Galaxy S3 i9300 [BOEFFLA KERNEL][ALL ROMS][İ9300]lGalaxy S3 Boeffla Kernel ve ayarları [Alıntı ]

Sponsorlu Bağlantılar

KubilayBzk

KubilayBzk

Üye
    Konu Sahibi
600 1400 yaparsan performans alırsın
2. yani minimalle oyna üsteki kalsın

turancen

turancen

Üye
Kardeş ben cpu min 300 yaptım, 600 ve 1000 çok şarj yemezmi

shankss

Üye
Arkadaslar simdi sarj omru icin en iyi cpu ayarlarini ne yapmamiz lazm acil biri cevap yazsin yae

skystar18

skystar18

Üye
ben rom kullanmıyorum orjinaldeyim nasıl kernel kurucam

shankss

Üye
300 performansı azaltır biraz 600 önerimdir ama sen bilirsin tabi

bu ayarların hepsini :d

aynen
1400 e 600 yaptim cok fazla sarj yiyor kardesim. Cpu ayarlarini ne yapaym sarj omru uzun gitsin istiyorm

KubilayBzk

KubilayBzk

Üye
    Konu Sahibi
600 u kisabilirsin ama bu suredede cihaz yavaslar *#0228# gibi bir kod vardı onu girince Quick sport muydu neydi ona basinca sarj ayarlarını stabillestiriyordu tam hatirlamiyorum bi arastir dene derim ben custom roomla denemedim hic bir sorun çıkarsa sorumluluk kabul etmem bu kodu girdiğinde

hayyam482

Üye
Konuyu acan arkadasa tesekkur ediyorum. Alinti yaptigini belirttigi icin. Bu arada sorusu olan varsa sorabilir arkadaslar.

uncanny_young

Üye
Benim S3 ten şu iki beklentim var. Ekran parlaklığını çok daha fazla kısma. İyice karanlık mod olmalı Iphone larda olduğu gibi. S3 en kısık hali bile çok parlıyor.
İkincisi şarj olurken daha hızlı olması için 1000 Mah tan fazla alabilmesi. Boefle den referans ayarı 1600 yapsan bile 2000 Mah lık şarj aleti taksnda max 1000 Mah basması na izin veriyor sistem. Bunu arttırmak nasıl olabilir

uncanny_young

Üye
Benim S3 ten şu iki beklentim var. Ekran parlaklığını çok daha fazla kısma. İyice karanlık mod olmalı Iphone larda olduğu gibi. S3 en kısık hali bile çok parlıyor.
İkincisi şarj olurken daha hızlı olması için 1000 Mah tan fazla alabilmesi. Boefle den referans ayarı 1600 yapsan bile 2000 Mah lık şarj aleti taksnda max 1000 Mah basması na izin veriyor sistem. Bunu arttırmak nasıl olabilir

hayyam482

Üye
Artee97 kernel kurabilirsin. Ekran parlaklığı için de filtre kullanabilirsin ;)
Şarj olayini boeffla kernelde istiyorsan az sonra ss atıcam onu yapabilirsin.

hayyam482

Üye
En iyi CPU ayarlarini ne yapmam lazm. Şarj fena gidiyor
Rom tw(samsung tabanli) ise 1300-700 olabilir. Bayadir deniyorum cok sikinti olmuyor. Sio-sio yap ve ondemandi da ekle.
Cm tabanlı ise 1000-400 yapsan yeter. Hatta 1000'i 800 de yapabilirsin. Bataryanin baya iyi gittiğini fark edeceksin. Diğer ayarlar tw ile aynı.

KubilayBzk

KubilayBzk

Üye
    Konu Sahibi
Çok saol kardeş. Bazi kişiler şarj sorunu hakkinda sorunlar yaşamış. Bu ayari yaparak cihazi daha hızlı şarj edebilirler.

ben oynamamalarını oneririm çünkü batarya ile sorunlar çıkarabilir..

uncanny_young

Üye
Şarj ayarı işte bu şekilde olmuyor bende onu anlatmaya çalışıyorum oradaki yükseltilen değer sadece max referans değer ama batarya işte bunu almıyor max. 1000 Mah alıyor batarya s3 te ben bunu nasıl yükseltebiliriz onu soruyorum.

uncanny_young

Üye
Resim eklemek istedim ama yetkin yok diyor galaxy charing current programı ile ölçüm yapıp bunu görebilirsiniz. Sadece referans kısmı artıyor.

uncanny_young

Üye
Artee97 kernel kurabilirsin. Ekran parlaklığı için de filtre kullanabilirsin ;)
Şarj olayini boeffla kernelde istiyorsan az sonra ss atıcam onu yapabilirsin.
Bahsettiğin karnel nasıl ve filtre hiç kullanmadım nasıl bulabilirim