :-)

hüseyin fikrak ölü köylere saldırmak istiyorum. 8. seviye köy. sadece barbar ve archer kullanmak istiyorum. 100 adet barbar 100 adet archer diyorum. 100 tane barbarı basıp öyle bırakıyor. sorun ne olabilir?

olmuyor failed to zoom out hatası devam ediyor

söylenenleri yapmama rağmen hıde bar ı kurdum coc u kaldırıp tekrar kurdum fakat hala failed to zoom out hatası devam ediyor. yokmu sorunun kesin çözümü

onur.pek

Üye
Ben pc de giremiyorum buraya hata veriyor yardim edebilirmisiniz.